Автор Тема: Човешкото тяло като приемник и предавател  (Прочетена 29943 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Като реакция на това,когато огладнявах,отивах да ям две филий хляб с много кетчуп между тях :)

Ха-ха - това е много интересно (и аз имам такива...преживявания), но ще ти бъда БЕЗКРАЙНО благодарна ако опишеш и преживяванията изпитани от другите слоеве на тялото - нека опростим нещата - физическо (прияждане, вълни, изтръпвания, подувания, болки в определени части на тялото), емоционални (страх, огорчение, мъка, разочарование, съжаление...) и умствени - нелогичност, неразумност, осъзнаване на корупция, завист или омраза....

Или по-просто - какво беше състоянието на цялото ти същество като се тъпчеше с кетчупа - емоции, физика и мисли?

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Цитат
Ха-ха - това е много интересно (и аз имам такива...преживявания), но ще ти бъда БЕЗКРАЙНО благодарна ако опишеш и преживяванията изпитани от другите слоеве на тялото

Тина, много от съфорумците, в това число и аз, ще ти бъдем БЕЗКРАЙНО БЛАГОДАРНИ, ако по-често описваш своите собствени преживявания /тава вече го споменахме и в друга тема, в която ти така и не се появи повече/, вместо тенденцията ти, да подлагаш на своеобразен разпит околните, да нараства прогресивно.

Разкажи ни за твоите преживявания, моля...
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Тина, много от съфорумците, в това число и аз, ще ти бъдем БЕЗКРАЙНО БЛАГОДАРНИ, ако по-често описваш своите собствени преживявания /тава вече го споменахме и в друга тема, в която ти така и не се появи повече/, вместо тенденцията ти, да подлагаш на своеобразен разпит околните, да нараства прогресивно.

Разкажи ни за твоите преживявания, моля...

Не съм разбрала, че е така (вярно, че финото ми чувство липсва)....

Както и да е...Напри-и-и-мер, като се скарам с някой негативен човек (да се разбира негативен към мен разбира се  ;)), който не иска да чуе моите доводи, ми се случва следното:

- нахвърлям се на кръвясали пържоли
- повръщам
- имам разстройство
- съсипват ме от болка всичките стомаси и долни чакри
- подува ми се тила и ми се схваща врата от чувството за вина, че съм се отзовала в тази ситуация и този скандал (тила е мястото на миналото и кармата)
- разярена съм на себе си
- обидена съм, че ме третират така

И едно позитивно: Като ми се случи нещо безкрайно хубаво като да ми се изпълни желание никоя чакра не ме боли, нищо не ми се подува, имам енергия за 100...правя си салата с маруля и зелен лук и ....си купувам бяло "Sancerre". Сънувам също прекрасни сънища и благодаря на Господа за изпълненото желание.  :D

....

Хайде сега и вие дайте по някой пример!  :)
« Последна редакция: Май 19, 2008, 21:09:58 pm от Tina »

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Към позитивното Едно, нека прибавим още едно. Пожелай си Нещо  :-* Може и на Лични :)
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Право да си кажа,мисля,че това е малко екстремно,Tina :) Когато съм ядосан нямам никакви физически показатели,които да са свързани с това.Резултатите са единствено поведенчески и са свързани с това откъде подсъзнателно ще реша да си възстановя енергията.От вътрешния,или от външния свят.

Рядко стигам дори началните фази на задълбочено нервиране,а на останалото не водя хронология и затова имам бедни наблюдения:P
« Последна редакция: Май 20, 2008, 14:04:43 pm от Спорт-Здраве2 »
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Когато съм ядосан нямам никакви физически показатели,които да са свързани с това.Резултатите са единствено поведенчески и са свързани с това откъде подсъзнателно ще реша да си възстановя енергията.

Да това е истина - някои хора дори си режат и вените в такива моменти...или се самоизгарят. А какво ще кажеш за повишено кръвно или пулс..или припадъци? Като реакция на силен гняв.

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Отново честно да си кажа,без да казвам нищо за никой,смятам,че ако тялото на човек се влияе от гнева му,то значи тоя човек има наистина слаба нервна система.
Тялото ми никога не се е влияело от настроения,винаги е знаело дори по-добре и от висшия ми аз  ;D какво да прави в даден момент.Не разбирам хората,чиито тела ги предават в какъвто и да е момент.
Физическото тяло би трябвало да е най-сигурната кула,последната цитадела преди обятията на Духа.Според мен ако то не издържа на Душевните шавания в него,значи връзката между двамата е нарушена.
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Човешкото тяло като приемник и пр
« Отговор #67 -: Май 21, 2008, 16:39:05 pm »
Малко ме озадачи Спорт-Здраве2, но за сега приемам, че или настроенията ти не са истински, а показни (да не си Близнаци? ;)) или по незнаен (за мен) начин успяваш подсъзнателно да защитиш тялото си...но реакция ИМА - ВИНАГИ. Ако не е екстримна, то ще почне да ти капе косата, или ще напълнееш или ще имаш кожни проблеми...

П.П. А!  И да не забравяме, че нервната система е мрежа от физически влакна, които просто превеждат енергиите за които пишем тука!
« Последна редакция: Май 21, 2008, 20:50:20 pm от Mirotvorec »

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
А може би енергийните тела на човека са достатъчно сложни,за да позволяват обработване на промените,преди да се разпространят ;)
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

Неактивен Спорт-Здраве3

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
  • ако четеш това,значи един сириусец те хапе по гъза
Из форума не намирам сериозна дискусия за радиестезията :( Хайде някой С ОПИТ И РЕЗУЛТАТИ да каже нещо по въпроса...имам много въпроси,които да му задам :)
"Where am I" is the usual question... In this case "when" might be more apt.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27