Автор Тема: Възможността ми да пътувам в Космоса и в Измеренията  (Прочетена 4426 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

IYI

  • Гост
Тази моя възможност я приех след дълги години търсене и отричане, но още по-интересното е че не са  малко хората, които могат да извършват това действие. Въпроса се състои в това да локализираш правилно и максимално чисто определени пулсации, честоти на определена точка от Космоса или определено измерение и да съумееш да запазиш определено дълго тази честота, да се настроиш и да осъществиш пренасянето. Но "цивилизационните" излъчвания и една от тeхните функци и действия са да заглушават, объркват честотите на приемане и предаване на честотите от Земята към Космоса и обратно.

Пътуването в Космоса е напълно възможно. Това е само един от начините, които съм установил, има и още една техника, но при нея се работи не с честоти, а с енергия и е на принципа на ракетата с огромно количество енергия, за да се преодолее земната гравитация.

Държа да споделя, че говоря от позицията на чистия практически опит, не на теоретическия!
« Последна редакция: Октомври 22, 2006, 17:26:05 pm от Horus »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Възможността ми да пътувам в Космоса и в Измеренията
« Отговор #1 -: Октомври 22, 2006, 22:30:44 pm »
Ами ще е чудесно след като опита е практически да ни разкажеш за конкретни наблюдения, описания  и преживявания

milenski

  • Гост
Re: Възможността ми да пътувам в Космоса и в Измеренията
« Отговор #2 -: Октомври 22, 2006, 23:49:55 pm »
Да, моля, разкажи ни  :)
Физическо ли е пътуването ти, в смисъл, заедно с телесната ти обвивка, или се отделяш от нея?
Веднъж една жена ми каза, че телепортацията вече е практически овладяна от някои хора, но се губи толкова много енергия, че тялото се състарява със седем години, а ставаше въпрос за телепортация в рамките на Земята, доколкото разбрах...
Къде ходи? Какво видя? Разкажи  :)

IYI

  • Гост
Re: Възможността ми да пътувам в Космоса и в Измеренията
« Отговор #3 -: Октомври 23, 2006, 00:32:06 am »
Скоро ще разкажа с подробности, както и за контакта ми със същества, които бяха бели на цвят, с огромни като слънчеви очила очи.Контактът бе на телепатично ниво, странно, но от сърдечната им чакра излизаше някаква енергия, която бе като мълния и директно бе отпратена към моята.Почувствах всякъш изгарям, но дълбоко някъде знаех, че беше за добро, един вид за прочистване.Ще ракажа с подробности, всичко което знам, защото е важно.

Неактивен :)

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
  • Ако има нещо, няма нищо! :) Не се предавай никога!
Да не си видял някой сивак? ;D
Разрушавайте системата по всеки един възможен начин!!!

Неактивен Disinfo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
  • Дисинформатор
Скоро ще разкажа с подробности, както и за контакта ми със същества, които бяха бели на цвят, с огромни като слънчеви очила очи.Контактът бе на телепатично ниво, странно, но от сърдечната им чакра излизаше някаква енергия, която бе като мълния и директно бе отпратена към моята.Почувствах всякъш изгарям, но дълбоко някъде знаех, че беше за добро, един вид за прочистване.Ще ракажа с подробности, всичко което знам, защото е важно.

Ще ми е интересно да го чуя това. В подробнистите ако може.
Да си поемал халюциногени преди това изживяване случайно?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27