Автор Тема: Прекогниция  (Прочетена 8185 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Силата

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 264
Re: Прекогниция
« Отговор #15 -: Юни 14, 2007, 20:58:13 pm »
Много бих искал да получа информация как да си увелича ехергията. :)Много ми се иска да я повиша. :D
...и нека силата да бъде с теб.Aз знам неща ,за които ти даже не си и подозирал... че знам.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Прекогниция
« Отговор #16 -: Юни 25, 2007, 09:02:59 am »
Аз да си призная не знам какво е туй "прекогниция". Да ме светнете малко, а?
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Eon

  • Гост
Re: Прекогниция
« Отговор #17 -: Юни 25, 2007, 09:17:53 am »
Аз да си призная не знам какво е туй "прекогниция". Да ме светнете малко, а?
виждане в бъдещето, ясновидство.

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Re: Прекогниция
« Отговор #18 -: Юни 25, 2007, 10:56:01 am »
Аз да си призная не знам какво е туй "прекогниция". Да ме светнете малко, а?
виждане в бъдещето, ясновидство.
PRECOGNITION
1. книж. предварително (по) знание, предчувствие

CLAIRVOYANCE
1. изключителна проницателност, прозрение

2. ясновидство

Има разлика между двете. ;)

Неактивен Rokambol

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
Re: Прекогниция
« Отговор #19 -: Юни 25, 2007, 14:28:52 pm »
         При мен мен се е случвало нещо, което бих могъл да нарека като отгатване на мисли, намерения... Това е ставало с приятелка, която смятам за сродна душа. Например по време на разходка да предложа нещо за което и тя да си мисли точно в същия момент. Случвало се е не един път и тя оставаше удивена, сякаш съм видял нейните мисли.
До сега не съм чувствал това като ясни картини или пък някаква силна емоция и затова и за мен е било изненада че съм "познал"  :P  нещо. А пък за връзка между родители ( и особено майки ) и деца мисля, че много хора са се е убедили в това. Не един път моята майка е предусещала какво ще стане  или пък предстоящо обаждане по телефон на децата и.
         Наскоро нещо подобно ми се случва с човек, който е много отдалечен "физически".  "Не го познавам" в смисъла който влагаме от ежедневието и не зная почти нищо за него. Дали са просто съвпадения ( удивителни, на няколко пъти ) не съм сигурен. Засега не съм го почувствал ясно. ;)   

 
 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27