Автор Тема: Алтернатива на душ гела и шампоана???  (Прочетена 14509 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Androctonus

  • Гост
Относно: Алтернатива на душ гела и шампоана???
« Отговор #15 -: Февруари 10, 2009, 13:04:56 pm »
Най добре не се къпете.

Може и както един герой на Хайтов, изигран невероятно от Васил Михайлов,да се мажете с пръчова мас, да не ви усещат кучетата и да ви приемат по-добре.
 ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D 8)

Такъв "озон" ще се пръска, че веднага ще ви отстъпват място в градския транспорт. ;D ;D ;D ;D ;D

 8) точно така.

И от време на време да се мажем с ракия, за аромат ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Алтернатива на душ гела и шампоана???
« Отговор #16 -: Февруари 10, 2009, 17:03:27 pm »
Или просто си мий косата и тялото с озонирана вода :) Няма нужда от никакви сапуни и допълнителни неща. Само вода :)

Mmmm, колко странно... И върши работа? И измива? :-\ А примерно за почистване четох, че става и мъртва вода... ама за къпане кой знае колко трябва да се обработи... или в легена и с канчето?  :D
То хубаво, ама пак ток се харчи за затопляне (освен през лятото, когато може и на слънце  :-* ), а и озонатор трябва- откъде ???

Редакция: Ъъ, намерих (http://tehnomag.net/eshop.php?rfr=GlobDisk&body=prodshop&kod=KEDA98), ама... 300 лв.!
Почвам да събирам от закуски  :'(

http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,2693.0.html

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Относно: Алтернатива на душ гела и шампоана???
« Отговор #17 -: Февруари 10, 2009, 17:07:44 pm »
Благодарско  :-*
Тая тема така само отгоре- отгоре я четох, съжлявам за безсмисления пост. :)
« Последна редакция: Февруари 10, 2009, 17:16:06 pm от merulious »
...water can flow, and water can crash...

Max

  • Гост
Относно: Алтернатива на душ гела и шампоана???
« Отговор #18 -: Февруари 11, 2009, 21:14:05 pm »
Аз лично за миене на коса и тяло съм използвал около два месеца хума.Измива добре, но тя самата трудно се отмива от косата и кожата.Остават някакви следи.А като скраб съм използвал кестенови трици.Или смес от мед и едра сол. Ама пак се върнах към дяволската химия, че с нея е по-бързо.
А за сапуните съм чел. че поради това, че са силно алкални, отмиват вит С от кожата.
От някое време съм се замислил с какво бих се мил , ако се наложи да скъсам с цивилизацията.Респективно съм се питал с какво се мият нецивилизованите племена.Някой ако знае, да каже.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Алтернатива на душ гела и шампоана???
« Отговор #19 -: Февруари 11, 2009, 21:17:58 pm »
Аз пък си се къпя с Dove и душ гелове на Palmolive и си нямам проблеми с чистотата. И тривката играе разбира се. Но само в банята и чат-пат във форума.  ;D

A за личицето използвам само Eucerin и нищо друго.

Тъй че докато не видя, че ми действат зле тия работи (обриви, сърбежи и т.н.) не мисля да ги сменям.

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Алтернатива на душ гела и шампоана???
« Отговор #20 -: Август 20, 2009, 10:58:06 am »
От известно време за тяло ползвам само сода за хляб- от туй по- убу нема! Сякви други гелове хвърлих на боклука, и без туй там им е мястото, със сапун само ръцете си мия вече, и то по- скоро по навик. И после след къпане мажем с някакво масло (може ако искате да ви мирише, да добавите и някакво етерично) на мокро, масажира се леко, оставя се малко да попие за по- добър ефект и само се потупва с кърпата за отстраняване на капчиците и voila! ;) Но да не забравяме, че и тривката все пак, както и Еон е забелязал, е едно много хитро и полезно приспособление  :yes:
...water can flow, and water can crash...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27