Автор Тема: Какво представлява ДЕИР?  (Прочетена 14521 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Xpuctoc Muxaul

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 447
  • Виждам мислите ти!
Отг: Какво представлява ДЕИР?
« Отговор #15 -: Септември 12, 2006, 15:22:01 pm »
:) Ех значи..!Абе разберете бе хора липсва информация и тук, липсват основите на енергоинформационната култура!

Ти за ДЕИР ли се интересуваш, или за енергоинформационна култура? Първото е система за развитие, ти питаш за култура. Какво търсиш :---

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Отг: Какво представлява ДЕИР?
« Отговор #16 -: Септември 12, 2006, 15:23:48 pm »
Цитат : Грешката на хората е, че те насочват енергията си към материалния, физически свят, вместо към енергоинформационната си същност. Хората не знаят, че материалния свят изсмуква тяхната енергия, без да им дава в замяна абсолютно нищо-като един гигантски енергиен вампир. Докато енергоинформационният свят е единственото правилно русло, където трябва да насочваме своята енергия. Енергоинформационното поле щедро се отплаща за получената от нас енергия. В отговор то ни дава сила и здраве, и знания как да живеем и накъде да вървим. Тази информация обикновено идва под формата на познатата ни интуиция или вътрешен глас .

Май този израз  концентрира основата на истината за себевладението и познанието за енергийните потоци около и във нас, всичко останало е манипулацията на службите разработили тази система  за свои цели...
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

IYI

  • Гост
Отг: Какво представлява ДЕИР?
« Отговор #17 -: Септември 12, 2006, 15:28:18 pm »
Ми, че то е едно и също бе човек!Развитие, култура, система! :)

IYI

  • Гост
Реална информация за ДЕИР!
« Отговор #18 -: Септември 21, 2006, 02:01:34 am »
Нека си представим ДЕИР като огромен Бор(величествен), а сега да си представим, какъв ще е резултата ако вземем една секира и му оставим два, три клона и да му отсечем 75% от основата-представихте ли си го?
Да..., гледката е лоша..., току що видяхте ДЕИР такъв, какъвто го познавате.
Истинската информация се различава от манипулирана по резултата, а накъде бях чул, че много хора са постигнали добри резултати-Да, но временни и тук се крие основата, тук се крие истинската информация, истинското знание, което е в две изречения и никой никога не би се досетил, защото отговора ангажира съзнанието на вас, на приятелите, на враговете, на познатите и непознатите, отговора е нашето ежедневие, отговора Ви спохожда и в сънищата, а той е изкуствено създаден с една цел-робство!
Много от вас ще се опитат да отгатнат и много ще се откажат, някои ще се ядосат, други ще си помислят, че се подигравам и когато разберат някой ще отрекат, други ще умуват, а малко ще установят и ще разберат, че отговора дава ключа към Магьосничеството
Поставям тази тема като приятна и положителна шега, като малко предизвикателсто в следствие на уважението ми към всеки един от вас и нека всички знаем, че търсенето от нас е реално съществуващо и дава ключ към безкрайна сила, която съм установил, че е много трудно да се увладее и именно тук се явява ролята на Матрицата- да ти попречи!
 :)
« Последна редакция: Септември 21, 2006, 02:06:37 am от IYI »

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Отг: Какво представлява ДЕИР?
« Отговор #19 -: Септември 21, 2006, 11:10:02 am »
Доколкото разбирам тази система е създадена да обслужва интересите на КГБ. Най – вероятно става дума за шпионаж. Всъщност е създадено психотронно оръжие.
Преди около две години прочетох за създаването през 1984г. на руски свръхчовек с помощта на “СК”- “Състоянието на Кандиба”. Става въпрос за човек, който се състои от няколко човешки тела, но с една психика и една психофизиология. Виктор Кандиба е бил в екипа на Верещагин. На него е кръстен този изкуствен човек – Канди. Това което е сътворено от този екип май доста е уплашило създателите, които вече може би не са между живите и ли са изчезнали/ все пак става дума за КГБ/. По мое мнение в него са взели участие най- мощните ексрасенси и психолози. Не изключвам участието на академик Тодор Дичев, за който в България малко се знае, но е величина в тази област.
 Това, което е останало от този експеримент, всъщност са трохите, е наречено ДЕИР.Нещо, което е създадено с една цел /да зомбира и манипулира/ , а после служи за "развитие" предизвиква въпроси. Има неяснота, която буди съмнение. Поне в мен.
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

IYI

  • Гост
Отг: Какво представлява ДЕИР?
« Отговор #20 -: Септември 22, 2006, 23:51:27 pm »
Сега си представи едно голямо гърне(ДЕИР)без дъно и каквото и да "наливаш" всичко е безмислено тъй като го няма дъното-основата!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Какво представлява ДЕИР?
« Отговор #21 -: Октомври 06, 2006, 03:36:24 am »
Когато се разболеете се обаждате в бърза помощ, за да ви помогнат.
Когато ви правят нещо лошо, мислете за това, че то е все едно някой да ви дава спешна помощ. На земно ниво противоположностите се превличат, но в ефирните светове подобното привлича подобно. Той не би могъл да ви направи нещо лошо или да ви обиди, ако тази вибрация я нямаше в самите вас. Това се случва, защото ВИЕ сте го привлекли. Какво да правите?
- първо се зарадвайте, че това се случва и осъзнайте, че ви е дошла помощ.
- ако човекът ви завижда, значи у вас има такива вибрации – иначе това нямаше да ви се случи
- пожелайте да се избавите от завистта си
- осъзнайте, че човекът ви избавя от тези вибрации като пропуска енергиен заряд – прониква в аурата ви и като магнит притегля от нея тези енергийни вибрации (на принципа на резонанса).
Ако при това останете равнодушен спрямо обидата или завистта и разберете какво всъщност става, ще му се зарадвате – тогава зарядът, който е изпратил към мен преминава през вас и се връща обратно към него.
Така постепенно ще се освободите от тези заряди.
В резултат – при смъртта си няма да бъдете в плен на отрицателните мисъл форми създавани от вас приживе, защото ще сте ги неутрализирали – така отрицателното въздействие на астрала няма да ви влияе.

Неактивен lubarski

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 254
Относно: Какво представлява ДЕИР?
« Отговор #22 -: Юни 12, 2008, 00:51:55 am »
Абе хора тука удеве един авер ми каза, че някакво негово аверче изпляскал от тоя Верещагин. Избягал от тях, някви такива работи и едвам го отървали. Някакъв сектант стана. Някаква пък в линк-а на Христос казва, че давала пари. Я кажете мене могат ли да ме накарат да дам пари.  ;D ;D ;D  Уж някакви енерго работи пък...... пари (Сега си спомням как на военната ми клетва дойде попа с чисто нов мазен S). И как може някой да се зарибява с нещо което започва така.   
Цитат
Историята на системата ДЕИР (по-нататъшно енерго-информационно развитие) започна в 1982 год. “Психотронно оръжие” се наричаше проектът на моята група и се изпълняваше непосредствено по нареждане на ЦК на КПСС. В задачата ни влизаше разработването на система от прийоми, посредством които един човек може да управлява много-но така, че те нищо да не заподозрат.
Направо съм потресен  ;D ;D ;D
It' oil stupid.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27