Автор Тема: Кое е истина и кое лъжа  (Прочетена 2981 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

buden

  • Гост
Кое е истина и кое лъжа
« -: Октомври 21, 2008, 10:25:42 am »
Тази секция Контрол над Съзнанието вероятно ще бъде винаги актуална. И лично според мен най-добре обгръщаща темите за Конспирации и Езотерика. Реших да си дам мнението в отделна тема, защото ми се иска да спомена Алекс Джоунс, Новия Световен Ред, Антихрисът, Уийлям Купър, Елтимир, Дейвид Айк и някои други знайни и незнайни.


Няма да карам по ред, но първо за Алекс Джоунс. Тъй като в сайта е споменат n на брой места.
Цъфтя от радост, че преди време от приятел разбрах за Уийлям Купър. И като знам как той представя информацията в сравнение с другите "говорилни" - разликата е огромна.
Това видео е едно приятно доказателство, че Алекс Джоунс лъже, всява страх, обърква, информацията му се базира на слухове, а не на факти и т.н. Приятно е, защото Алекс Джоунс винаги ми е вдъхвал недоверие. И ако онези затвори, които се подготвят сега в щатите са истина, то те ще бъдат натъпкани първо с най-яростните привърженици на Алекс Джоунс - господин мухоловка. Отново ще кажа, че се радвам, че намерих това в ютуба, защото ще можете да го чуете. Казва го не някой като мен, който винаги се е съмнявал в хора като Алекс Джоунс и Дейвид Айк, а е твърдение на Уийлям Купър. Сигурен съм, че тези които вече години знаят за господин мухоловка се досещат, че не са му чисти сметките. Това е по-скоро за тези, които го имат за гласът на истината.

Първо малко интро за Бил Купър. Той беше казал за Обединениете Нации, че са просто една смешка, още когато другите прохождаха в тези прозрения. И първият, който сподели истината за убийството на Кенеди. Това е човекът, който изкара на бял свят информацията за Новия Световен Ред. Открито и с доказателства заговори за базите на Луната и Марс. Аргументира съмнения срещу хора като Боб Лазар. И всичко което споделя с хората е по изключително земен начин. Винаги поставя чертата между това което е факт и това което просто допуска. Мога да го сравня с Ернст Мулдашев. Въпреки, че при него фактите са много по-малко в сравнение с въображението. Мулдашев описва пирамидите, които вижда в Хималаите, само като предположение.
Отново за Купър - той беше човекът, който предупреди американците още лятото на 2001г. за атентатите 9-11. Ето какво казва: "И представяте ли се, някакъв чекиджия репортер от СиЕнЕн, отива при Осама Бин Ладен и му взема интервю! А държавата с най-голямия бюджет не може да го открие! Най-силните служби не могат да намерят Осама, а някакъв си репортер с камерка под ръка, че и телевизионен екип му взема интервю, на Осама и лидерите на неговата организация! След, което излиза и предоставя на медиите видео в което се казва, че до няколко седмици Америка ще бъде сериозно атакувана... Казвам ви приятели, че до няколко седмици ще бъдем ударени по ужасен начин и всички медии и управляващи ще обвинят този човек Осама, но всъщност повелителите на Новия Световен Ред ще стоят зад атентатите" - цитирам по памет.
И така нямало е и месец след тези негови думи, когато го разтрелват.

http://www.youtube.com/watch?v=ZR3c5WLaeaI

А сега и Уийлям Купър за Алекс Джоунс:

http://www.youtube.com/watch?v=NAgTFWglHrc&feature=related -1pt.
http://www.youtube.com/watch?v=NIeajzS4IIc&feature=related -3pt.
http://www.youtube.com/watch?v=sweGpP82S0I&feature=related -4pt.
http://www.youtube.com/watch?v=dPp4hIc0sT4&feature=related -5pt.
http://www.youtube.com/watch?v=dVQUgNjzlEk&feature=related -6pt.

Много хубави анализи не само за Джоунс, но и за всички които днес се правят на големите човекозащитници. Струва ми се, че и на Айк там му е мястото. Я ми кажете някои от защитниците му, къде го има изложено с доказателства родословието на Джорж Буш от преди 5000 години чак. Защото той го твърди това в едно интервю, че били рептили от 5000 години назад ги бил проследил! Все едно да вярваш на всичко, което казват в СКАТ ТВ. Хората са толкова изобретателни в това да преписват лошите си качества на другите - в случая извънземни сили - че и Холивуд не са достойни за такъв сценарии. Злото е в самите хора и може да се премахне според мен единствено чрез възпитанието от родителите и образователната система. Това, че виждате ли, ние сме си такива и какво да направим освен да се усмихнем покорно не го разбирам.

Всичко по-горе ме накара да се замисля, че убийството на Купър е освен всичко друго и за да могат да изпъкнат други не до там искренни личности. И така днес сме стигнали до момент, в който и алтернативната медия не е алтернативна. Четем за бъдещето вместо да го вземем в нашите ръце. Гледаме в облаците на 14-ти Октомври за УФО.

Това са много хубави думи на Купър: "Почнете да мислите, спрете да слушате"

За жалост и наш стар уважаван приятел Елтимир ми напомня много на господин мухоловката Алекс. Ангеле, ако го прочетеш ще извиняваш, но книгите ти от преди години се различават със сегашните. Пример "Кръговете на нашата инвазия" съпоставена с "Човеко стани!".

Та за Новия Световен Ред, ще кажа и добро и лошо. Той е неизбежен, логичен и нещо напълно нормално, което чака всички ни. Хората сме толкова недодялъни в някои отношения, че и на вас понякога ви се е искало да сте в ролята на моделиращ съм сигурен. Е помислете как може да се е родила идеята за НСР. Та хората си го заслужават и нима е обратното. Ядосвате ли се когато някои стоящ до вас на обществено място си хвърли опаковката от вафлата/примерно/ на земята, а не я сложи в джоба си да речем, за да изчака момент, в който ще я хвърли в кош за боклук. А колко пъти сте вземали боклука от земята вместо него и ако е имало кош до вас сте го хвърляли там демоствативно. Така, че всички наоколо да ви погледнат с уважение, а него укорително. Е ако сте го правили ще знаете, че втори и трети път няма да го направите, защото не върви. Защото онзи няма да се научи на нищо, а напротив ще почне да си хвърля боклука ей така за кеф да ви гледа до къде ще ви стигне търпението и божестевното/това е въпрос към напредналите/. Но не всеки ще ви погледне с уважение, много ще ви се присмеят, ще ви подиграят. А пък ако сте над тези неща и не се дразните от боклука тогава ви препоръчвам левитация, защото ако няма Ред всичко около вас може да е в боклук един ден.
За това НСР е нужен. Това обаче, че те го прилагат манипулативно, чрез лъжа, чрез убийства, без зачитане на човешките права и ценности, без морал, без признаване на уникалното у всеки, а изливането ни по матрица - това е друго. Това е причината поради, която ного хора сме в опозиция на техните начини и идеи. Техните начини са такива, че те създават проблема за да ни предоставят решението след това. Защо не са избрали възпитанието и образованието пред мерките, които използват сега - не мога да си го обясня. Вероятно, защото и те са недодялъни точно като онези, които си хвърлят боклуците по земята. Те са решили да обединят обществото в едно цяло, но това смея да твърдя не е било породено само от желание за контрол. Вие ако считате себе си за добри хора, кажете ми не сте ли мечтали като деца за един свят, в който всички да си говорим на един език, да нямаме граници, да няма насилие, да можем да сме наистина свободни, да посещаваме други планети и светове!? Е да, но там е работата, че ние не можем да водим нормален разговор със съседите си, а какво ни остава ако наистина дойде някой от друга планета?! Тогава коя нация ще представлява Земята?! Коя нация ще говори от името на Земляните!? Тази идея за НСР не се е зародила само от желание за контрол, но и от естествения ход на човешката еволюция.
И всичко макар и за повечето хора все още в сянка си е много наяве. Свидетели ще сме вероятно на изтеглянето на книжните пари един ден. НСР ще се приложи първо в САЩ, после в ЕС, Китай, Русия, в Южноамериканския новосъздаден Съюз вероятно. Няма да може да обхване целия свят поне в началото. Но с времто ще го направят така, че хората сами да ходят при тях, подобно както е и сега. Единствено хора, които могат да оцелеят в природата биха се справили без "помоща" на НСР. За това школи като Багатур ще стават все по-популярни и са наистина ценни според мен. Не им знам с подробности програмите, но е добре ако има школа, която да запознава хората с базови техники за оцеляване разгърнати в едно или двуседмични лагери извън населени места. От друга страна, колко ли ще са хората, които ще предпочетат да живеят без елетричество в диви условия за сметка на другото. Ограничена свобода за сметка на всякакви удобства - кое ще изберете вие?! Сега не е ли подобно, колко души отиват в Планината. Тези които сега се отделят съдейки по подбудите им са секти, но след време е вероятно и други хора да последват примерите им. На вниманието на тези, които изберат НСР - в един идеален на пръв поглед свят могат да ви ограничат свободата/която и сега нямаме да не се залъгваме/ много лесно, просто ще ви направят електронните пари използваеми само в един жилищен квардант, или пък чипът да задейства аларма ако напуснете определния ви квадрант.

Знаете ли, че преди Хитлер да навлезе във Франция направил така че предсказанията на Нострадамус да плъзнат навсякъде. Колко са били истинските или не не може да знаем. Но се знае, че ги използвал като пропаганда за своята мощ, че човек с име почти като неговото ще завладее целия свят и ще властва много години наред. Та научавайки това голяма част от френските войски били духом сломени още преди сраженията. Трудно ли му е било на Хитрел да влезе във Франция. Та сега с какво ни заливат. Световни катаклизми, войни, извънземни, Антихриста и какво ли още не. А не мислите ли, че Златния Век ще е векът на Новия Световен Ред. Защото който премине от другата страна, който оцелее всичкото зло, което ни очаква наистина ще заживее в един по-добър свят. Ще стане по-зле преди да стане по-добре и вие го знаете това, но дали правите връзката!?

За Антихриста има едно много интересно предположение на един автор Волфганг Холбайн - специалитет са му черните дупки, извънземните, другите измерения, контрол над съзнанието и подобни. Та той има една книга "Антихриса", в която главните заговорници за днешното положение на света са 12-те апостола. Те още когато Христос е имал намерение да промени света, решават да го затворят. Обичайки хората такива каквито са въпреки техните грехове са искали от Учителя да им даде още време, да отложи промяната у човечеството. Защото промяната е щяла да предизвика страдание и болка за някои. Христос от своя страна понеже изпитва огромна любов към тях и човечеството не се освобождава, а решава да изчака Божествения план да се намеси в момента, в който светът ще има нужда от следващата голяма промяна. Така до ден днешен има таен орден, който укрива Христос. Само, че 12-те апостола скриват безследно истината и предават на своите ученици, че държат затворен самият Антихрист. И така един ден инцидент в стил дивия запад разрушава манастира, в който е укриван и духът Му отново намира свобода и тръгва, за да довърши своята мисия. Тогава тайният орден заедно с всички спец отряди поемат на поход срещу Христос мислейки, че Той е другият.
« Последна редакция: Октомври 21, 2008, 18:38:14 pm от buden »

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Re: Кое е истина и кое лъжа
« Отговор #1 -: Октомври 21, 2008, 20:36:10 pm »
"За Антихриста има едно много интересно предположение на един автор Волфганг Холбайн - специалитет са му черните дупки, извънземните, другите измерения, контрол над съзнанието и подобни. Та той има една книга "Антихриса", в която главните заговорници за днешното положение на света са 12-те апостола. Те още когато Христос е имал намерение да промени света, решават да го затворят. Обичайки хората такива каквито са въпреки техните грехове са искали от Учителя да им даде още време, да отложи промяната у човечеството. Защото промяната е щяла да предизвика страдание и болка за някои. Христос от своя страна понеже изпитва огромна любов към тях и човечеството не се освобождава, а решава да изчака Божествения план да се намеси в момента, в който светът ще има нужда от следващата голяма промяна. Така до ден днешен има таен орден, който укрива Христос. Само, че 12-те апостола скриват безследно истината и предават на своите ученици, че държат затворен самият Антихрист. И така един ден инцидент в стил дивия запад разрушава манастира, в който е укриван и духът Му отново намира свобода и тръгва, за да довърши своята мисия. Тогава тайният орден заедно с всички спец отряди поемат на поход срещу Христос мислейки, че Той е другият."


Интересна гледна точка на автора. Има ли я тази книга някъде на български или на руски, било по книжарниците, било в нета?

buden

  • Гост
Re: Кое е истина и кое лъжа
« Отговор #2 -: Октомври 22, 2008, 08:03:52 am »
Изтеглих я от един сайт, а това по долу е линк към двете книги на Холбайн достъпни за теглене там:

http://www.e-bookbg.com/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=606&Itemid=61

Но авторът ми беше препоръчан покрай поредицата му Charity.


Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Re: Кое е истина и кое лъжа
« Отговор #3 -: Октомври 22, 2008, 22:48:08 pm »
Благодаря, аз днес попаднах на нея на

http://www.chitanka.info/lib/author/Волфганг+Холбайн
за изтегляне и на

http://www.chitanka.info/lib/text/2882
директен прочит в нета

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27