Автор Тема: Аромати  (Прочетена 13030 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Аромати
« Отговор #30 -: Август 16, 2006, 06:20:48 am »
Цитат
Хорусе, моля да бъда извинен, но може и да е нещо друго (...) Енергийните нападения, магии и някой неща от този род, които не ми се описват са предшествани  от различни миризми.

Разбира се и това съм го мислел ;)

IYI

  • Гост
Отг: Аромати
« Отговор #31 -: Август 16, 2006, 20:22:47 pm »
Ама не е това!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Аромати
« Отговор #32 -: Август 17, 2006, 20:40:54 pm »
Знам ;)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Аромати
« Отговор #33 -: Август 17, 2006, 21:49:38 pm »
Причината е разширяване на съзнанието, водещо до такива благинки като ясновиждане, ясночуване и т.н.
Хорус, честито!   :D

Току що прочетох на едно друго място, че добрият човек мирише на роза и лавандула. А миризмата на теменужки показва, че си много близо до енергиен портал, ако тръгнеш след миризмата неизбежно ще стигнеш и ще преминеш през него.
« Последна редакция: Август 17, 2006, 22:00:00 pm от Mirotvorec »
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mystic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 169
Re: Аромати
« Отговор #34 -: Декември 12, 2006, 12:25:43 pm »
И на мен ми се случва това от няколко години. :o Има една специфична миризма обаче,която усещам много често.Някакъв пърфюм,много хубав и много силен,но не съм го подушвала никъде другаде.В началото беше някаква неприятна миризма идваше от мен и колкото и да питах хората наоколо дали я усещат,никой не я усещаше.Добре,че спря иначе се къпех по няколко пъти на ден :( Сега все ми казват,че мириша на бебе. :o :o Нямам представа защо е така. ::)
« Последна редакция: Декември 12, 2006, 12:27:06 pm от Mystic »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Аромати
« Отговор #35 -: Декември 12, 2006, 16:08:57 pm »
"Следите на душите" - Майкъл Нютон:

"Понякога мъртвите ни близки, които искат да се свържат с нас използват миризми или вибрации, които се чувстват като полъх или допир или милувка... При по-екстримни ситуации, когато се налага спешно да ни предадат нещо могат да се проявят във вид на слаба енергия или мъгла, както и да повлияят на околни предмети."

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Аромати
« Отговор #36 -: Декември 13, 2006, 00:48:54 am »
В една книга бях чела, че ако усещаш мирис на цветя значи или има около теб дух на мъртвец или ще умреш, като последното ме шокира, защото аз усещам доста често мирис на цветя...

По-скоро - те ти действат с това което знаят, че обичаш. Ако ти обичаш цветя - да, но явно има и други начини...

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Аромати
« Отговор #37 -: Декември 13, 2006, 01:28:54 am »
Виж и аз проучвам и се уча и се опитвам да открия....

Тази книга която цитирах ме потресе, защото открих неща, които изпитах в продължение на 30г но никой не ми ги обясни, докато не открих този човек....

Най-редовните им начини на връзка са нашите сънища, но те ще го направят само от любов и когато имаш нужда от тях. Иначе нямат право - това си е твой живот и твоя карма. Ако обаче е застрашен живота ти или здравето ти, те ще се "материализират" - като мирис, като вибрация, като сянка, като звук...за да те предупредят...
« Последна редакция: Декември 13, 2006, 11:28:05 am от Tina »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Аромати
« Отговор #38 -: Декември 13, 2006, 11:26:45 am »
Не е свързано с ароматите, но попаднах случайно на него и мисля, че е интересно - от лечител, който се занимава с аури:

"Когато майка или баща, баба или дядо починат тяхната енергия се вижда като сива или бяла от двете страни на гърдите. Ако починалите са в добро енергийно състояние след смъртта, те се появяват в аурата над главата като бели облачета. АКо клиента ги е сънувал или получава съобщения, тези бели облачета могат да дистигнат ушите като зелени или розови влакна - зависи от степента на обич, грижа и милосърдие...както и възприемане. АКо клиента не осъзнава че приема съобщения от тях тези енергийни влакна са жълти...."

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Аромати
« Отговор #39 -: Декември 13, 2006, 15:46:56 pm »
"Следите на душите" - Майкъл Нютон:

"Понякога мъртвите ни близки, които искат да се свържат с нас използват миризми или вибрации, които се чувстват като полъх или допир или милувка... При по-екстримни ситуации, когато се налага спешно да ни предадат нещо могат да се проявят във вид на слаба енергия или мъгла, както и да повлияят на околни предмети."

Да, това са онези загадъчни аромати, които си спомняме от детството - те се връщат при нас с определен заряд, но много финно - като лек полъх, или нежен допир от Вечността ...
Мъртвите използват тези неща в нас, защото виждат в умовете ни като в отворени книги, и така могат да "влизат" в нашия свят като бегъл спомен, полъх на една "точно определена миризма"...  ;)
musica universalis

IYI

  • Гост
Re: Аромати
« Отговор #40 -: Декември 14, 2006, 16:00:45 pm »
Силно се съмнявам,че могат да виждат в умовете ни, защото варират в различни честоти, като първите две цифри от "адреса" (на честотите)са естествено на Земята, което показва именно къде се намираме, а те са някъде другаде.Това, което става според мен е че те имат достъп до информационното пространство и наблюдават промяната в нашата скала на съществуване и от тук нататък виждайки нещо безпокоително ни пращат инфо.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27