Автор Тема: Обръщение към редакцията на в-к "Психо"  (Прочетена 17948 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Обръщение към редакцията на в-к "Психо"
« Отговор #15 -: Юни 04, 2008, 20:55:11 pm »
Важното е кой първи го е превел и публикувал на български език. Xnet или Психо.

Има ли спор кой може да е първи, след като отдолу пише "Превод: Peacekeeper", използвана е същата картинка. Ти виждал ли си 2 превода да са огледални? Еднаква структура на изречението, думи, запетайки?



И още нещо  ;) картинката не е от оригиналния превод на статията (не са пакет) а аз лично съм я избирал и рязал, което доказва на 150% че е взета от сайта и няма никаква възможност те да са превели материала от самия оригинал, а това че отдоло пише и името на преводача съвсем доказва всичко. Според мен те и във форума едва ли са влизали - просто са прегледали какво има на сайта  ;)

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Относно: Обръщение към редакцията на в-к "Психо"
« Отговор #16 -: Юни 05, 2008, 20:39:25 pm »
Леееле, леле, хората как си изкарват прехраната ;D ;D ;D

Peacekeeper-e - отваряй шампанското ;D Вече си известен ;D
Не се учудвам, в книгата "Тайни проекти" Емилия Манолова беше черпала статии от тук, като едната беше директно взета от сайта на Eon ;D ;D ;D   Направо се изумих като го видях ;D ;D ;D

П.П. Сега като гледам страницата от вестника, чудно ми е как тия хора не са се заели с редакцията, а само са играли на Копи и Пейст. Бива, бива, ама чак пък толкоз :-X 
« Последна редакция: Юни 05, 2008, 22:55:46 pm от Peacekeeper »

Неактивен ipsilan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Относно: Обръщение към редакцията на в-к "Психо"
« Отговор #17 -: Юни 06, 2008, 02:59:15 am »
От години не купувам преса,оня ден някой ми сложи в ръката някакъв пак от тоя сорт-Маг,Вещер, нещо такова беше,и аз,крачейки го разлистих,и на петата крачка го затворих,толкова интересен беше..А имам килограми от старите броеве на Феномен ,Психо,Свръхестествено.
    Хоръс,ако се наложи дело-не ми е удобно да правя предложение да направим нещо като каса,но ще се включа във таксата!...Не искам да обиждам никого!!!!
  Е,то кражбата е висша добродетел днес.. Обидно,пошло...Като не мога да раждам-не се напъвам поне.
                                 Извинявам се...аз ще си псувам тук....
Животът е сън,смъртта е събуждане...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Обръщение към редакцията на в-к "Психо"
« Отговор #18 -: Юни 12, 2008, 18:33:50 pm »
Уважаеми Н. - Администратор,

Едва днес - 12 юни, открихме Вашето обръщение. Няма да коментираме оправдания сарказъм и самочувствие в текста. Искаме да Ви обясним:
1. Екипът на редакцията е абсолютно нов от няколко месеца.
2. Ако прегледате няколко броя/без да си ги купувате/, ще забележите желанието ни да цитираме източниците, а с някои сайтове имаме и изрично разрешение.
3. Някои от материалите ни се изпращат от автори/сега разбираме, че са недобросъвестни/, които усърдно се "ровят" в нета.
Дълбоко уважаваме Вашия труд и не бихме искали това неприятно недоразумение да бъде причина за подобен конфликт. Що се отнася до комерсиализацията, в която ни обвинявате, искаме да Ви убедим, че не е така. Тиражът на вестника е докаран до плачевно състояние от предишния екип. Искреното ни желание да популяризираме и ние доколкото можем, като Вас, различни гледни точки по една безкрайна и все още необяснима част от човешката същност.
Ще вземем мерки от днес - 12 юни 2008 г., да не допускаме за печат материали от Вашия сайт. Ако промените решението си, ще се радваме да си сътрудничим по установени от евентуален договор за сътрудничество.

С уважение
А. Димитрова


Мисията изпълнена! :D

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Относно: Обръщение към редакцията на в-к "Психо"
« Отговор #19 -: Юни 12, 2008, 19:04:23 pm »
Абе нека си печатат, ама да пишат адреса от който са го взели. Така хем те ще спечелят от запълненото място, хем ще се яви реклама на форума.
Иначе - пак добре, че са се опитали да се обършат с други ;)
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Обръщение към редакцията на в-к "Психо"
« Отговор #20 -: Юни 12, 2008, 21:40:46 pm »
Браво за отговора, чест им прави! Аз нали съм си непоправим оптимист, та вярвам, че са искренни.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Относно: Обръщение към редакцията на в-к "Психо"
« Отговор #21 -: Юни 12, 2008, 22:02:24 pm »
Абе нека си печатат, ама да пишат адреса от който са го взели. Така хем те ще спечелят от запълненото място, хем ще се яви реклама на форума.
Добра идея

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Относно: Обръщение към редакцията на в-к "Психо"
« Отговор #22 -: Юни 13, 2008, 04:27:38 am »

Няма да коментираме оправдания сарказъм и самочувствие в текста. Искаме да Ви обясним:

Нямало да коментират... Аз винаги съм обичал сарказмът и го прилагам със самочувствие! :)

Даже и да не е вярно, че друг е отговорен, направи ми впечатление, че имат "очи и уши" из нета, които докладват интересно инфо. Сигурно всяка медия, организация, секта... си има. Което ме наведе на мисълта за очи и уши на едни други групи по сайта (всички ви знам къде живеете :) ).
Та, по темата, администраторите и Админа, може да го обсъдите и да решите дали ще предоставяте за в бъдеще материали на вестника. От вас зависят всички условия, даже и с какъв цвят да бъде изписан източника под статията. Моето незначително мнение е за предоставяне, но с някаква уговорка.  ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен xthing

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 237
  • xthingxthingxthingxthing
Относно: Обръщение към редакцията на в-к "Психо"
« Отговор #23 -: Юни 13, 2008, 06:13:49 am »
абе аз като се замисля точно това е нужно някой вестник да покаже на хората някои от нещата които искаме да разпространим , проблема е че никой не вярва в вестници от този тип

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Относно: Обръщение към редакцията на в-к "Психо"
« Отговор #24 -: Юни 13, 2008, 12:18:02 pm »
абе аз като се замисля точно това е нужно някой вестник да покаже на хората някои от нещата които искаме да разпространим , проблема е че никой не вярва в вестници от този тип
За да съществува толкова дълго време, значи все някой го чете ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Обръщение към редакцията на в-к "Психо"
« Отговор #25 -: Юни 13, 2008, 14:56:00 pm »
Твърдо съм на мнението, че вестника няма да ни донесе качествена аудитория. Който трябва да ни намери - намира ни.

Писаха ми още 1 писмо, че в днешния брой също има материал от хнет, защото видяли писмото ми чак вчера, когато вестника вече бил под печат :P Тъй че ако някой иска да види за последно хнет-материал във вестник - да си купи "Психо" ;D

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Обръщение към редакцията на в-к "Психо"
« Отговор #26 -: Юни 13, 2008, 17:47:55 pm »
Хах то какато е тръгнало накрая да го преименуват на Психо ХНЕТ :P

cdms

  • Гост
Относно: Обръщение към редакцията на в-к "Психо"
« Отговор #27 -: Юни 13, 2008, 18:41:11 pm »
Хах то какато е тръгнало накрая да го преименуват на Психо ХНЕТ :P
Тогава ще имате осномание да им одерете кожата живи.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Обръщение към редакцията на в-к "Психо"
« Отговор #28 -: Юни 13, 2008, 21:01:08 pm »
Ами аз сега има прегледах някои броеве от архива. Дотук са взели още статията от сайта за  Библията е компютърна програма  (за която не съм сигурен кой е орииналния източник, но пък това че са за взели превода на Еон за Тесла и нацистите е 100% при това са сменили заглавието като отдоло е подписано Психо ;)

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
0 Отговора
6621 Прегледи
Последна публикация Май 01, 2006, 17:33:08 pm
от fisk
51 Отговора
37715 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko
14 Отговора
13538 Прегледи
Последна публикация Декември 19, 2006, 03:33:03 am
от Ford_Prefect
Water "Crop" Circles

Започната от H. НЛО

4 Отговора
12120 Прегледи
Последна публикация Юли 06, 2011, 12:41:54 pm
от Hacko
5 Отговора
9076 Прегледи
Последна публикация Август 19, 2008, 08:14:25 am
от insomnia1304

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27