Автор Тема: Двегодишно българче предупреждава за пожар  (Прочетена 4262 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Heinie

  • Гост
Двегодишно българче предупреждава за пожар

Момченце на българка и американец говори двата езика и успява да предотврати трагедия в далечна Аляска
25.01.2006

Двегодишно момченце от българо-американско семейство успяло да предупреди майка си, че в кухнята е пламнал огън и предотвратило може би една трагедия, разказва в сайта си в интернет издаваният в Аляска вестник Фронтиърсмен.

Българката Станислава Постън учела малкия си син Джъстин да говори и на български, и на английски. Преди дни, когато излязла от кухнята, той застанал пред нея и казал на български: "Огън, огън..."

Жената не си спомняла да е учила детето си и на тази дума и не му обърнала внимание. Малкият обаче минал на английски, започнал да повтаря същото и да сочи към печката.

Едва тогава майката и бащата видяли, че е пламнала ролка хартия, окачена близо до фурната. Майката успяла да хвърли ролката в мивката и да потуши
огъня, разказва пред вестника Бари Постън, гордият баща на малкия пожарникар.

Дъвиан

  • Гост
Отг: Двегодишно българче предупреждава за пожар
« Отговор #1 -: Януари 25, 2006, 11:38:38 am »
Това дете определено ни трябва във Форума ;D

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Двегодишно българче предупреждава за пожар
« Отговор #2 -: Януари 25, 2006, 11:55:24 am »
Щях да кажа, че е поредното генийче, но на такива вече им казват "индигови" или "кристални".  ;D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Отг: Двегодишно българче предупреждава за пожар
« Отговор #3 -: Януари 25, 2006, 16:13:18 pm »
аз пък на около 2 години вече съм бил запалва двапъти квартирата на майка ми и баща ми (студенто по това време). На 2ят път дори съм си бил взле одялото и съм тропал на вратата да се спасявам - мяйка ми отваря вратата, аз минавам покрай нея без да казвам нищо и отивам на външната да тропам ;D ;D - абе спасявам се ;D ;D

... без майтап
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Дъвиан

  • Гост
Отг: Двегодишно българче предупреждава за пожар
« Отговор #4 -: Януари 25, 2006, 16:45:19 pm »
На мен ми разказваха познати как са гасили пожар в София, в Студентски град, половин час след Нова Година - техни съседи ги нямало, но били оставили някакъв дюшек на терасата, и от пиратки, и от гърмежи той се запалил и ето ти пожар!
Хихи! Мини-апокалипсис! По голяма поличба от тая - нейсе :D :D :D

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Двегодишно българче предупреждава за пожар
« Отговор #5 -: Януари 26, 2006, 16:46:32 pm »
аз пък на около 2 години вече съм бил запалва двапъти квартирата на майка ми и баща ми (студенто по това време). На 2ят път дори съм си бил взле одялото и съм тропал на вратата да се спасявам - мяйка ми отваря вратата, аз минавам покрай нея без да казвам нищо и отивам на външната да тропам ;D ;D - абе спасявам се ;D ;D

... без майтап

Хахаха!!! Атила е опасен!!! Знаех си :P :P :P

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Двегодишно българче предупреждава за пожар
« Отговор #6 -: Януари 27, 2006, 03:23:31 am »
Пироман от малък. Аз също си падах такъв но преди няколко години стана инцидент и от тогава стоя далеч от барут.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27