Автор Тема: Прекогниция  (Прочетена 8148 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Силата

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 264
Прекогниция
« -: Юни 10, 2007, 13:49:48 pm »
Някога да ви се е случвало да предвиждате някои неща в бъдещето? 8)
« Последна редакция: Юни 10, 2007, 16:18:00 pm от H. »
...и нека силата да бъде с теб.Aз знам неща ,за които ти даже не си и подозирал... че знам.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Прекогниция
« Отговор #1 -: Юни 10, 2007, 16:20:01 pm »
Не може да се нарече виждане в бъдещето, но имах един ден, който го бях сънувал стъпка по стъпка и знаех какво ще се случи в следващият момент. След много време този ден наистина се случи. Беше много скучно. Нищо не ми беше интересно. Бях прост наблюдател на нещата :)

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re: Прекогниция
« Отговор #2 -: Юни 10, 2007, 17:44:43 pm »
Постоянно, а за сънищата да не говорим и години наред си мислех, че това е нормално състояние и при всички е така.
Да, ама, не !!!

 :-*
Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re: Прекогниция
« Отговор #3 -: Юни 11, 2007, 00:54:22 am »
много често срещано, най-ми харесват моментите, които са различни обаче :) бъдещето не е фиксирано и прекогницията или предвиждането понякога ни се случват, за да изберем възможен вариант  ;)

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Прекогниция
« Отговор #4 -: Юни 11, 2007, 03:57:19 am »
И при мен е много често срещано явление, да не кажа ежедневие. Имам  случаи , в които получавам  ясни картини за събития и хора. Картини , които  са ме отвеждали на места , за които никога не съм подозирала ,че съществуват, но пък откривам хората , които търся   ;) Сънищата ми, също са богат източник на информация, и често това, което ми подсказват се проявява.
Друго, което  често ми се случва, е да предвидя развитието на дадено събитие с голяма точност, включително и репликите, след което се превръщам  И в наблюдател, с тази разлика, че никак не ми е скучно, напротив ! Има някаква  особена магия в тези преживявания  :-* въпреки , че знаеш всеки следващ ход.
Никога не съм проявявала желание да променям сценария, след като веднъж е започнал да се случва, така както съм го " видяла".
Наскоро , най - неочаквано осъществих  телепатична връзка с човек, който се намира на хиляди километри, и за когото почти нищо не знаех .Дори нямах визуална представа. Започнах да го усещам на енергиино ниво. Да чувствам състоянията, в които се намира и да предугаждам какво  предстои да се случи. Първоначално бе едностранно, но в последствие и  другата страна започна да приема.
До сега  се е случвало само с много близки хора, с които съм  била  емоционално обвързана.
От малка си имам и други странни опитности - споменавайки  нещо, то да се случи в рамките на няколко часа. Наложи се да ми забранят да говоря.Такава забрана поличих наскоро и  на работното си  място  :) Надявам се, да не ми отнемат това  право  и във Форума !



Предполагам всички имат подобни преживявания  :-*



« Последна редакция: Юни 11, 2007, 04:01:11 am от tan4e »
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Re: Прекогниция
« Отговор #5 -: Юни 11, 2007, 10:31:30 am »
Наскоро , най - неочаквано осъществих  телепатична връзка с човек, който се намира на хиляди километри, и за когото почти нищо не знаех .Дори нямах визуална представа. Започнах да го усещам на енергиино ниво. Да чувствам състоянията, в които се намира и да предугаждам какво  предстои да се случи. Първоначално бе едностранно, но в последствие и  другата страна започна да приема.
До сега  се е случвало само с много близки хора, с които съм  била  емоционално обвързана.

Предполагам всички имат подобни преживявания  :-*
E с това ми беше малко трудно да се справя!Трудно докато проумея,че не са мои чувства и усещания.С близките си винаги съм била така,с непознатите и не толкова близки хора е по-трудно,но забавно и весело,като знаеш какво е.Най-ми е забавно като ''чета ''мислите на отсрещния. :) Иначе и аз като  писалите тук в темата си имам всекидневно прекогниции.Със сънищата е същата работа,някои се случват след време,но от скоро почти веднага.Не са едно към едно,аз обаче знам как да си ги разгадавам.Мисля си не е ли в повечето случаи нашата представа за ''случването'' на нещо,това което всъщност го прави реално?!!?
Нямам предвид винаги,но в повечето случаи.След като мисълта е форма е нормално хора като нас да материализират мислите си.Аз отдавна внимавам какво си мисля. ;)
Не е много приятно обаче както си спиш да се събудиш само,защото някой,когото усещаш също се е събудил и му е време за ставане. ;D

Неактивен Xpuctoc Muxaul

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 447
  • Виждам мислите ти!
Re: Прекогниция
« Отговор #6 -: Юни 11, 2007, 14:39:07 pm »
Някога да ви се е случвало да предвиждате някои неща в бъдещето? 8)

Да, не много често, но пък редовно. Имайте предвид, че ако сънят е конкретен и буквален вероятно показваното събитие е променимо - тоест вие сте наясно за какво точно става въпрос и ако сте нащрек наяве ще познаете ситуацията и ще можете да отреагирате в нея адекватно та дори и да промените случилото се в съня. Ако обаче не е ясно какво точно се показва случката е неизбежна - вие не можете да отреагирате в момента на случването наяве и правите връзка със съня едва след като всичко вече е минало.
Относно връзка с определени хора насън - ако сънувате често един и същи човек много е вероятно това да е човек или просто душа на индивид от духовната ви група или дори вашата душа-близнак. Ако някой има съмнения по този въпрос нека почне да си записва сънищата си с въпросния човек и ако се налага и е възможно да се срещне с него. Най-интересните неща се случват и сбъдват с помощтта на сънуването.  ;)
А относно предчувствието случва ми се много по-рядко.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Прекогниция
« Отговор #7 -: Юни 11, 2007, 21:09:34 pm »
Цитат
Не е много приятно обаче както си спиш да се събудиш само,защото някой,когото усещаш също се е събудил и му е време за ставане.
Има обаче и един друг, много по-добър вариант-да се събудите по едно и също време, примерно около 3 през нощта, и да усещате неистово желание за интимна близост  :-*  А разстоянието между двамата е около 2 000 км.  ;)
Като че ли все по-вече се "отваряме" към информационното поле, което обгръща Земята и нас самите  :)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Re: Прекогниция
« Отговор #8 -: Юни 12, 2007, 01:45:49 am »
Има обаче и един друг, много по-добър вариант-да се събудите по едно и също време, примерно около 3 през нощта, и да усещате неистово желание за интимна близост  :-*  А разстоянието между двамата е около 2 000 км.  ;)
Като че ли все по-вече се "отваряме" към информационното поле, което обгръща Земята и нас самите  :)
Хм,ти взе да ми четеш мислите май?Аз това го спестих в горния си пост,но наистина е така.Не е само желанието и други неща стават,но не мога да обясня как.Само знам,че стават и са реални.Установено е след консултация с отсрещната страна.

Неактивен Scorpion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re: Прекогниция
« Отговор #9 -: Юни 12, 2007, 12:10:23 pm »
Отсрещната страна може и да участва в някои експерименти.
Нищо лично, просто обръщам внимание, че и това е възможно, а всеки да си го приеме както иска.
При обширната инфорвмацията, която имате, би трябдвало поне да си го помислите, защото днес абсолютно всичко е възможно, тъкй като всичти сме по един или друг начин експериментални мишки.
Извинявам се за студения душ, но той може и да ви събуди и поободри, за да посрещнете реалността. :-*
Danko http://enkade.blogspot.com/  Най-голямата властта е тази да властуваш над себе си, най-голямата

Неактивен Силата

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 264
Re: Прекогниция
« Отговор #10 -: Юни 12, 2007, 12:15:31 pm »
Аз лично не я изполвам да се свържа с някого.Използвам я ,за да превиждам нещата как ще се случат или да ги променя в моя полза. :DОбаче моет поле е много малко. :-[ :'( :( >:(  ???
...и нека силата да бъде с теб.Aз знам неща ,за които ти даже не си и подозирал... че знам.

Неактивен apolon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re: Прекогниция
« Отговор #11 -: Юни 12, 2007, 13:20:15 pm »
Аз мисля, че всеки има предчувствия за бъдещето, т.е. знае, в общи линии, какво ще стане. За съжаление, аз предчувствам лошите неща. Казват, че ми е от зодията и разположението на планетите в хороскопа ми. Повечето пъти знам какво ще стане, но не мога да го променя.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Прекогниция
« Отговор #12 -: Юни 12, 2007, 13:49:12 pm »
Хм,ти взе да ми четеш мислите май?Аз това го спестих в горния си пост,но наистина е така.Не е само желанието и други неща стават,но не мога да обясня как.Само знам,че стават и са реални.Установено е след консултация с отсрещната страна.
Стига де, знаеш, че не мога да чета мисли  :P  Виж, наистина те усетих накъде биеш  ;)  И за да не се почувстваш изолиран случай направо ще кажа за "другите неща" - единият от двамата достига до оргазъм   :-*  Но най-странното е, че се постига без никакви физически действия от негова страна.

Абе на това вече прекогниция ли му викат?  ;D   Шегувам се, малко се отклоних от темата...
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Прекогниция
« Отговор #13 -: Юни 13, 2007, 00:19:20 am »
Да, малко се отклонихме от темата, но  споделеното от Мистик и Миротворец ( подозирах , че сме от един отбор ) ме върна години назад, и си припомних, че  съм имала  подобно преживяване.Разликата е в това , че не се случваше с мен самата , а прихващах картини -доста мъгляви, и усещания  чрез друг  човек , който в същия момент е бил в интимна близост.Въпреки , че тези усещания  бяха много приятни, аз не се чувствах никак комфортно. :( Сигурно поради нечистотата на  излъчените  енергии.

Досетих се и за други случаи , в които буквално съм виждала, че ще получа съобщение, от кого е то  и какво пише, дори  цвета на енергията, която е излъчена  при изпращането.Искам да подчертая, че е било съвсем неочаквано-съобщението.Някой да е имал подобна опитност?
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен Xpuctoc Muxaul

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 447
  • Виждам мислите ти!
Re: Прекогниция
« Отговор #14 -: Юни 13, 2007, 10:26:42 am »
Досетих се и за други случаи , в които буквално съм виждала, че ще получа съобщение, от кого е то  и какво пише, дори  цвета на енергията, която е излъчена  при изпращането.Искам да подчертая, че е било съвсем неочаквано-съобщението.Някой да е имал подобна опитност?

Почти същото ми се е случвало. Отдавна беше. Сънувах (също неочаквано) писмо в пощенската кутия, в съня плика стоеше вертикално в кутията. Знаех от кого е и се досещах за тематиката, излъчването носеше всякаква информация. Толкова сигурен бях че нещо ще се случи и още на другия ден излязох от работа в обедната почивка и се върнах да проверя пощенската кутия - писмото беше вътре, стоеше вертикално, беше от въпросния човек и на въпросната тематика. Човекът ми е повече от сродна душа, внимавайте със сънищата.  ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27