Автор Тема: Съществува ли подсъзнанието?  (Прочетена 13760 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gabaro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 245
  • Джангър тайфа "Тенеке ханъм"
Съществува ли подсъзнанието?
« -: Февруари 13, 2007, 18:49:49 pm »
На много места гледам подсъзнанието това, подсъзнанието онова и след известна кратка умствена дейност от моя страна си зададох следния въпрос : "Това нещо подсъзнанието съществува ли?" и  го задавам на Вас, като ествествено моля за добра аргументация в отговорите, защото спорихме около 2-3 часа с приятели дали то съществува и те не можаха да ми дадат достатъчни докалзателства за съществуването на подсъзнанието. Всичко, което ми дадоха бяха само мъгляви теории.

И питам : Може ли някой да ми докаже че подсъзнанието съществува?
[/U

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Съществува ли подсъзнанието?
« Отговор #1 -: Февруари 13, 2007, 20:02:09 pm »
Цитат
Предавам хора и пророци срещу заплащане от 30 стотинки!
Би ли разтълкувал най-напред това?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Съществува ли подсъзнанието?
« Отговор #2 -: Февруари 13, 2007, 20:19:21 pm »
Има го. Подсъзнанието ти е паметта,думите,които помниш,формите на предметите,групиране на предметите,като естествено не е необходимо ти да знаеш че си спомняш нещо,просто като виодиш компютър,ти вяиждаш определени отражениоя на светлината върху ретината ти,и подсъзнанието ти бърка в картотеката и вади образа  на компа.
 За доказателства...Ми ела да те хипнотизирам....
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Съществува ли подсъзнанието?
« Отговор #3 -: Февруари 13, 2007, 20:30:01 pm »
Цитат
Предавам хора и пророци срещу заплащане от 30 стотинки!
Би ли разтълкувал най-напред това?

И аз не бих го казал по-добре :P

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Съществува ли подсъзнанието?
« Отговор #4 -: Февруари 13, 2007, 20:37:16 pm »
Означава че човека работи евтино.Мойта тарифа е 30 сребърни монети,и гарантирам обожествяване на желаещия да го предам.СЛед една случка с един от конкуренцията включвам в договора и клауза,че в бъдещата религия ще заемам поне второ място и няма да ми правят мръсно
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Съществува ли подсъзнанието?
« Отговор #5 -: Февруари 13, 2007, 20:39:39 pm »
Gil-Galadh, имах друго предвид...ама нейсе   ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Gabaro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 245
  • Джангър тайфа "Тенеке ханъм"
Re: Съществува ли подсъзнанието?
« Отговор #6 -: Февруари 14, 2007, 00:14:03 am »
Цитат
Предавам хора и пророци срещу заплащане от 30 стотинки!
Би ли разтълкувал най-напред това?
Асоциация с Юда.
Има го. Подсъзнанието ти е паметта,думите,които помниш,формите на предметите,групиране на предметите,като естествено не е необходимо ти да знаеш че си спомняш нещо,просто като видиш компютър,ти виждаш определени отражениоя на светлината върху ретината ти,и подсъзнанието ти бърка в картотеката и вади образа  на компа.
 За доказателства...Ми ела да те хипнотизирам....
Само не мога да разбера къде ти е доказателството за съществуването на подсъзнанието. Ако то е паметта, то тогава защо се използва думата подсъзнание? И ако то съществува каква е разликата между памет и подсъзнание? Относно хипнозата ами пробвал си вече и беше доста некачествено.

И сега се сетих още нещо. Ще ми дадете ли точна дефиниция на това, което наричате подсъзнание? За да не се окаже че грешката е в мен.
« Последна редакция: Февруари 14, 2007, 00:22:01 am от Gabaro »
[/U

Eon

  • Гост
Re: Съществува ли подсъзнанието?
« Отговор #7 -: Февруари 14, 2007, 14:04:54 pm »
Ти какво мислиш? Съществува ли подсъзнанието или не?
като ествествено моля за добра аргументация в отговорите...

Неактивен Gabaro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 245
  • Джангър тайфа "Тенеке ханъм"
Re: Съществува ли подсъзнанието?
« Отговор #8 -: Февруари 14, 2007, 15:21:54 pm »
Ти какво мислиш? Съществува ли подсъзнанието или не?
Не съм съвсем сигурен и затова я пуснах тази тема. Ако ми дадете добра обосновка че съществува то тогава и аз ще се убедя в това.
[/U

Eon

  • Гост
Re: Съществува ли подсъзнанието?
« Отговор #9 -: Февруари 14, 2007, 15:24:11 pm »
Честно да ти кажа, и аз не знам. Така че не се наемам да дам еднозначен отговор.  ;)

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Съществува ли подсъзнанието?
« Отговор #10 -: Февруари 14, 2007, 15:43:07 pm »
Ми елементарно-доказателството ми е че си жив и че можеш да мислиш,да запомняш и т.н.
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: Съществува ли подсъзнанието?
« Отговор #11 -: Февруари 14, 2007, 15:57:09 pm »
На много места гледам подсъзнанието това, подсъзнанието онова и след известна кратка умствена дейност от моя страна си зададох следния въпрос : "Това нещо подсъзнанието съществува ли?" и  го задавам на Вас, като ествествено моля за добра аргументация в отговорите, защото спорихме около 2-3 часа с приятели дали то съществува и те не можаха да ми дадат достатъчни докалзателства за съществуването на подсъзнанието. Всичко, което ми дадоха бяха само мъгляви теории.

И питам : Може ли някой да ми докаже че подсъзнанието съществува?

Честно да ти кажа, и аз не знам. Така че не се наемам да дам еднозначен отговор.  ;)


Айде стига глупости , дее  ;) Е, то бива глупости, ама това наистина е смешно!!!  :D ;D
« Последна редакция: Февруари 14, 2007, 15:59:11 pm от Albinoni »
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен Gabaro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 245
  • Джангър тайфа "Тенеке ханъм"
Re: Съществува ли подсъзнанието?
« Отговор #12 -: Февруари 14, 2007, 17:13:54 pm »
Айде стига глупости , дее  ;) Е, то бива глупости, ама това наистина е смешно!!!  :D ;D
След като ти е смешно трябва да си ама съвсем убедена, че подсъзнанието съществува или че не съществува. Докажи го и на нас, че да се посмеем.

Ми елементарно-доказателството ми е че си жив и че можеш да мислиш,да запомняш и т.н.

Е и?
[/U

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: Съществува ли подсъзнанието?
« Отговор #13 -: Февруари 14, 2007, 17:49:02 pm »
Айде стига глупости , дее  ;) Е, то бива глупости, ама това наистина е смешно!!!  :D ;D
След като ти е смешно трябва да си ама съвсем убедена, че подсъзнанието съществува или че не съществува. Докажи го и на нас, че да се посмеем.

Ми елементарно-доказателството ми е че си жив и че можеш да мислиш,да запомняш и т.н.

Е и?

Gabaro, се габарка с всички, докажи че не е така :P :P :P после ще си доказваме и другите неща  ;) Отдавна се усъмних в това  и  се убеждавам от всеки твой пост, че е истина, а всички се надпреварваме да ти доказваме неща дето и децата от забавачката си ги знаят  :D laugh
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

anna

  • Гост
Re: Съществува ли подсъзнанието?
« Отговор #14 -: Февруари 14, 2007, 19:47:54 pm »
Gabaro, се габарка с всички, докажи че не е така :P :P :P после ще си доказваме и другите неща  ;) Отдавна се усъмних в това  и  се убеждавам от всеки твой пост, че е истина, а всички се надпреварваме да ти доказваме неща дето и децата от забавачката си ги знаят  :D laugh
  Да, точно! Правилно  и  на  място  казано.  :-X ГЪбаро  все  ги  пише  разни  такива... laugh И  аз  му  се  чудя. :-\
  Дори  само  това, че  си  задава  въпроса "Има  ли?", означава  че  ИМА...
Габаро, не  е  най- важното  "докажи  това, докажи  онова", откъде  ще  си  сигурен  тогава, че  и  доказателството  не  е  фикция?! ;D А?
  Може  би  си  в  ума  на  нещо  Свръх...и  ти  самият  си  илюзия? :D
Малко  се  замисли, защото  не  искам  да  стигам  до  OFFффф...топик. laugh:D
    :D


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27