Автор Тема: Протести в Гърция  (Прочетена 14871 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Относно: Протести в Гърция
« Отговор #15 -: Декември 12, 2008, 03:34:04 am »
Ами има си начини да ги спрат, без да ги убиват.То така ако беше всеки създаващ безредици да бъде убиван, хора нямаше да останат.
   Никой от нас не е бил там но доста компетентно звучат мненията. :-\
   А от хора в близост до провокирания от трети лица конфликт (не са нито анархистите нито полицията)научих, че основната битка в Атина е била между местните и руснаци... Да чухте това по новините?

   В некомпететно орязания ми пост по-горе, бях показал къде може всеки да намери предполагаем отговор, защо се случват тези неща. Уви, аз знам, че власт имащите не биха искали мислещи хора да рагласяват неудобни неща.
   Беше изтрито и мнение на потребител изявил желание за "Не пипай тази книга!" в ел. вариант. Бъди сигурен, че се работи по темата и "скоро и в други градове"...  ;)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Una

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 229
Относно: Протести в Гърция
« Отговор #16 -: Декември 12, 2008, 13:21:05 pm »
   Много странно преживяване.
   В тази тема писаха почти всички от елита на форума, но така умело се избягва от отговора. Разбира се допускам и пропуски в знанието. Но за конспиратори или антиконспиратори очаквах да има хора, които са по-наясно със случая, т.е причините.
   Аз съответно също няма да дам стойностно мнение или информация.
   Но съм изкушен да посоча къде е отговора на питането "Защо?"
 
  ЧАО!!!
едва ли е странно, може да е закономерно.
Дезинформация е по-зле от липса на информация.
А объркване чрез множество от дезинформации е просто супер...

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Относно: Протести в Гърция
« Отговор #18 -: Декември 13, 2008, 03:45:52 am »

Ето ви пример за обединение. Тука ако стане нещо подобно, ще се забрави за 3 дни, камо ли някой да излезе да протестира.

Взимайте малко пример от хората.



Колегата ми вика, ти като си отворен що не излезе ве...

Баси... АЗ да изляза?!!?!? Ами нали като изляза с едно плакатче ще ме приберат набързо куките, а и остави това, шефа ще ми подпише молбичката за напускане.

Проблема е защо СТУДЕНТИТЕ не излизат! Тях поне няма кой да ги изгони от работа, така и така само пафкат, пият и се плющят, поне някакво съзнание да имат баси, мен на това ме е яд...

Ако бяхме като тях сега цяла България щеше да е бойна зона и ония дето са убили детето досега да са ги линчували публично на площада...




Цитат
Нямам думи просто.

Нали? И аз.   ;)
« Последна редакция: Декември 13, 2008, 03:57:00 am от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Относно: Протести в Гърция
« Отговор #19 -: Декември 13, 2008, 04:17:22 am »
   Според мен нещата се коренят в следното:


   "Ние ще оставим нихилистите и анархистите да правят каквото си искат; ще провокираме насилствен обществен срив, който с целия ужас ще покаже на хората последствията от абсолютния атеизъм и раждането на жестокостта и кървавите безредици. След това гражданите - принудени да застанат срещу малцината революционери - ще изкоренят тези рушители на цивилизацията. Хората, каквито са вярващи, след като се разочароват от християнството и останат без ориентация, ще търсят някакъв нов идеал, без да знаят кого или какво да боготворят. Едва тогава те ще са узрели да въпзриемат истинската светлина чрез вестта за чистото учение на Луцифер, което ще предадем на обществото. Тя (вестта) ще се появи след зараждането на общото реакционно движение, предшествано от своевременното унищожение на християнството и атеизма.
   Трябва да казваме на тълпата следното: Ние почитаме Бог, но боготворим нашия Бог без суеверия." На вас, висшите генерални инструктори, ще казваме какво трябва да повтаряте пред братята от 32., 31., и 30. степен: зидарската религия трябва да бъде запазена в чистотата на луциферианската доктрина от всички нас, посветените във висшите степени...
   Луцифер е Бог; за съжаление и Адонай е Бог. Защото по вечния закон няма светлина без сянка, красиво без грозно и бяло без черно. Абсолютът може да съществува единствено в образа на две божества: тъмнината служи за фон на светлината..."


15 август 1871г.
писмо от Алберт Пайк -
Велик майстор на Шотландския ритуал на масоните,
създател на Ку-Клукс-Клан,
Черен маг,
експерт в 60 антични езика,
поклонник на Луцифер и ... гений.
 :-\
« Последна редакция: Декември 13, 2008, 04:19:03 am от Joro Velev »
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Здравец

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 156
Относно: Протести в Гърция
« Отговор #20 -: Декември 14, 2008, 00:26:34 am »
"Прилики"
<a href="http://3.bp.blogspot.com/__HLYN3h4kw0/SUPdpKgFBiI/AAAAAAAAA9U/c-IPRNm7C4E/s1600-h/smoke+copy.jpg" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://3.bp.blogspot.com/__HLYN3h4kw0/SUPdpKgFBiI/AAAAAAAAA9U/c-IPRNm7C4E/s1600-h/smoke+copy.jpg</a>
« Последна редакция: Декември 14, 2008, 00:29:33 am от Здравец »
Благодарение на евреите Българското царство се разпада на части, благодарение на тях и турците из

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826

Неактивен Una

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 229
Относно: Протести в Гърция
« Отговор #22 -: Декември 15, 2008, 09:39:46 am »
Класически случай на Problem -> Reaction -> Solution
Сега ще видим какъв ще е Солюшъна, но едно е сигурно -> той винаги води до намаляване на правата...

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Относно: Протести в Гърция
« Отговор #23 -: Декември 15, 2008, 14:00:11 pm »
Преди малко приятели от Атина ми изпратиха следния текст писан от 17 годишно момиче , опитах се да го преведа
Децата на Гърция
ИСКАМЕ ЕДИН ПО-ДОБЪР СВЯТ ! ПОМОГНЕТЕ НИ
Не сме терористи , нито “качулки”, нито “известните-неизвестни”
НИЕ СМЕ ВАШИТЕ ДЕЦА !
Тези “известни-неизвестни”.......
мечтаем да не убивате мечтите ни !
Имаме стремеж да не убивате устрема ни ...
СПОМНЕТЕ СИ
Някога сте били млади и вие .
Сега гоните парите , интересува ви само “витрината” ,
надебеляхте.....оплешивяхте......ЗАБРАВИХ ТЕ !
Очаквахме да ни подкрепите .
Очаквахме да се заинтересувате .
Да ни накарате един път да се почувстваме горди със Вас .
НАПРАЗНО .
Живеете в лъжовен живот , навели сте глава ,
“свалили” сте панталона и чакате
деня в който ще умрете .
Не мечтаете , не се влюбвате ,
не творите !
Само продавате и купувате
Материалното е навсякъде .
ЛЮБОВТА Я НЯМА , ИСТИНАТА ЛИПСВА .
Къде са родителите ? Къде са хората на духа ?
Защо не излязат навън да ни защитят?
УБИВАТ НИ , ПОМОГНЕТЕ НИ ...
ДЕЦАТА ВИ
п.п. не ни засипвайте с още сълзотворен газ , ние и така плачем...
Заб.пр. : “известните-неизвестни” и “качулки” наричат казионните средства за масова информация протестиращите срещу мамоничния нов световен ред деца на Гърция


от форума на в-к "Сега"

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826

Неактивен Здравец

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 156
Благодарение на евреите Българското царство се разпада на части, благодарение на тях и турците из

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Протести в Гърция
« Отговор #26 -: Декември 16, 2008, 18:35:54 pm »
Мммдаааа.... правете си извода какво е следващото поколение.


... за българското имам предвид!&nbsp; ;D


Между другото, доста често зачестиха тези 'събития' в Европа. Терористични заплахи, цивилни бунтове. Дали е част от плана или е на друг хаотичен принцип?

http://www.euronews.net/en/article/16/12/2008/bombs-found-in-paris-department-store/
« Последна редакция: Декември 16, 2008, 18:47:31 pm от Eon »

Неактивен Joana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Относно: Протести в Гърция
« Отговор #27 -: Декември 16, 2008, 23:34:48 pm »
Според мен това, което се случва не е случайно..
И мисля, че решението на проблема не става с насилие, защото като отговаряш на насилието с насилие предизвикваш още...насилие!
За съжаление в това е провокацията, а всички казват:"Браво на децата, те отстояват позициите си".
Браво на тях наистина-да видим до какво ще доведе тяхната реакция-надали  ще е нещо добро.
« Последна редакция: Декември 17, 2008, 00:02:54 am от Mirotvorec »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27