Автор Тема: Тези, които ни помагат, или битката с духа на Земята  (Прочетена 7413 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

phm

  • Гост

Пионки сме 100%

С останалото съм съгласен само момента с пионките ме притеснява.
Пионките нямат възможности тях само ги местят нещо като пушечно месо.
Бъди сигурен че сме нещо повече от пионки (или поне така се надявам) и все пак даже и да сме
пионки явно сме на лек режим . Позволяват ни да живеем да се храним , да се забавляваме и т.н.
Нужни сме им на тях шефовете най-общо казано.

МЕЖДУДРУГОТО laugh
 Неможем просто така да им обявим война
 някой да играе старкрафт
 това е все едно да нападнеш крузер с маринка
 някой не му ли е идвало на ум че хората винаги искат да наложат мм..
 някакакъв вид система  (не ми е богат речника , сърцето ми е голямо обаче :D)
 какво ще стане ако всички са равни
 еми нищо , невъзможно е все някой ще реши че трябва да е нещо повече , че заслужава повече
 няма да може да го направи сам и ще търси такива който мислят като него , така ще се уформи отново
 една групичка управници и много подчинени и всичко започва отначало

 Човека е направил попадение със заглавието , битката с духа на земята -
 това е нашия дом - нашата планета , която постоянно замърсяваме и мм окастряме (горите имам предвид) и още куп гадости..
 ние наистина водим тази битка с нея макар и неумишлено.
 Светлите сили са невроните в нашите мозъци който трябва да ни кажат че така не бива
 тъмните са тези който не им пука общо взето оплетох се много - Дано има някой който да ме разбере



 

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Това с пионките или поне един от механизмите за ръководене на цели планети  от разстояние точно както се играе Старкрафт при това съвсем буквално  е описано в един епизод от Старгейт Атлантис - сезон 3  ;) :P

anna

  • Гост

Пионки сме 100%


Бъди сигурен че сме нещо повече от пионки (или поне така се надявам)

О, бъди сигурен, че СМЕ пионки! ;) На такива "малки" същества като нас, кой ще отдаде великото значение(или поне докато не еволюираме в голяма степен). Както се казва:"Всеки да си знае мястото". ;)
  Има време за нас, хората... Интересното е, дали ние ще го използваме за нещо...

ton

  • Гост
Worlds Strangest UFO Stories: The Great Alien Conspiracy 6/6

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27