Автор Тема: Сексуалната енергия  (Прочетена 39572 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Yoda

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
  • Must be force be with you
Re: Сексуалната енергия
« Отговор #60 -: Май 16, 2012, 15:53:58 pm »
Цитат
...че нямат нужда от секса като отдушник и не губят енергията в секс.

А аз мисля, че има нужда. Защото говорим и описваме два различни вида енергия. Ин-Ян. Ако при секс зареждаш "мъжката" си необходимост от енергия. Т.е. си жена. В сбе си имаш не само енергия от типа "огън", но и от "вода". Сливаш се с някой мъж. Самоотдавате си- ти малко "огън", понеже ти е вповече. Той малко вода и в теб се уравновесяват двете.
Известно време се чувстваш хармоничен.
Но има две неща, които лично на мен са ми интересни.

1. Това самоотдаване е възможно да стане и дистанционно. Без участието на телата при сливането им. А сливането да се извършва на духовно-съзнателно ниво. Разбира се, това не може да го правиш с всяко съзнание. А с определено... с което, необяснимо се е получило перфектното сливане всъщност.

2. Когато си бил с някой, не просто да си се заредил с неговата енергия и да си отдал от твоята, но и нещо повече от него/нея да е "останало" в теб. Усещаш как започваш да говориш като този човек, поведението ти е като неговото, сякаш те е обсебил и с друго лице и в друго тяло но е той/тя.
/последното е малко объркано, но ... ще помисля, дали може да се обясни по-ясно/

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27