Автор Тема: Методът на Цветните лъчи на Светлината (по Петър Дънов)  (Прочетена 22648 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
златото, среброто и платината са ценени от древните (а и от съвременните хора)
не заради някаква езотерична стойност, а защото са благородни метали.
Т.е. много трудно може да се намери някакъв химичен елемент, с който да се съединят и да образуват съединение.
Повечето метали например се връзват с кислорода -О2, и се получава окисляване.
Затова и златото стои така лъскаво, защото си остава чисто и по повърхността му няма образувани съединиения - злато + още нещо.

Мисля не трябва да замесваме прекалено много цветове а и метали и камъни в тези аури.
« Последна редакция: Февруари 17, 2008, 01:36:43 am от H. »
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Мисля не трябва да замесваме прекалено много цветове а и метали и камъни в тези аури.

Да де - такав ми беше първоначалния протест - че сегашните ню еджъри учат да се слага примерно рубин на базовата, аметист на тертото око и т.н.

А писах променлива Mirotvorec, защото имах впредвид работата с тях или притежанието им - тоест когато са край хора и енергията на хората им влияе. Интересно е също да се види какво пише Спорт и Здраве тука http://xnetbg.com/new/forum2/index.php/topic,3868.0.html, защото той пък дава интересни неща за "духа" и "живота" на минералите. Само дето изчезна напоследък - сигурно е взел отпуска от форума...

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Някой може ли да сподели нещо за цветолечението? Чувал съм, че определени цветове отговарят за различните органи? Някой пробвал ли е?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен optimus7

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
asdfghjkl  аз не съм чувал , но звучи логично . Всеки оргън излъчва вибрация , всяка вибрация подлежи на промяна , всеки цвят е (отговаря за) определена вибрация .  :-\
In the spark of the enemy there will be salvation and in the darkness hour there will be light !!!

Неактивен Тук и сега

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 253
Някой може ли да сподели нещо за цветолечението? Чувал съм, че определени цветове отговарят за различните органи? Някой пробвал ли е?

В малка книга за здравето Дънов пише за лечение със цветове и други интересни, и безплатни лечения.Книгата се тегли от спиралата.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Някой може ли да сподели нещо за цветолечението? Чувал съм, че определени цветове отговарят за различните органи? Някой пробвал ли е?

Аз - И НЕ РАБОТИ! Повярвай ми - пробвах мно-о-о-о-го пъти и цветове и тонове!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27