Автор Тема: Защо един млад човек да желае да играе играта на „голямите”  (Прочетена 15974 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Май на Oxus му писна и се "оттегли" от темата, която почна със стандарта на "големите" и се обърна към корупцията и какво ли не... ;D

Темичката обещаваше да е пракрасна с опасно преплитане на умствени шпаги! Шпагите обаче са насочени към слабите ни места! Ако някой е учил дебати или спорт или просто бойни схватки ще знае много добре, че противника го дебне да му усети слабите места и ще го удари точно там! Аз преди писах, че всеки си има психичен багаж (както и аз) и форумците рано или късно ще го намерят и ще ударят точно там! "Паралакс"! скъпи съфорумци - да си настроим мерниците!

П.П. Харесвам опортюнистите, но не негативизма или нетолерантноста към мненията или просто "заяждането" - казано по нашенски.   

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Оттам това на Tina: "ВАШАТА задача е да разрушите нашите представи (Колко Тъжно!) и да изградите новия свят без насилие!" - е още по-силно и много на място! За мене лично така систематизирано това изречение имаше ефекта на светаквица в съзнанието ми т.е. един вид ми проблесна като го прочетох. Обожавам такива моменти и такива Истини. Мерси Tina;)

Благодаря Combi-nator, ама няма защо - аз съм просто ябълката която пада на главата ти в подходящия момент - нищо повече!  ;)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27