Автор Тема: За Царичина  (Прочетена 189233 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен forcomnet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 113
Re: За Царичина
« Отговор #330 -: Май 06, 2012, 12:51:16 pm »
Тази г-жа Логинова в момента с какво се занимава, богата ли е, да надушим чрез нея дали има велика измама за усвояване на държавни парички?

По въпроса:
http://www.eloginova.net/index_bg.html
http://bg-bg.-Цензурурано - Сайт с преобладаваща дезинформация -/pages/Eli-Loginova/136290834362

Който иска може да си комуникира с нея... не мисля, че ще се скрие, НО...

Аз мисля, че по случаят Царичина едва ли някога ще разберем какво точно е било и какво се е случвало. Но във всички случаи е имало нещо заради което да се е творила цялата тази работа. Независимо дали е било напълно реално, инсценировка или параван за голям mind control експеримент (имайки предвид, че същото това нещо което се е случвало тук в България се е случвало в същото време и в Щатите, а напълно е възможно и още някъде другаде), то истината вероятно никога няма да я разберем.

Не видях някъде да е даден линк към интервюто на Логинова в предаването "Преди обед" на 09.01.2012:
http://www.btv.bg/shows/predi-obed/videos/video/128274966-Misteriyata_za_Tsarichina.html

Неактивен iranikolova

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re: За Царичина
« Отговор #331 -: Юни 04, 2012, 21:37:40 pm »
Благодаря за линка, беше ми интересно да чуя Логинова, най-странното е, че тя говори всеки път едни и същи неща, ако си излъгал за такъв проект, вся някъде ще сгафиш в изказа, тоест ще объркаш фактите, може пък всичко, което е изобразявала в писмото и рисунките да е истина! Другото, което е интригуващо за двуполовият човек е, че нали има една стара човешка приказка- "Всеки търси половинката си", което ще рече, ако е съществувал такъв двуполов човек и с времето е мутирал и станал еднополов, какъвто е днешния хомосапиенс, в него е кодирана мисълта от дълбока древност, че преди е имал друга половинка, сега я търсим като избираме човека до себе си-любимия! :blum2:
Със стари български гени....

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: За Царичина
« Отговор #332 -: Юни 05, 2012, 01:05:50 am »
Това по-скоро е за дуалната същност на душата.Всеки от нас е и мъж и жена.Няма значение,какъв костюм носиш в момента.Душата е безполова..Или по-точно..носи в себе си и двете същности...
Не,че не е възможно да е имало хермафродити де..Не изключвам и възможността за самооплождане..

Неактивен ranilota

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 114
Re: За Царичина
« Отговор #333 -: Юни 06, 2012, 15:38:55 pm »
не мога да дам конкретен линк, но различни автори пишат, че само заради и след събитията в Атлантида човекът е разделен на 2 пола. Дотогава е бил едно, цяло завършено, андрогинно същество, каквото и да значи това. Има едно постаро човечество, това на Адам-Кадмон, което не е днешното. Писля, че Спас Мавров, или Йосиф Йоргов пишат за това-има ги в Спиралата.

Неактивен nveneta

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re: За Царичина
« Отговор #334 -: Юни 06, 2012, 23:34:54 pm »
Аз пък напоследък се замислих за следното:
Ако аз например ровя / копая/ в двора ми- независимо какво има, какво търся и какво намирам, защо ще е нужно после да залея всичко с бетон. Няма ли просто да си изсипя обратно пръстта или.....? Особено там в Царичина, насред нищото... не стига, че са "изгубили" време, човешки ресурси, средства..... и накрая каквото и да са намерили / не намерили/ те дават още 1 куфар с пари за да бетонират!
Ето това ме озадачава!
Хубава вечер на всички!

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: За Царичина
« Отговор #335 -: Юни 07, 2012, 12:07:37 pm »
Какво озадачаващо има? Писах и го преди в тази тема- направено е всичко възможно да се предотврати някакво разследване или самоинициативно копане. Тунела е здраво запечатан. Иначе си права - някаква обикновена дупка и тонове бетон? Няма логика. Нещо се крие от обществеността.:nea:

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: За Царичина
« Отговор #336 -: Април 05, 2013, 20:58:22 pm »
В анонс за предаването „Големите загадки” по бТВ споменават следното
Цитат
Желю Желев говори за НЛО и Царичина дупка


Тази неделя, 7 април, „Големите загадки” ще ни потопи в мистериите на Царичина дупка. Водещият Атанас Сребрев ще представи обосновка за това истина или измислица са историите за посещения на НЛО.

В предаването екипът заедно с гост лекторите ще потърсят отговори на въпросите защо наричат дупката в село Царичина - Зона 51 и какво се крие на дъното на дупката – извънземен разум, същество обитавало Земята, гробница или останки от летяща чиния, или нещо друго.  Ще бъдат показани възстановки и разкази на очевидци за мистериите на българските местности. Заедно с д-р Желю Желев - президент на Република България и пълноправен член на Световната академия за наука и изкуство - ще се дискутира това дали извънземни същества вече са сред нас или предстои да дойдат на Земята.

Гост лектори ще бъдат художникът, който рисува картините си над дупката в село Царичина - Димитър Свиленов – Микерин, Елисавета Логинова, която е основател на първия алтернативен медицински център и участник в разкопките в село Царичина, Владимир Божилов, който е астрофизик, докторант във Физическия факултет на СУ и научен редактор на списание "Знание”, както и известният доктор по астрономия и заместник-декан на Физическия факултет на СУ - доц. Валери Голев. 

Почитателите на паранормалната активност ще имат възможност да гледат епизода на „Големите загадки” тази неделя, 7 април, от 15 ч. по bTV.

Твърде съм скептичен, че след токова години ще се каже нещо ново, още повече точно пък по тази доказано манипулативна телевизия, но ако някой има нерви да гледа, нека сподели след това.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Re: За Царичина
« Отговор #337 -: Април 06, 2013, 00:43:39 am »
В анонс за предаването „Големите загадки” по бТВ споменават следното
Твърде съм скептичен, че след токова години ще се каже нещо ново, още повече точно пък по тази доказано манипулативна телевизия, но ако някой има нерви да гледа, нека сподели след това.
Определено ще го гледам, вероятно, както казваш, няма да има нищо ново, но ще споделя с 2 изречения. :boredom:

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Re: За Царичина
« Отговор #338 -: Април 07, 2013, 15:58:55 pm »
Хванах го по средата за съжаление и за Царичнина нищо не успях да хвана. Но.... едно име - Владимир Божилов. Направо ги отнесе с мега яките простотии. Нямало извънземни. Каза, че хората, които чувстват студенина, изтръпване и чувство за левитация е игра на ума, мозъкът парализирал мускулите, за да не можем да шаваме докато спим. Много простотии се казаха. То ще го има в сайта на ШИТ'ТВ и ще можете сами да му се "насладите".
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен Sita

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
  • "Si vis pacem, para bellum"
Re: За Царичина
« Отговор #339 -: Април 07, 2013, 18:55:28 pm »
Хванах го по средата за съжаление и за Царичнина нищо не успях да хвана. Но.... едно име - Владимир Божилов. Направо ги отнесе с мега яките простотии. Нямало извънземни. Каза, че хората, които чувстват студенина, изтръпване и чувство за левитация е игра на ума, мозъкът парализирал мускулите, за да не можем да шаваме докато спим. Много простотии се казаха. То ще го има в сайта на ШИТ'ТВ и ще можете сами да му се "насладите".
Да, специално този наистина се изказва доста "компетентно", чудя се дали нарочно или просто наистина си вярва...  :flag_of_truce:

Неактивен BAYO

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 232
Re: За Царичина
« Отговор #340 -: Април 07, 2013, 20:08:49 pm »
Гаранция, че някой му е написал добре сценария.

Ето я първа част с Царичина -> http://vbox7.com/play:d8ec8a156e
Ето я втора част, с компетентното мнение на тоя (не намирам дума, за да го квалифицирам) -> http://vbox7.com/play:815f2f80d8
Let your fears go, you might find that you’re not lost!

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: За Царичина
« Отговор #341 -: Април 07, 2013, 21:40:20 pm »
Но.... едно име - Владимир Божилов. , мозъкът парализирал мускулите, за да не можем да шаваме докато спим.
Тва е просто кулутво! :D :D :D :lol: :lol: :lol:

п.п.Ся ше потърся да гледам..Гаранция ще е голям смях..

Блеки,тва предаване го гледам,чат-пат,щото домочадието е във фаза"откривам топлата вода",та го гледам ..

Във всяко предаване има максимум 0,01%истина и яко Ню Ейдж пропаганда..Направо отврат!Оная конеста муцуна,водещата веднъж изтърси още по-култува реплика..

Страхът може да реже като нож,но той бил единствената посока на напредък!!!

направо щях да падна от смях..     :D :D :D
« Последна редакция: Април 07, 2013, 22:04:35 pm от konstantin2007 »

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Re: За Царичина
« Отговор #342 -: Април 09, 2013, 01:41:54 am »
Гледах го, почти нищо не казаха и накрая накараха някои да си мислят, че ще осъществим контакт след не знам си колко  хиляди години, че Вселената била направена за нас и други измишльотини.

Неактивен sunpower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: За Царичина
« Отговор #343 -: Април 09, 2013, 13:10:58 pm »
Здравейте и от мен.От доста години ,чета темите в този сайт,е реших и аз да се включа по темата.Като ,чета мненията -доста от хората не вярват за Царичина.Мога само да ви кажа,че наистина са идвали нло-та в Царичина,точно когато е била в ход операцията и както е описано от Логинова-информацията ми е от много близък човек,който има вила там и е видял самото нло през нощта в небето.

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: За Царичина
« Отговор #344 -: Април 09, 2013, 15:18:48 pm »
Филма по БтВ беше супер, ама супер измислен....думи нямам чак.
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27