Автор Тема: Космосът на душата  (Прочетена 17161 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Космосът на душата
« Отговор #30 -: Септември 02, 2009, 21:35:39 pm »
Нека позная. Става дума за това, нали?

http://www.gaiabulgaria.com/index.php?see=Shop_Main&nid=141

Неактивен eli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 167
Re:Космосът на душата
« Отговор #31 -: Септември 02, 2009, 23:12:07 pm »
Нека позная. Става дума за това, нали?

http://www.gaiabulgaria.com/index.php?see=Shop_Main&nid=141

Аз си харесах  този:  Три дни на възнасяне  :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Извинявам се за спама!
« Последна редакция: Септември 02, 2009, 23:13:02 pm от eli »

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Космосът на душата
« Отговор #32 -: Септември 03, 2009, 10:08:23 am »
Мисля че повечето тук знаят ,че вярата е в основата на развитието.Затова съм изненадана че се присмивате на това че има хора който смятат това за своя път и вярват че по този начин ще постигнат резултати.Аз не съм от тях,но там ходят много хора и то доста просветени и интересни.И това че на някой му се струва глупост,далеч не означава ,че найстина е така. Едно от нещата на които един просветен човек е желателно да се научи е толерантност и да не гледа отвисоко другите, защото глават му стърчи и някой може да се пресегне и да я отреже  ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Космосът на душата
« Отговор #33 -: Септември 03, 2009, 17:49:10 pm »
Очевидно това е форум за езотерика и никой не се присмива на Акаша. Аз лично се присмивам на курса, нищо повече :) Просто хора които са в нещата са ми разказвали за какво става дума :)

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Космосът на душата
« Отговор #34 -: Септември 03, 2009, 18:37:36 pm »
Аз също не съм доволна от резултата от този курс, но познавам доста хора които са доволни, затова не мога да кажа нищо за курса, освен че той не е моя начин.

Неактивен eli

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 167
Re:Космосът на душата
« Отговор #35 -: Септември 03, 2009, 23:04:05 pm »
eses, а би ли споделила тези, хора,от какво всъщност са доволни? Аз пък обратното на Н. нямам и най - малката представа какво правят на тези курсове и не искам да се присмивам на никой, но просто заглавието звучи много смешно. Иначе ми е интересно тези хора, които са доволни какво всъщност научават от този курс.

Неактивен eses

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 898
Re:Космосът на душата
« Отговор #36 -: Септември 04, 2009, 10:10:24 am »
Доволни са от това ,че са се научили да получават послания.И по конкретно мога да говоря за мой близък приятел, който редовно се "допитва" до архангелите.Аз също редовно се допитвам ,но не бих казала че ги получавам във вида в който го получават останалите хора.Предполагам сте чели подобна литеретура и знаете за какво точно говоря.Аз използвам една книга,която много точно ми отговаря на въпросите които задавам.А приятеля ми си получава послания които си записва. Атина и Петър са много чисти и светли хора,атмосферата в центъра им е найстина невероятна.На мен лично повече ми хареса сеанса -Настройване на виолетовия пламък,това което усетих по време на този сеанс не съм го усещала никога и спокойно мога да кажа че съм използвала пламъка за лекуване на майка ми,която е с 2 ампутирани крака и имаше нечовешки мъки.По интересното е че една сутрин тя ми се обади и ми каза- Имам усещането че ти правиш нещо и ме лекуваш (делят ни 250 км и тя не вярва в такива неща,но явно ме е усетила)и обикновено след като използвах пламъка за нея, след това 2-3 дни нямаше никакви болки.За курса на акаша мисля че е по важно ка си настроен,аз бях скептично и така и нищо не се получи.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27