Автор Тема: Поколението на смъртта  (Прочетена 13059 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Поколението на смъртта
« -: Февруари 19, 2008, 23:52:03 pm »
От няколко месеца се занимавам с "поколението на смъртта". Някои твърдят, че те са родени между 1982-ра и 1990-та под влиянието на Плуто. Някои обвиняват обществото за тяхното поведение, но едно е сигурно - те или убиват ли се самоубиват.

Много от тях се присъединяват към армията, много от тях - към терористи, а най-много - към религиозни култове. Ще ги разпознаете по сатаниските символи - черепи, кости, психо и техно-музика, бледите им лица и тела, както и по тенденциите им към самонаранявания.

Цяло едно малко градче в Уелш, Обединеното Кралство е обхванато от паника - днес се е самоубило поредното (17-та жертва за една година) 16-годишно момиче от града и всичките подозират мрежа от "смъртни-договори" за отърваване от проблемите. http://www.telegraph.co.uk/news/main.jhtml?xml=/news/2008/02/19/nsuicide219.xml При млади хора с по-агресивна култура като азитци, мюсюлмани и американци това се обръща на масови убийства. Последните новини от щатите за масови убийства в училищата и колежите го потвърждават.

Някои обвиняват корупцията в образованието и масовото промиване на мозъци, някои - психичните наследствени болести (но на кого?).

Едно е сигурно - поколението на смъртта е в действие и ще бъде до края на 2009-та според някои предсказания.

Имате ли достъп до такива? Част ли сте от тези култове? Защо? Какъв е смисъла?

Те са изолирани от обществото и много от тях не са приели помощ - дали социална или психическа... Защо? Защо се образува това ядро на смъртта почти във всичк краища на света?

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Относно: Поколението на смъртта
« Отговор #1 -: Февруари 21, 2008, 21:25:15 pm »
Вярно е, че Плутон отговаря за смъртта. Но също така той отговаря и за тоталното обновяване - като да форматираш HDDиска си и да го изчистиш от всичко, което в последно време му се е струпало. Плутон слиза в най-дълбоките кръгове на Бездната. Но тъкмо там - в дънцето на най-дълбоката преизподня той пробива дупчица, през която бликва светлина - светлина от Небосвода!... Сигурно поколенията от 1982-ра докъм 1990-та [ще] са овенчани от ефектите на Смъртта. Но ако се доверим на функциите на Плутон, би трябвало да очакваме, че тези поколения [ще] са също така и Великата жертва на едно шеметно, ново и издигнато Начало!
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Относно: Поколението на смъртта
« Отговор #2 -: Февруари 22, 2008, 00:45:42 am »
плутон е планетарният хирург, изрязва всичко много бързо и дълбоко. сатурн е доста по-близка до смъртта планета. но сатурн също така е външното его... така че в крайна сметка къде точно е смъртта. и не разбирам защо това поколение да е подвластно на плутон. и твоите родители също имат плутон в хороскопа си, някъде.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Поколението на смъртта
« Отговор #3 -: Февруари 22, 2008, 10:36:43 am »
и не разбирам защо това поколение да е подвластно на плутон.

Аз не съм съгласна с тези дати - просто цитирах дискусии от друго място - Др Тури, където ТОЙ смята, че са родени тогава. Но случаите засягат и по-млади и по-стари. Известно е, че повечето терористи които убиват всъщност са подготвени от много по-стари.

Страшното е, че създават култове и въвличат други, страшното е че създават МУЗИКА, която депресира, психирва и създава биполярни персонажи.

Аз лично водейки се от принципа на Бялата и Черната ложа, смятам, че и двете ложи са изключително активни в "набирането на души". Докато тези души, които сеят смърт са се поддали на Черната ложа има и други, които са привлечени от Бялата ложа. Света никога не е виждал толкова много холистични лечители. Например политици хващат китайски звънчета или кристални купи и започват да посещават психиатрии да лекуват с музика, инжинери хващат синтезатори или китари и почват да създават ню ейдж музика, бизнесмени и бизнесменки се учат на масажи и ароматерапия. Маркетинг мениджъри учат рейки и рефлексология... Чиста лудост! ИЛИ? И колко лекуват и колко развалят?

На 25-ти Януари Плуто (Разрушителя, но на нестабилното) влезе в знака на Козирог и ще бъде там до 2023-та. Спас Мавров нарича Козирога - "Вратата на АДА". Аз съм склонна да обединя двете и да помисля, че сега заставаме на прага на Ада и ще има борба за души...но ми се изправя косата като помисля, че периода ще е ЦЕЛИ 15 години...Какво ни очаква?
« Последна редакция: Февруари 22, 2008, 10:39:19 am от Tina »

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Относно: Поколението на смъртта
« Отговор #4 -: Февруари 22, 2008, 20:23:53 pm »
спас мавров изглежда прави свободни съчинения. знакът на козирог няма такива значения, не се сещам нито един негов признак да може да се тълкува по този начин. дори не знаех, че астролозите имат идея за ада. трябва да е някакво негово си, външно за астрологията, индоктриниране. единственият близък до това значение знак, за който се сещам, е ракът, когато става дума за кармична астрология и астрология на държавите. наричат го този, които пленява съзнанието в материята, за да му помогне да израстне. щатите са под знака на рака като държава, между другото. но между материя и ад има огромна разлика. едното е обективна реалност, другото е състояние на съзнанието.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Относно: Поколението на смъртта
« Отговор #5 -: Февруари 28, 2008, 03:53:10 am »
Айде, сега какъв ме изкарахте, аз съм роден в този период и съм рак. :) Отивам да си стягам преносимите заряди    ;D
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Относно: Поколението на смъртта
« Отговор #6 -: Февруари 28, 2008, 16:27:08 pm »
това за зодия рак беше в контекста на астрология на държавите, не на личната ти карта. а за плутон, не знам как го свързват със смъртта. през този период той е в скорпион, т.е. е в най-високото си положение. от където пък следва, че ще влияе с най-чистите си качества - ще отстранява ненужното с точността на хирург. разбирам да беше в заточение, във везни, за да се получи изкривяване и да влияе с най-изродените си и крайни качества. според мен е някакво нагласено обяснение спрямо неща, които се случват в обществото.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Поколението на смъртта
« Отговор #7 -: Февруари 29, 2008, 01:36:00 am »
Ех бе хора! - не исках тази тема да се обърне на астрология. Дадох просто мнение, което срещнах в Интернета за масовите убийства, самоубийства и тероризъм. Това беше предположение базирано на статистиката за възрастта им.

Ето е днес четох за безумна стрелба срещу хората на автобусна спирка.

Не мисля даже че можем да го свържем с Плуто, но го написах защото не разбирам от астрология. Сега като помисля Плуто смени зодиакален знак през Януари, но безмозъчните убийства и самоубийства са от няколко години!

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Относно: Поколението на смъртта
« Отговор #8 -: Март 01, 2008, 11:57:25 am »
Плутон наистина е в силата си днес и това е нормално да доведе до изродщини от рода на казаните убийства. Но това не е заради някакво зло, въплътео в Плутон, а заради неговата хирургическа безмилостност. Плутон е хладен, прецизен и последователен в действията си, а обществото ни като цяло страда от твърде много тумори. Не се учудвам, ако влиянието на Плутон в такава обстановка изглежда като масово жертвоприношение... На едно по-високо ниво, с риск да прозвуча извратено и цинично, такова кръвопролитие е необходимо, за да се светнат хората, че не вървят на добре... В това отношение "педагогът" Плутон е суров и безкомпромисен; за него не е проблем подопечните му да минат през още и още страдания, ако накрая ще разберат уроците си. Страданията не притесняват Плутон - той "мисли" за твърде глобални въпроси, където индивидуалната трагедия се размива в груповата статистика и движи тенденциите на световната Еволюция.
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Зурастър

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Относно: Поколението на смъртта
« Отговор #9 -: Март 12, 2008, 08:33:43 am »
Ами Спас Мавров не е астролог или тъкива работи и той разглежда нещата от Тангризма, с които съм съгласен. През периода на Козирога всички етноси ще се надигнат и ще има много радикални промени.Всичко започна с Косово и независимостта му.Освен това за самоубиствата мисля че това са слабо еволюирали хора където Плутон не е успял да пробие дупката може би а другите успяват да прогледнат  8)
Searching to the bottom of my Soul ... Seeking the truth ... All of it ... A New Era is coming     a

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Относно: Поколението на смъртта
« Отговор #10 -: Март 12, 2008, 21:40:33 pm »
хайде да не бъдем жестоки :) има самоубийци, които са толкова деликатни като характер и личности, че не могат да издържат на натиска на обществото. винаги има различни начини да се погледне на нещо. в числото на тези хора, разбира се, не включвам безумците, които заедно с решението да сложат край на своя живот, се опитват да повлекат и други около себе си, просто защото всичко им се вижда безсмислено.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Поколението на смъртта
« Отговор #11 -: Март 12, 2008, 23:00:46 pm »
Моето мнение започва да клони към мисълта, че те са оръдие на Сатаната (преносно казано) - на злото и на разрушението и че това е техен съзнателен избор в този живот.

Не мога да разбера обаче защо.

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Относно: Поколението на смъртта
« Отговор #12 -: Март 12, 2008, 23:20:55 pm »
хорус би казал, че е защото си се свързала с християнския егрегор :) няма такова нещо като оръжие на сатаната, или зло, това е просто система от вярвания и не се води никаква битка за душата ти, просто защото никой не може да я "вземе"

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Поколението на смъртта
« Отговор #13 -: Март 13, 2008, 02:40:36 am »
Моето мнение започва да клони към мисълта, че те са оръдие на Сатаната (преносно казано) - на злото и на разрушението и че това е техен съзнателен избор в този живот.
Смятам, че това са по-скоро "млади души" с малък на брой инкарнации в такива условия като земните. Опитът им е твърде незначителен и нямат адекватна реакция, шашкат се и...
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Относно: Поколението на смъртта
« Отговор #14 -: Март 13, 2008, 07:45:45 am »
Моето мнение започва да клони към мисълта, че те са оръдие на Сатаната (преносно казано) - на злото и на разрушението и че това е техен съзнателен избор в този живот.

Не мога да разбера обаче защо.
Не мисля, че има нещо сатанинско или разрушително (Да не говорим, че разрушението е също относително понятие, че далеч не е само лошо или само хубаво; и че понякога за да се изгради, трябва да се разруши), в крайна сметка самоубийците (И аз изключвам тези, повличащи други след себе си) нямат за цел да навредят на никого, а ако се задълбочим в разсъжденията, те се самоубиват, защото (Ако изключим случаите на пълна глупост) смятат, че светът е прекалено жесток - тоест на практика те искат да избягат от злото и просто не успяват да се борят успешно с него, но самото самоубийство за мен е категоричен знак за отхвърляне на злото и едва ли има причина да се мисли за сатанизъм. По-скоро съм на мнението на миротвореца, а бих добавил, че ние даже не знаем със сигурност дали това наистина е нещо нередно от гледна точка на вселенските закони (В съседната тема за кармата стана дума именно за това) - ние може да сме си твърдо убедени в едно или друго нещо, но на практика в тази материя сигурни и доказани неща почти няма.
Да, техен избор е, но кои сме ние, че да съдим правилен или не е той, и изобщо има ли понятия като правилност и неправилност отвъд нашия живот тук?
« Последна редакция: Март 13, 2008, 07:51:43 am от Martin »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27