Автор Тема: Случки с плъх?!?  (Прочетена 6801 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Случки с плъх?!?
« -: Февруари 12, 2008, 21:39:56 pm »
Чудех се в кой от двата форума да я пусна тази странна за мен тема, но ЕОН ме посъветва, че тук повече и прилича :)
Та да разкажа накратко тази загадъчна за мен история.

Миналият месец, на 10-ти звъни един приятел на вратата. (В къщи имам 2 входни врати - първата е дървена и след нея - плътна метална). Отварям аз дървената врата и тъкмо посягам към дръжката на металната и какво да видя - един доста едър плъх се качил на дръжката на вратата и ме гледа. В първия момент инстинктивно затворих вътрешната врата, за да не се шмугне, след секунди я отворих и го видях как със зор се промъкна под 2-3 сантиметровото разстояние под вратата. Моя приятел учудено ме попита - Абе какво е това дето изхвърча изпод вратата?
Мазето във входа по принцип се заключва, а и има външна метална врата, която по-принцип почти винаги е затворена.
Отдадох тази непонятна случка на случайността, до вчера!
Прибирам се надвечер аз, отключвам външната (метална) врата и тъкмо посягам към вътрешната - какво да видя, плъха пак се качил на дръжката на бравата и пак седи и ме гледа!!! Изяде един ритник, докато се чудех какво друго да предприема. Без да бърза гризача скочи от бравата, и бавно стъпало по стъпало започна да се катери по стълбището. Не тръгнах да го гоня, първо защото някак не исках да го убивам, и второ защото всичко ми се стори страшно непонятно.
« Последна редакция: Март 20, 2008, 01:44:43 am от Black Adder »
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Относно: Случки с плъх?!?
« Отговор #1 -: Февруари 12, 2008, 22:13:49 pm »
Незнам, човек. На развинтеното ми въображение му хрумна, че може да е някой който си познавал в предишен живот. Ако има такива ;)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Случки с плъх?!?
« Отговор #2 -: Февруари 13, 2008, 01:07:14 am »
Погледна ли в избите дали всичко е наред? Да не би плъха да бяга от нещо....я наводнение, я ... отрова  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Относно: Случки с плъх?!?
« Отговор #3 -: Февруари 13, 2008, 13:24:48 pm »
 Сигурно не е срещал досега хора и не знае, че те не го обичат...Не бий го!
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Относно: Случки с плъх?!?
« Отговор #4 -: Февруари 13, 2008, 21:12:40 pm »
Погледна ли в избите дали всичко е наред? Да не би плъха да бяга от нещо....я наводнение, я ... отрова  ;)
Да е бягал първия път - добре, ама защо след месец пак бяга и пак при мен, и защо баш на моята дръжка на вратата се катери. Пък и дръжката е барем на 60-70 см от пода, как стига до там не проумявам. Отделно че бая му е било зор да се мушне и под вратата, 2-3 см е само разстоянието до пода.
Верно че по китайския календар вече сме годината на плъха, ама като ще идва, поне един фиш от тотото с 6-ца да носи в лапите :D
Сигурно не е срещал досега хора и не знае, че те не го обичат...Не бий го!
Е па само аз ли съм човек в тоя град  ;)
« Последна редакция: Февруари 13, 2008, 21:13:37 pm от Black Adder »
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен optimus7

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Относно: Случки с плъх?!?
« Отговор #5 -: Март 13, 2008, 03:05:19 am »
Четейки това се замислих възможно ли е човек да се прероди в животно в следващия си живот и ако е така то защото сме били лошички ли ??? Остават ли навици от предишен живот ??? Ако да , то най - вероятно си имал работа с бивш собственик (ако е имало такъв)или пък с някой роднина който много ви е обичал (нали душите които са близки са заедно). И да не е така , не бий го животинчето , никой не бяга от хубаво  :)
In the spark of the enemy there will be salvation and in the darkness hour there will be light !!!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Случки с плъх?!?
« Отговор #6 -: Март 13, 2008, 22:01:13 pm »
Четейки това се замислих възможно ли е човек да се прероди в животно в следващия си живот

Не.

stiver

  • Гост
Относно: Случки с плъх?!?
« Отговор #7 -: Март 13, 2008, 23:27:55 pm »
Четейки това се замислих възможно ли е човек да се прероди в животно в следващия си живот

Не.

От къде знаеш?

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Случки с плъх?!?
« Отговор #8 -: Март 14, 2008, 01:45:09 am »
Защото едно съзнание веднъж преминало към индивидуалният принцип, не се възвръща към колективния.

Неактивен optimus7

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Относно: Случки с плъх?!?
« Отговор #9 -: Март 16, 2008, 21:41:00 pm »
Когато една къща не е построена добре и не е годна за живеене се разваля и се започва от ново . Не е възможно ако човек забие в грешната посока да бъде върнат на по ниско (начално) ниво за да може да се поправи , да изгради себеси по по - добър начин ? Ако в този си живот е живял като плъх може да са го върнали на нивото му за да може да се развива правилно ? Или нямя шансове  :(
In the spark of the enemy there will be salvation and in the darkness hour there will be light !!!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Случки с плъх?!?
« Отговор #10 -: Март 18, 2008, 20:15:16 pm »
Говориш за карма вече, а за това има тема в същият раздел, погледни нея :)

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Случки с плъх?!?
« Отговор #11 -: Март 18, 2008, 21:35:43 pm »
Аз бих ви напомнила за животните-тотеми тука. Плъховете се явяват на Black Adder защото трябва да използва тяхно качество в сегашна ситуация на живота си.

Ако той се замисли над добрите и лоши страни на живота си и как плъховете се връзват с това, ще разбере!

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Относно: Случки с плъх?!?
« Отговор #12 -: Март 20, 2008, 01:46:31 am »
Замислих се, и сложих една дъска под вратата.  :D
Ако почне да тропа или звъни - тогава вече ще се замисля истински.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Случки с плъх?!?
« Отговор #13 -: Април 15, 2008, 09:49:46 am »
Rats!
Posted: April, 13, 2008

Hi Stew,

I had some rats manage to find their way into my kitchen recently. I have remedied the problem but am curious what do these rats coming into my life reflect?


Stewart's Reply: It measn that there are people who have bad intentions in your life that are disturbing you. You also need to eliminate the victimization mind-pattern, along with vulnerability and self-punishment.

Use powdered garlic along the house foundations to keep these pests away.


:D :D :D

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Случки с плъх?!?
« Отговор #14 -: Април 15, 2008, 14:10:58 pm »
Замислих се, и сложих една дъска под вратата.  :D
Ако почне да тропа или звъни - тогава вече ще се замисля истински.
Ако почне да тропа и да звъни направо с пушката излизай  ;D
Не мисли като човек!-Крион

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27