Автор Тема: Странности с мен...  (Прочетена 12010 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Странности с мен...
« Отговор #15 -: Декември 26, 2011, 18:26:27 pm »
Ако не ти бяха вдигнали заплатата, а намалили, щеше да те посъветвам да отидеш на гледачка :). Може и да си урочасана де, а не да ти е направена магия. АЗ съм много суеверен, и ако усетя забуч веднага отивам на консултация ;D. Опитай моята изпитана рецепта за кърък - в 3л. светена вода изсипваш сока на 3лимона и измиваш входните врати на кооперацията и апартамента си. При мен действа. Без майтап, опитай :yes:.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен xtring

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
Re:Странности с мен...
« Отговор #16 -: Декември 26, 2011, 20:36:14 pm »
Както е това, киснене на злато във вода? Или нещо по специално?
« Последна редакция: Декември 27, 2011, 08:06:15 am от Mirotvorec »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Странности с мен...
« Отговор #17 -: Декември 26, 2011, 20:41:41 pm »
Няколко от симптомите ти са ми много познати, включително и неспането- при мен бяха 6 дни, накрая насила легнах да спя, защото се уплаших, че това не е нормално.
Според мен си съвсем наред. Да не ти пука какво мислят другите.
Ако има някакви негативни енергии, може да направиш изчистване, но така като те чета, по- скоро пращиш от енергия.  ;)

Когато съм спокойна в комуникацията си с колегите и околните - те се дразнят. Когато реагирам емоционално - приемат ме. Е, нямам намерение да си правя експерименти с емоционалното си състояние и поведението си, за да им допадна. Явно, проблемът е друг;

Това също ми е познато и за себе си съм стигнала до следните изводи:
На тези, които искат да те уязвят, им липсва енергия, инстинктивно усещат, че ти имаш в излишък и искат да те "захапят", за да те поизточат. Ако им се "вържеш", започваш да отдаваш и те се умиряват, като похапнат. ;)Общуването ни с хората до голяма степен е енергообмен, но не мисля, че трябва да приемаме злоупотребите, така че трябва да се научиш да не се поддаваш на провокации, ако не искаш да те "цоцат" чужди хора.
Опитай моята изпитана рецепта за кърък - в 3л. светена вода изсипваш сока на 3лимона и измиваш входните врати на кооперацията и апартамента си. При мен действа. Без майтап, опитай :yes:.

Да, водата отмива негативните енергии.
Аз практикувам измиване на всички дръжки на врати и прозорци с обикновена вода( но със светена сигурно е по- добре), поне 2 пъти седмично.Водата хвърлям на кръстопът.
Има и разни други изчистващи ритуали, в чиято ефективност съм се убедила абсолютно, но е важно да се правят редовно.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Странности с мен...
« Отговор #18 -: Декември 26, 2011, 20:43:37 pm »

Както е това, киснене на злато във вода? Или нещо по специално?
Аз го разчетох като " 3 литра светена вода". :-X
Предполагам, че и с по- малко вода става.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Странности с мен...
« Отговор #19 -: Декември 26, 2011, 21:16:08 pm »
Няма златно кръстче у водата. ПОВТАРЯМ ! В 3литра светена вода се изсипва съдържанието на 3 изцедени лимона. Разбърквате смесите от светената вода и изцедените лимони, и измивате двете врати. Външната врата на кооперацията и входната врата на апартамента в който живеете. Има и един по-сложен вариант, НО той е за магии. Няма да го казвам, но е перфектен. АЗ само като усетя, че нещо почвам да ''буксувам'', веднага го правя, и има ''магически'' ефект. Веднага се ''отпушвам'' ;).


п.п. В тези ритуали е много важно числото 3. Всичко е по 3. Не може да нито по-малко, нито в повече. Точно 3. ''Вселената'' дава и взима точно по 3. Факт.
« Последна редакция: Декември 26, 2011, 21:19:00 pm от ARRI »
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен lils

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Странности с мен...
« Отговор #20 -: Декември 26, 2011, 22:57:24 pm »
Много благодаря за отговорите. Поне доста ме развеселиха. Засега ще си продължа със спокойствието - емоционалният вариант на поведение нещо не ми допада, а и не ми е част от възприемането на реалността. Ако пък не става със спокойствие - ще приложа двойна доза спокойствие, хахахахахахаха.

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re:Странности с мен...
« Отговор #21 -: Декември 27, 2011, 09:38:57 am »
В 3литра светена вода се изсипва съдържанието на 3 изцедени лимона. Разбърквате смесите от светената вода и изцедените лимони, и измивате двете врати. Външната врата на кооперацията и входната врата на апартамента в който живеете. Има и един по-сложен вариант, НО той е за магии. Няма да го казвам, но е перфектен. АЗ само като усетя, че нещо почвам да ''буксувам'', веднага го правя, и има ''магически'' ефект. Веднага се ''отпушвам'' ;).

ARRI,
има и по-лесен вариант: в кофата с вода за миене на пода се изсипва малко светена и се измиват подовете с нея  ;D. Върши чудесна работа. От години го ползвам този вариант.
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re:Странности с мен...
« Отговор #22 -: Декември 28, 2011, 09:23:39 am »
Аз по отминалите празници бях сам и често излизах на разходка. Направи ми впечатление, че непознати ми кимаха и поздравяваха, което никога досега не се е случвало. И ... бях като магнит за бездомните кучета - постоянно тръгваха след мен, някои чак до нас ме следваха, без да съм им давал храна ... На какво може да се дължи това ?

Неактивен element

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re:Странности с мен...
« Отговор #23 -: Декември 28, 2011, 14:18:45 pm »
Здравейте,

Не съм писала от доста време във форума, за което се извинявам. Вероятно бъркам и темата - извинете ме. Относно числата:

1. През последните три-четири месеца, когато погледна часовника винаги е 1:01, 2:02, 3:03, 4:04, 5:05, 11:11, 12:12, 15:15 и т.н.;

2. Будя се в същите малки часове на денонощието - изключение няма. И преди ми се е случвало - като дете, но никога не е било с такава честота;

3. Когато се будя в малките часове на деня винаги е след т.нар сънна парализа;

4. През последните месеци каквото и да свърша както трябва на работното си място- никой не е доволен. Общо взето имам чувството, че ме гледат като извънземно, но вероятно си въобразявам. Човек съм като всички останали. Нито греша повече, нито по-малко от 150-те души на работното си място. Въпросът е, че досега имах отлична репутация на работното си място - вече нямам и понятие си нямам защо;

5. Шефът ми казва, че дори при най-малкия пропуск от страна на екипа ни има желание да се накара на мен. Нямам ръководна функция и не искам да имам. Не влияя на екипа с решения или мнения. Въпросният шеф си няма и понятие защо се нахъсва срещу мен;

6. Обвиняват ме в хиперактивност - така съм била винаги. Сега обаче ме обвиняват, че върша прекалено бързо работата и карам колегите си да се чувстват "догонващи ме";

7. Общо взето живея здравословно - зелен чай и мурсалски сутрин, вегетарианец съм по рождение - не понасям месо и мляко, избягвам късно хранене и запиване. Преди месец си позволих да пийна с колеги - сега вече ме изкараха алкохолик. Днес ми заявиха, че приемам и някакви стимуланти, защото тази хиперактивност не била в човешките граници. Нищо не приемам, но както и да е.;

8. Който ме е помолил за помощ - отзовала съм се с каквото мога. Тези, на които помогнах, се обърнаха срещу мен. Не се защитавам - не виждам смисъл;

Искрено се надявам, че някой от вас има идея какво се случва, защото аз нямам. Животът ми се обърна наопаки за около месец, а не съм променяла начина си на живот. Отново се извинявам, че вероятно не пиша в правилната тема.
Имаш ли си приятел/ка? Ако нямаш намери си. Освен това, не им обръщай внимание на колегите, когато си на работа си там за да работиш, не за да създаваш лични взаимоотношения. Живота си е лично твой и си го живей както ти харесва, общественото мнение не трябва да ти влияе, не поглеждай често към часовника, не споделяй с майка си всичките си "проблеми", никой с нищо не е повече от теб (само трябва да го проумееш), ако ти се кара шефа, изслушай го и след това забрави за случката, не ходи повече с колегите си ако не се чувстваш конфортно с тях. Идеята ми е, че с теб се случва промяна (за теб е трудно да забележиш) и околните трудно те възприемат. Малко повече апатия, не обръщай внимание на всяка муха, която бръмчи около теб.
Случайност - това е начина чрез който Господ, се опитва да запази анонимност.

Неактивен lils

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Странности с мен...
« Отговор #24 -: Януари 21, 2012, 15:12:57 pm »
Здравейте,

Мислех, че повече няма да пиша по тази тема, но уви - налага се.
Ситуацията в работата ми се разреши по неочакван за мен начин - вече съм мениджър на целия маркетингов отдел. Всичко се случи за седмица.

Въпросът сега опира до апартамента ми. Нанесох се в него преди 3 месеца - под наем. От първия ден съседите над мен създават адски шум денонощно. Предполагах, че имат деца и затова.

Тъй като работя в болница и днес празнувахме Бабинден, приключих по-рано работа и реших да навестя съседите. Просто да ги помоля да пазят повече тишина вечер, защото се опитвам да спя. Изненада - оказа се, че целият етаж над мен е необитаем. Няма съседи, имало преди години.

Втора странна ситуация - когато излизам от апартамента, изключвам всичко - дори разклонителите. От три дни, когато се прибирам - разклонителят в хола ми е включен. Днес, нарочно се прибрах по някое време (болницата е срещу блока ми), за да го проверя - отново беше включен, а сутринта го бях изключила. Изключих го повторно. Сега се прибрах и пак беше включен, а несъществуващите съседи отново вдигат шум и то невъобразим.

Най - странното е, че когато се нанасях знаех, че това е моят апартамент с главно М. Чувствам се защитена в него. Спя, както не съм спяла от година - две. "Историята" на жилището е невероятно прекрасна - хубави хора са живели в него, в момента живеят във Варна. Нищо лошо не се е случвало в него. До леглото ми има миниатюра на Богородица. Апартаментът е пълен с бели, порцеланови ангели, порцеланови вълци и пр. фигурки - ако има значение. Плащам ток 3 лв. на месец, а водата ми е 5 лв. А хабя доста от комуналните услуги - три печки за отопление, една за готвене, нетът ми е безплатен - не знам защо, безплатен сателит - пак не знам защо, понякога заспивам на светната лампа и телевизор. Сякаш апартаментът е чакал мен - две години в него не е стъпвал човешки крак - буквално.

В АГ болницата правихме водосвет. Остана ми светена вода. Ако някой знае ефективен начин за защита на дома с въпросната вода, моля, да сподели. Имам разговор със свещеник към 17:00 часа, но преди това имам намерение да събера повече мнения по въпроса.


Благодаря ви предварително.

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re:Странности с мен...
« Отговор #25 -: Януари 21, 2012, 16:44:53 pm »
Специално за шума от съседите - възможно е да не е точно от съседите ти над теб. Такъв проблем имаше брат ми. Всяка нощ се чуваше невероятно тропане и ходене напред-назад ,според него от ап. над тях. Звъня им по телефона, но се оказа, че те въобще не са се нанесли още /блока е нов/, камо ли пък през ноща да влизат. Няколко нощи излиза навън да гледа дали свети, звъня на вратата, но уви - никакви признаци на живот. А тропането си продължава. Според него е полтъргайст, но не е изключено да се чува от други съседи, които са отстрани..Понякога в блока е трудно да определиш от къде идват шумовете.
Виж за разклонителите...си е притеснителнооо..
« Последна редакция: Януари 21, 2012, 16:46:00 pm от ети »

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re:Странности с мен...
« Отговор #26 -: Януари 21, 2012, 17:04:40 pm »
Ток три лева?!...Електромера ти е за проверка. ;D /това е сериозно/
Колкото до шумовете в блока - точно ти го каза ети - не може винаги да се определи посоката на шума.
Сега се сетих и аз за нещо подобно: преди години в апартамента до мен живееше стар дядо - болен, на легло и може би две години подред всяка нощ слушаше радио - болногледачката му го оставяше включено силно, защото дядото и лошо чуваше...Та...почина дядото и след няколко седмици една нощ чувам неговото радио да "цепи мрака", ама много силно! Реших, че собствениците са дошли - станах, отидох до там, звънях им 5 минути - нищо! Извиках домоуправителката - да чуе и тя. Тя набра по GSM-а собственичката - била в провинцията в момента. Щяла да дойде на другия ден. Отворихме ел.таблото и развъртяхме бушона, защото яко беше надуто радиото. На другия ден собственичката дошла, влязла в апартамента си и направила скандал - защо я разкарваме, като радиото не било включено...Е, има вероятност и да е излъгала за това, че радиото не е било включено, така е, но това не ми обяснява как проклетото радио само се включи посред нощ. Аз за себе си /интуитивно/ знам, че дядото беше "дошъл"  след смъртта си там. Защо? Нямам представа.
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re:Странности с мен...
« Отговор #27 -: Януари 21, 2012, 18:01:06 pm »

Най - странното е, че когато се нанасях знаех, че това е моят апартамент с главно М. Чувствам се защитена в него. Спя, както не съм спяла от година - две. Плащам ток 3 лв. на месец, а водата ми е 5 лв. А хабя доста от комуналните услуги - три печки за отопление, една за готвене, нетът ми е безплатен - не знам защо, безплатен сателит - пак не знам защо,

И това ли са ти оплакванията  :lol:
Ток 3, вода 5. Искам и аз такива сметки. 200 лева платих за ток.
Трябва да ги черпиш тез полтъргайсти. Услуга ти правят. А ти се дразниш за разклонителите. Недей така. Явно им трябва за нещо.
Виж със несъществуващите съседи наистина е проблем.
Може би едно освещаване ще свърши работа.
« Последна редакция: Януари 21, 2012, 18:02:25 pm от kalan »

Неактивен lils

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Странности с мен...
« Отговор #28 -: Януари 21, 2012, 20:17:56 pm »
Хахахахахахаха, kalan, успя да ме разсмееш!

Каквото и да е - очевидно се старае да ми е добре в този апартамент. Уредих си освещаване. През последните два часа приличам на някоя мацка от мола - но вместо настървено да купувам дрешки, пръскам със светена вода като подивяла. Имам близо литър - и ми остана още,хахахахах.

Приятна вечер.

Неактивен element

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 59
Re:Странности с мен...
« Отговор #29 -: Януари 22, 2012, 14:05:09 pm »
Мислех си, че в болниците работят лекари? А иначе, не си ли търсиш съквартиранти?  :lol:
Случайност - това е начина чрез който Господ, се опитва да запази анонимност.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
23 Отговора
12601 Прегледи
Последна публикация Април 24, 2008, 02:54:07 am
от asdfghjkl
14 Отговора
9406 Прегледи
Последна публикация Ноември 08, 2008, 02:19:24 am
от soulmethod
44 Отговора
45807 Прегледи
Последна публикация Март 16, 2011, 00:35:15 am
от fishbone
3 Отговора
6644 Прегледи
Последна публикация Юли 04, 2010, 22:40:11 pm
от elunez
5 Отговора
7118 Прегледи
Последна публикация Април 14, 2013, 01:40:01 am
от forcomnet

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27