Автор Тема: Какъв е символът на аватарите ни?  (Прочетена 62366 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Antonium

  • Гост
Re: Какъв е символът на аватарите ни?
« Отговор #165 -: Февруари 16, 2007, 09:02:39 am »
Скоро и аз ще си сменя името, да може да влиза във форума малко и второто ми аз :D

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Какъв е символът на аватарите ни?
« Отговор #166 -: Февруари 16, 2007, 09:22:57 am »
Скоро и аз ще си сменя името, да може да влиза във форума малко и второто ми аз :D
Това мирише на патология  ;D   Trandev, майтап, душко   :)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: Какъв е символът на аватарите ни?
« Отговор #167 -: Февруари 16, 2007, 09:32:23 am »
Хаха, на Трандев, тоя му ник е много трънлив някъв, ама второто му аз , хммм ;), звучи доста романтично, имах удоволствието да го срещна из коридорите на форума преди малко  ;D :D ;) Няма да го издавам, докато не се саморазкрие, конспиратора му с конспиратор :P :D
« Последна редакция: Февруари 16, 2007, 09:33:14 am от Albinoni »
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Какъв е символът на аватарите ни?
« Отговор #168 -: Февруари 16, 2007, 21:13:26 pm »
Трендев за улеснение на съфорумците ти препоръчвам за аватар на второто ти аз снимката на другият мъж в черно - по-черният.  ;D

anna

  • Гост
Re: Какъв е символът на аватарите ни?
« Отговор #169 -: Февруари 18, 2007, 03:20:16 am »
Ха честито, пък ще черпиш за новото име ... някой път   :P
  Пристигат  бирата, виното  и  ракията... ;D :P Наздраве!

Ако има някаква възможност да си смениш и аватара,че хич не върви с новия ти ник.Много объркващо,поне за мен. :-[
  Всъщност  някой  ден(..........)ще  го  сменя, но  има  време! :P
Много  си  харесвам  настоящия  аватар, за  никакъв  друг  не  бих  го  сменила, поне  засега! Като  му  дойде  времето. Защото  тъкмо  е  нагласен- и  хайде  пак. И  подписа  си  направих, може  само  да  го  доизпипам  малко. 8) Ако  те  затруднява, представи  си  Cassiopeia  в  техно- стил! :D ;D Може  да  е  по- лесно...
  Cassiopeia  не  отговаря  непременно  и  само  на  категорията  съзвездие! :D :P

Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Какъв е символът на аватарите ни?
« Отговор #170 -: Февруари 18, 2007, 03:35:27 am »
Чудих се дали да открия нова тема или да пиша в таз изащото има връзка с аватара ми.
Става въпрос за символът, който се появява в края на аватара ми. Тригълникът насочен нагоре поставен върху кръг. Вчера започнах да гледам сериите на Стар Гейт СГ1, не съм ги гледал и почнах от епизод 1ви. Та забелязах, че като онзи Теалк ги попита от къде са те му начертаха символ подобен на този - насочен нагоре триаълник с малко кръгче точно над върха, имаха го и като нашивки на униформите си. Та почвам да се питам какъв е тоя символ, има ли някакъв смисъл или е просто някакво хрумване на сценаристите. Във филма явно означаваше Земята, май същото може да означава и в моя аватар. Някой има ли идеи или някаква информация?

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: Какъв е символът на аватарите ни?
« Отговор #171 -: Февруари 18, 2007, 07:46:30 am »
Ха честито, пък ще черпиш за новото име ... някой път   :P
  Пристигат  бирата, виното  и  ракията... ;D :P Наздраве!



 :-X  Хееей, ние дето не пием вина и ракии/ пфу, гадост/, за нас  няма ли почерпка, Cassy :P  :D
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

anna

  • Гост
Re: Какъв е символът на аватарите ни?
« Отговор #172 -: Февруари 18, 2007, 10:50:51 am »
:-X  Хееей, ние дето не пием вина и ракии/ пфу, гадост/, за нас  няма ли почерпка, Cassy :P  :D
  Хехе, ами  аз  предположих, че  искате(аз  също  ги  мразя  всички  спиртни!). ;D
Тогава  да  докарвам  минералната  вода  и  соковете! ;D :D
  Ако  на  някой  и  те  не  му  допадат, предлагам  Кока- Кола(пфу! :P), която  върви  директно  с  бургерите  и  наденичките- моля  не  се  бутайте... ;D
  Да  не  ме  анатемосате  за  месоядец- не  съм  месоядец! :( :P

Eon

  • Гост
Re: Какъв е символът на аватарите ни?
« Отговор #173 -: Февруари 18, 2007, 10:55:44 am »
да си отворим и една тема за алкохола ако искате, и кой какво пие?


Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Re: Какъв е символът на аватарите ни?
« Отговор #174 -: Февруари 18, 2007, 10:57:28 am »
и да направим всяка вечер видеовръзка по скипе и виртуални банкети между нас потребителите:D

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Какъв е символът на аватарите ни?
« Отговор #175 -: Февруари 18, 2007, 11:04:41 am »
Може.Много е актуална. Вчера по радиото слушах колко токсини имало в домашната ракия и за сигурността и качеството на купешката :( То аз съм от партията БОЗ-КИФ-КЕФ на Хорус, така, че едва ли ще съм много активна, ама нищо...  :)
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Eon

  • Гост
Re: Какъв е символът на аватарите ни?
« Отговор #176 -: Февруари 18, 2007, 11:10:57 am »
Не аз имах предвид че спамите в една спамерска тема по принцип, което е уникално явление в нашия форум

Админа ви направи on-line чат, освен това има чат стаи където да си говорите... Очевидно това не стига.

 :-X

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Какъв е символът на аватарите ни?
« Отговор #177 -: Февруари 18, 2007, 11:15:09 am »
За пръв път чувам - спамерска тема ?
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Eon

  • Гост
Re: Какъв е символът на аватарите ни?
« Отговор #178 -: Февруари 18, 2007, 11:16:22 am »
Безмислена и несериозна според мен. Това имах предвид. Но това си е мое мнение де...


Неактивен DreamCatcher

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 368
Re: Какъв е символът на аватарите ни?
« Отговор #179 -: Февруари 18, 2007, 19:59:19 pm »
Аз пък не получих никакъв отговор на въпроса си, който зададох напълно сериозно. Вместо това чета за алкохолни напитки. Май наистина темата е спамерска.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27