Автор Тема: Котешка билка ще спаси хиляди от рака?  (Прочетена 46657 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Относно: Котешка билка ще спаси хиляди от рака?
« Отговор #15 -: Ноември 22, 2008, 16:50:05 pm »
Да, самият рак, когато вече е рак, с чайчета не се лекува, а и операциите често са с летален изход или само с малко увеличаване продължителността на живота и то с нечовешки болки в повечето случаи. Но когато човек си следи здравето и си прави добра профилоктика, при вече заплаха от предстоящо развитие на рак (тъканни промени вече), точно такива чайчета или капки от билки на спиртен извлек с много добри показания и редовно взимане, както и консултация с лекари, дава прекрасни резултати. Аз лично го правя това нещо, пия редовно определени неща, след откриване на тъканни промени и вероятно развитие на образувание, веднага започнах да взимам мерки и засега резултатите са силно положителни.  Както трябваше да ми се правят 2 пункции, така при повторния преглед първо ми се каза, че няма да ми се правят тези неща, защото са намалели и тъканната промяна също е намаляла чувствително. Продължавам да си пия същите тези чайчета, като билките се сменят, а у нас, в Б-я има различни билки, които спокойно може да се сменят, за да не се пие постоянно една и съща и пак да си се взимат редовно нужните количества. Но трябва все пак консултация с лекар и за такива неща.

Разкажи за какво конкретно става дума! Моля те! :-\
Разкажи и за методиката на лечение, която прилагаш, за рецептите, които си използувал! Коя рецепта кога следва? Какви са количествата на съставките във всяка рецепта и т.н.?

Androctonus

  • Гост
Относно: Котешка билка ще спаси хиляди от рака?
« Отговор #16 -: Ноември 22, 2008, 21:46:55 pm »
Да, самият рак, когато вече е рак, с чайчета не се лекува, а и операциите често са с летален изход или само с малко увеличаване продължителността на живота и то с нечовешки болки в повечето случаи. Но когато човек си следи здравето и си прави добра профилоктика, при вече заплаха от предстоящо развитие на рак (тъканни промени вече), точно такива чайчета или капки от билки на спиртен извлек с много добри показания и редовно взимане, както и консултация с лекари, дава прекрасни резултати. Аз лично го правя това нещо, пия редовно определени неща, след откриване на тъканни промени и вероятно развитие на образувание, веднага започнах да взимам мерки и засега резултатите са силно положителни.  Както трябваше да ми се правят 2 пункции, така при повторния преглед първо ми се каза, че няма да ми се правят тези неща, защото са намалели и тъканната промяна също е намаляла чувствително. Продължавам да си пия същите тези чайчета, като билките се сменят, а у нас, в Б-я има различни билки, които спокойно може да се сменят, за да не се пие постоянно една и съща и пак да си се взимат редовно нужните количества. Но трябва все пак консултация с лекар и за такива неща.

Силно подкрепям.

СМСИ-Х, все пак, ако човека изпише, какво точно са му дали да пие и по колко, имай едно на ум, защото дозите са индивидуални.

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Относно: Котешка билка ще спаси хиляди от рака?
« Отговор #17 -: Ноември 24, 2008, 00:06:16 am »
Всичко ми е строго индивидуално. а имайте впредвид, че повече от 2/3 от нещата самостоятелно си ге изпробвам на базата на вътрешният ми усет, а лекарите само ги питам дали мога да взимам едно или друго, на което когато чуят какво е, винаги ми казват, че може, само да не се застъпват прекалено много неща по едно и също време. Чета и си определям почти лично и дозите и билките. Само витамини и едно нещо за мазане ми е изписано от лекар за 2-3 месеца. А другото ми е самоопределяне и питане - може ли не може ли. Само 3 лекари са ми препоръчвали алое вера за пиене, но цветето, а не разни полуфабрикати или преработени варианти. То трабва да е 3-4 год. растение, от което се откъсва от самите листа, парченце някъде поне около 5 см, да има сок в листата, и този сок си изстисква. Аз си го намачквам в чаша с вода  и го оставям да ми постои повече време, посл го прецеждам добре и го изпивам. Това е дневна доза.. Пие се се всеки месец по 10 дена и после почивка около 20 -22 дена и пак. Растението си го купувам от един разсадник в София, където го продават, но има и хора, които го отглеждат и го продават.

Другите неща ви казах, че са ми строго индивидуални и повечето са ми самостоятелно опитване. От една книга си намерих някои билки, които си ги купих и сега ги пия по 2-3 като чайове и си ге варя. Пия и сокове. Ползвам и "Цитросепт", пия го максималното възможно време - 6 месеца без прекъсване с постепенно увеличаване на дозата - така както е посочено в листовката. Ше използвам и "Мужик-корен", след като приключа с "Цитросепта", пак както се посочва в листовката. Пия и още една билка на спиртен извлек, която си я купувам от една аптека, на която е консултант един лекар и се правят по негови съставки някои билки на спиртни извлеци, които са и в самостоятелни изпълнения, и в комбинации. Повече не бих давала информация така официално във форума, защото пак се повтарям, повечето ми неща са си по лична преценка и усет. Има ли въпроси нека да бъде на лични съобщения.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Котешка билка ще спаси хиляди от рака?
« Отговор #18 -: Декември 09, 2008, 22:39:28 pm »
Книга с име "Нетрадиционни лечения на рака" на английски можете да дръпнете от ТУК:

 http://www.filesend.net/download.php?f=26521abc457f85badfd426099f63917c
« Последна редакция: Декември 09, 2008, 22:43:02 pm от Alien »

Неактивен ini

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Относно: Котешка билка ще спаси хиляди от рака?
« Отговор #19 -: Декември 15, 2008, 18:42:57 pm »
Ето го и Жълтият смил.








Нещо бъркаш. Това е билката:Clinopodium Vulgare L.
И никой не си е направил труда, да търси в Google

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Re:Котешка билка ще спаси хиляди от рака?
« Отговор #20 -: Април 17, 2009, 11:22:34 am »
Котешката билка действа и на отвара. Пие се както си е посочено или по книгите или от листчето, което придружва пакета от билковата аптека. Но трябва да се пие дълго време с почивки.

Неактивен Tuki

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 134
Re:Котешка билка ще спаси хиляди от рака?
« Отговор #21 -: Април 17, 2009, 11:44:10 am »
Четох,че пиенето на чай от билката котешка стъпка махало всички бенки от тялото или някои се махали, а други ставали по-светли и по-малки. Обаче, трябва да се внимава и да не се пие много, защото влияе неблагоприятно на сърцето. Не се препоръчва на сърдечно болни да я пият.

Не знам дали е вярно това за бенките. Ако някой реши да я пие, да ни каже след това какъв е бил резултатът.  ;) ;) :-\

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Re:Котешка билка ще спаси хиляди от рака?
« Отговор #22 -: Април 17, 2009, 11:53:54 am »
Аз я пия, но за бенки нищо не мога да кажа. Тези, които си ги имам нито са намалели, а пък да се скрият - изобща не.

Пия я отдавна, но както казах на почивки. Прилага се при главоболие, световъртеж, диария, възпаление на стомаха и червата, газове и др.

Начин на употреба:

2 с.л. наситнена билка се заливат с 1/2 л вряла вода, след изстиване се прецежда и се разпределя на 3 порции 30 мин. преди хранене.

Аз лично си я пия като вода, това количество билки мога и на един път да го изпия, ако ми се пие вода. пия си и други билки. Но всичко съобразявам и се консултирам с фитотерапевт. От него си знам, че мога да си пия някои неща и съчетания като вода, да не ги разпределям на порции и да се наливам с течности точно около хранене, когато може и да не ми се пие. Но всичко е строго индивидуално.
« Последна редакция: Април 17, 2009, 16:25:47 pm от хадзапи »

Неактивен l_estate

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
Re:Котешка билка ще спаси хиляди от рака?
« Отговор #23 -: Април 17, 2009, 12:49:41 pm »
Моля, уточнете за коя Котешка билка става въпрос, защото има "Котешка стъпка" и "Котешки нокът". Това са две различни билки със съвсем различни активни вещества и въздействия.
За бемките се препоръчва Котешка стъпка. Тази билка съм я пила и мисля, че има ефект, но е доста бавен. В България  Котешката стъпка не е изследвана особено или просто не са публикувани резултати от изследвания ако са правени. Лично аз много се интересувам от нея и след публикациите на нашият професор някъде четох, че в Германска лаборатория са се заели да изследват кои са точно активните съставки, които спомагат за лечението. Общо взето тя участва в рецепти на хора занимаващи се с билколечения, но за науката все още не е интересна. Надявам се, празнината да бъде запълнена в по-близко време.

Неактивен Tuki

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 134
Re:Котешка билка ще спаси хиляди от рака?
« Отговор #24 -: Април 17, 2009, 13:59:39 pm »
Моля, уточнете за коя Котешка билка става въпрос, защото има "Котешка стъпка" и "Котешки нокът". Това са две различни билки със съвсем различни активни вещества и въздействия.
За бемките се препоръчва Котешка стъпка. Тази билка съм я пила и мисля, че има ефект, но е доста бавен. В България  Котешката стъпка не е изследвана особено или просто не са публикувани резултати от изследвания ако са правени. Лично аз много се интересувам от нея и след публикациите на нашият професор някъде четох, че в Германска лаборатория са се заели да изследват кои са точно активните съставки, които спомагат за лечението. Общо взето тя участва в рецепти на хора занимаващи се с билколечения, но за науката все още не е интересна. Надявам се, празнината да бъде запълнена в по-близко време.

Става въпрос за котешка стъпка. Другата билка - котешки нокът е сравнително популярна.

А ти какъв ефект забеляза у себе си и след колко време?   ;)   :-\

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Re:Котешка билка ще спаси хиляди от рака?
« Отговор #25 -: Април 17, 2009, 16:29:11 pm »
Пия я за профилактика на това, за което професорът я изследва. Просто съм в рискова група за евентуално развитие на два типа тумори. И затова прилагам всички ми достъпни методи, свързани с билки, храни, редовни профилактични прегледи, пробиотици, студено пресовани масла за предпазване. Засега резултатите са оптимистични, нямам някакво развитие към опастност.

Неактивен l_estate

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
Re:Котешка билка ще спаси хиляди от рака?
« Отговор #26 -: Април 17, 2009, 20:00:49 pm »
Започнах да пия билката след поява на малка бемка на лицето през есента на 2007 г. Изпих 2 опаковки от билката в продължение на месец. Тъй като имам бемки наблюдавах резултатите. Още след една седмица имаше забележим ефект - забелязах подобрение състоянието на кожата на лицето, сякаш кожата придоби блясък и свежест. Бемката спря да расте, а друга бемка като че малко се смали. Тази зима открих някакво кожно образование на гърба. Ходих на лекар и ми казаха, че не е опасно, някакво вроговяване и т.н.Беше тъмно и релефно.Пак пих от билката - може би опаковка и половина.Релефната част се излющи и сега е останало тъмно петънце.
Мисля, че билката е ефективна. Странични отрицателни ефекти не съм забелязала, но все пак не страдам от  заболяванията за които има противопоказания.
Това, което съм чела за билките е, че ефектът се забелязва след 10-15 дни, а за окончателно подобрение и излекуване са необходими месеци. Ето защо ми се иска и науката да се включи със своите наблюдения и заключения.

cdms

  • Гост
Re:Котешка билка ще спаси хиляди от рака?
« Отговор #27 -: Април 17, 2009, 21:21:27 pm »
Не смятате ли, че има лекари, които са специалисти и могат да ви дадат най-точен отговор, дали трябва да се пие котката и колко. Ако гадаете най-много да си навлечете проблеми.

Неактивен l_estate

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
Re:Котешка билка ще спаси хиляди от рака?
« Отговор #28 -: Април 17, 2009, 21:42:33 pm »
Дайте ги тези лекари, дето разбират от билки.Все пак начина на приемане на билката като отвара е такъв, че активната съставка е в много ниска концентрация, така, че мисля, че не е опасно. Освен това билките които съм ползвала са били от аптека,сиреч пакетирани от фирма с лиценз, надзор ит.н. На опаковката има описан начин на употреба и препоръки. Доста инфо изчетох, мнения от форуми и никъде не срещнах някакви противопоказания освен указаните на опаковката.

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Котешка билка ще спаси хиляди от рака?
« Отговор #29 -: Април 17, 2009, 22:09:19 pm »
Незабравяите на какво са учени лекарите- все пак повечето отхърлят такива неща и небиха разговаряли на тази тема или може да дадът куп невярна информация.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27