Автор Тема: Поредния малоумен американски закон!  (Прочетена 4264 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Поредния малоумен американски закон!
« -: Януари 28, 2006, 10:19:52 am »
Очаква се законът преследващ интернет "тормоза" да засегне голяма част от общуването в интернет

Основателката на компания занимаваща се с предотвратяване на интернет "тормоз" и вмешателство казва, че начинът по който е направен закона, може да бъде приложен без проблеми и за форуми, чат сайтове и програми като MSN Messenger и ICQ и общо взето върху всичко в интернет, което не изисква парола за достъп.
Думата, която притеснява хората критикуващи закона е дразня (annoy).
„Мисля, че ще се разколебаят с многото малки случаи, в които има законно преследване на личността”, каза тя още.
„Аз ги помолих да не използват тази дума много пъти и те не го направиха след това. Това ще засегне много жертвите в последствие. Това, което закона казва е следното: ако пишете неща, което не отговарят на моето мнение по въпроса, вие ме нападате.”

Освен закон против кибер „тормоз” Президентът Буш подписа закона за Насилието срещу жените, част от действията на Министерството на Правосъдието, влизащ в сила от 5 Януари. Това бе направено, за да се спре домашното насилие и манията за преследване на хора. Закона забранява анонимните обаждания с цел притесняване, злоупотреба, заплахи или тормоз. Същият важи и когато става въпрос за подобни действия в интернет. Информацията е на Bulgarian post.com.



Админе - пиши отгоре на сайта че е забранено да влизат в сайта и във форума хора които се дразнят! Егати закона ! Пак трябва да си намериш една камара адвокати да та вадят задето си "подразнил" някого! Същото като закона за псувните! На мача всички псуват обаче "те" ще си изберат кого да приберат щото очевидно няма как да арестуват всички! И ко излиза с тези закони който е неудобен айде хоп на топло >:( Аз пък се дразня от малоумня им закон! Интересно трябва ли да ги съдя, че са ме подразнили  >:(
« Последна редакция: Януари 28, 2006, 15:05:47 pm от Horus »

Heinie

  • Гост
Отг: Поредния малоумен американски закон !
« Отговор #1 -: Януари 28, 2006, 10:35:48 am »
Офффф, света отива да не казвам в каква посока! СЕЩ откачиха, очаквайте включване от по-близо! >:( >:( >:( >:( А дали няма да мога да осъдя контрольора, защото ме дразни!?!

ssi

  • Гост
Отг: Поредния малоумен американски закон !
« Отговор #2 -: Януари 28, 2006, 10:42:36 am »
Тези малоумници и без това се съдят за щяло и нещяло.
Супер извратено. Да не можеш да си кажеш мнението. Аиде да се затварят по къщите си и да не излизат никога оттам.
Боооже колко мъка има на тоя свят божеее.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Поредния малоумен американски закон !
« Отговор #3 -: Януари 28, 2006, 10:46:44 am »

Боооже колко мъка има на тоя свят божеее.
Това ми е един от любимите лафове  :D
Не мисли като човек!-Крион

coroviev

  • Гост
Отг: Поредния малоумен американски закон !
« Отговор #4 -: Януари 28, 2006, 10:56:03 am »
    То това съдене не е нищо лично,просто бизнес,могат да изкарат пари от теб или от застрахователите ти,защо не?
Хората си правят застраховки за щяло и нещяло.Застрахователите доволни,хората доволни,адвокатите-най-доволни.Страшна държавица!Просто не е истина!

ssi

  • Гост
Отг: Поредния малоумен американски закон !
« Отговор #5 -: Януари 28, 2006, 11:09:15 am »
Бог да пази България ,а ние ще помагаме с каквото можем!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27