Автор Тема: Работа с Колоната на Чакрите  (Прочетена 12760 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен subequatorial

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
  • Namaste -богa в мен се прекланя пред богa в теб
Re:Работа с Колоната на Чакрите
« Отговор #30 -: Септември 09, 2011, 18:27:14 pm »
Визвисените владици - (и Санат Кумара)
Детайли
http://iogasirius.blogspot.com/
за още инфо вижте Татяна Микушина и нейните( на the ASCENDED MASTERS) Призиви.


Аз ви призовавам ежечасно да правите призиви към Санат Кумара,за да може да направлява ангелите във всичките световни проблеми ,в които пожелае.
In La Kesh - Ти си друго Аз! ( Поздрав на Маите) www.metamorphnow.net www.metamorphnow.info Реалност

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Работа с Колоната на Чакрите
« Отговор #31 -: Септември 09, 2011, 18:49:18 pm »
Тези същества имат нужда от "ежечасни призиви" защото ядът от нас по този начин. Един от термините който може да намерите из форума е - лууш.

Моля ви съфорумци, не се връзвайте на теософските анаграми за Сатан!
Християните грешно разбирали, че това е Луцифер, според Елена Блаватска...

Неактивен subequatorial

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
  • Namaste -богa в мен се прекланя пред богa в теб
Re:Работа с Колоната на Чакрите
« Отговор #32 -: Септември 09, 2011, 19:42:27 pm »
Никой да не призовава нищо и никой, освен ако не желае да ускори процеса по активиране на светлинното си тяло! :)

Никой не се занимава със обратни пентаграми, в края на краищата няма дуализъм, а само един Създател.
In La Kesh - Ти си друго Аз! ( Поздрав на Маите) www.metamorphnow.net www.metamorphnow.info Реалност

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Работа с Колоната на Чакрите
« Отговор #33 -: Септември 09, 2011, 19:49:18 pm »
Никой да не призовава нищо и никой, освен ако не желае да ускори процеса по активиране на светлинното си тяло! :)

Никой не се занимава със обратни пентаграми, в края на краищата няма дуализъм, а само един Създател.

До някъде си прав, като изключа многобройните неща които съм дал за примери.
Учителят идва сам при ученика, когато той е готов! Призоваването е опасна практика.
Има един Създател, да, но има и такъв който се е обърнал против него. От там и дуализма на нашето (а може би още 1-2) измерения.

Неактивен GARVAN

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re:Работа с Колоната на Чакрите
« Отговор #34 -: Септември 09, 2011, 20:05:17 pm »
Прегледах сайта... Е, съжалявам, но това, ако не е опит за промиване на мозъци, не знам какво е!
Екваториялния, защо, преди да започнеш да проповядваш идиотската си религия (това е БЕЗ извинение), не вземеш да попрегледаш сайта?! Точно тук ли намери да ръсиш "ученията" си?! :negative:



Неактивен subequatorial

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
  • Namaste -богa в мен се прекланя пред богa в теб
Re:Работа с Колоната на Чакрите
« Отговор #35 -: Септември 09, 2011, 21:51:09 pm »
Драги приятели.
 Не са учения това , това е една малка част от всичко , което след време ще се изучава в училищата в първи клас!
Това е форум за езотерика - нали? Тогава какъв е проблема?

Експериментирайте - така се открива Вашата Истината, ограничена единствено от способността ви да поемате истината. Познайте себе си!
Без страх , без ограничения. 
In La Kesh - Ти си друго Аз! ( Поздрав на Маите) www.metamorphnow.net www.metamorphnow.info Реалност

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27