Автор Тема: Масонството в България  (Прочетена 223181 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Rosenkreuz

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 273
Re:Масонството в България
« Отговор #225 -: Февруари 14, 2011, 19:27:40 pm »
То е ясно ,БКП останаха на власт след падането на Живков като вероятно преди това са се договорили със Западните сили за да запазят властта и да придобият богатство да изпълняват каквото им се каже от вън в случая да учредят ложи и да наложат контрол над държавата ... тоест БКП беше преструкторирано в масонски ложи които държат бизнес и институции и служат на интересите на хората които ги оставиха на власт. Съмнявам се ,че същото е в всяка една бивша комунистическа държава. Това е било планирано още преди живков да слезе от власт абсолютно навсякъде.. така е и сега..ако стане преврат в която и да е държава в западния а дори и източния свят трябва да се досетим ,че единствените хора които имат власт , пари и контрол навсякъде това са тайните общества.

Тоест, големи филми пак си правите, че си ги и вярвате  ;D ;D ;D ;D :drinks:
Вие трябва да схванете, че сте отговорни за света, с който се срещате. Ако неможете да схванете това

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Масонството в България
« Отговор #226 -: Февруари 15, 2011, 08:58:41 am »
Ха, филми било! ;D

Нормална ти е реакцията, щом почнат да излизат на показ кирливите ви престилки! :)



Трябва всеки масон да си направи разграничение между:
- лично духовно израстване
- държава в държавата


А те... под предтекст за 1вото точно подмамват и изкушават, за да правят 2торо...
Ей тва е цялата олелия - кратко и ясно.
 :hi:

Точно така е. :yes:

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Масонството в България
« Отговор #227 -: Февруари 15, 2011, 10:55:37 am »
Кой е Христо Стефанов?

Всеки може да напише подобна статия и това, че отдолу фигурира някакво име неизвестно на кого, не доказва нейната достоверност.

Според мен авторът можеше да се постарае малко повече за да може написаното от него да изглежда по-достоверно. Нищо, още една-две статии и ще се научи човекът. А и то повечето хора са дотолкова малоумни, че не им трябва много да мислят за да повярват. Много интересно значи, отиват двамата масони при напълно непознат и почват надълго и нашироко да му обясняват плановете си. Ами извинявайте, но който вярва в това е малоумник.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Масонството в България
« Отговор #228 -: Февруари 15, 2011, 12:30:22 pm »
Опа, нещо май се поизтърваш, а!

Кой бил Христо Стефанов!?
Какво значение има? Човека си казва, че има нормален бизнес, а тези двамата мръснопрестилковци искат да го вкарат братската... в незаконни схеми.
Що се правиш на дръж ми шапката?!? Ще кажеш, че човека разправя нещо, което не може да бъде реално. От къде падаш...?

И по-лекичката с квалификациите.
« Последна редакция: Февруари 15, 2011, 12:32:29 pm от Гален »

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Масонството в България
« Отговор #229 -: Февруари 15, 2011, 13:16:50 pm »
Питам кой е Христо Стефанов, защото се съмнявам в реалното му съществуване. Може вместо бизнесмен да се окаже някой първокласник. Знае ли човек. Кой гарантира, че става въпрос за разказ на очевидец, а не за съчинение, което пак повтарям много хора ще напишат далеч по-правдоподобно? Поне от уважение към читателите, авторът можеше да се постарае повече. Така и не разбрах как веднъж масоните се явяват тайна организация, достъпът до която е ограничен, а друг път са склонни да доверяват на непознати лица дискредитираща ги информация.

„Горките обикновени хора какви жертви са.“ Да, ама на кого?

п.п. Не се изтървавам. Просто съм откровен. Предпочитам да кажа на някого, че проявява глупост, отколкото да се наслаждавам на неразбирането му, карайки го да си вярва колко е прав.

« Последна редакция: Февруари 15, 2011, 13:21:23 pm от Iris »

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Масонството в България
« Отговор #230 -: Февруари 16, 2011, 09:12:46 am »

Не се изтървавам. Просто съм откровен.



И аз ще бъда откровен, и ще кажа, че се правиш на глупак в тази тема.


Питам кой е Христо Стефанов, защото се съмнявам в реалното му съществуване.


Съмнявай се, колкото си искаш.
Това не е аргумент, който да опровергава казаното.
Сигурен съм, че не си е казал истинското име, като има предвид, какво може да му се случи... Примери колкото щеш.


Може вместо бизнесмен да се окаже някой първокласник. Знае ли човек.


"Може"!?Още един "железен" аргумент от теб.
А бе Ирис, не става с "МОЖЕ БИ", "СЪМНЯВАМ СЕ", "ЗНАЕ ЛИ ЧОВЕК и т.н. да опровергаваш. Не става така.


Така и не разбрах как веднъж масоните се явяват тайна организация, достъпът до която е ограничен, а друг път са склонни да доверяват на непознати лица дискредитираща ги информация.


А ми каквото е управлението на държавата, такива са "ни" и масоните. Толкова са се самозабравили някои екземпляри, че вече не се и пазят.

Дай го малко по-сериозно. Гледам умно момче си, ама с тези елементарни разсъждения олекваш в очите ми.

Виж сега едно сраврение, което доказва, че човека говори истини.
Той казва:
"Слушайки разбрах, че освен ректорите, контролират НАП и ПРОКУРАТУРА. "

А днес виждаме, че масончето Доганчо няма да отнесе плувката, защото неговите братя-масони в тоги, го изкараха чист като детска сълзица...
Чети:
"Дневник": Правосъден робот
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3615111
Статията трябваше да бъде озаглавена "Кривосъден робот"
Масон масону око не вади, драги. Братчета са все пак.
Е, някой изгаря отвреме-навреме, но играта е такава...   


п.п. И едно риторично въпросче. Защо ли материала в Афера.бг е поизчезнал малко?
На г-жа Томова май са и духнали под опашката братята-пингвини...
Който не вярва, че материала се "изпарил", може да кликне в/у линка по-горе.
« Последна редакция: Февруари 16, 2011, 09:15:22 am от Гален »

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Масонството в България
« Отговор #231 -: Февруари 16, 2011, 10:56:41 am »


Питам кой е Христо Стефанов, защото се съмнявам в реалното му съществуване.


Съмнявай се, колкото си искаш.
Това не е аргумент, който да опровергава казаното.
Нормално е този, който твърди нещо, да го докаже, а не аз да го опровергавам.

Цитат
Сигурен съм, че не си е казал истинското име, като има предвид, какво може да му се случи... Примери колкото щеш.
Ако срещата за която говори е истинска, то масоните прекрасно знаят кой е.


Цитат

Може вместо бизнесмен да се окаже някой първокласник. Знае ли човек.


"Може"!?Още един "железен" аргумент от теб.
А бе Ирис, не става с "МОЖЕ БИ", "СЪМНЯВАМ СЕ", "ЗНАЕ ЛИ ЧОВЕК и т.н. да опровергаваш. Не става така.
Прекрасно разбирам колко много ти се иска написаното да е вярно, обаче само с желание не става. Абе мрази си масоните. Все ми е едно. Но все пак е добре да се осъзнаеш, че омразата ти към тях те е обсебила напълно. Това те прави психически зависим именно от това, което отричаш.




Цитат
п.п. И едно риторично въпросче. Защо ли материала в Афера.бг е поизчезнал малко?
На г-жа Томова май са и духнали под опашката братята-пингвини...
Който не вярва, че материала се "изпарил", може да кликне в/у линка по-горе.
Причините могат да са най-различни. Една от тях е, че много лесно авторите на сайта могат да бъдат осъдени за клевета. Само да поискат споменатите две лица-масони и това ще стане факт. Дори не е необходимо да си използват връзките, ако имат такива. Съвсем законно ще го направят. Но може да има и други причини.
« Последна редакция: Февруари 16, 2011, 10:58:49 am от Iris »

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Масонството в България
« Отговор #232 -: Февруари 16, 2011, 12:42:12 pm »

Все ми е едно. Но все пак е добре да се осъзнаеш, че омразата ти към тях те е обсебила напълно. Това те прави психически зависим именно от това, което отричаш.


В грешка си. Не ми замъглено съзнанието от омраза. :)

Сега е момента да ти кажа защо вярвам в това, което казва този Христо.

Вярвам, защото обкръжението ми от близки, приятели и познати са се сблъсквали или виждали същите неща, които казва той, че и по-лоши.

Неактивен angelо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re:Масонството в България
« Отговор #233 -: Февруари 24, 2011, 22:24:26 pm »
Бях поканен да членувам в движението на свободните зидари...

Ето тук, тази история "издиша".

Защо?

За да стане един човек свободен зидар, трябва сам да поиска и да попита такъв, въз основа на собствената си свободна воля и съгласие.

Няма да бъде поканен, подтикван, дори няма да му бъде споменато за никакво членство.


Неактивен deznam

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 286
Re:Масонството в България
« Отговор #234 -: Април 02, 2011, 22:54:50 pm »
То е ясно ,БКП останаха на власт след падането на Живков като вероятно преди това са се договорили със Западните сили за да запазят властта и да придобият богатство да изпълняват каквото им се каже от вън в случая да учредят ложи и да наложат контрол над държавата ... тоест БКП беше преструкторирано в масонски ложи които държат бизнес и институции и служат на интересите на хората които ги оставиха на власт. Съмнявам се ,че същото е в всяка една бивша комунистическа държава. Това е било планирано още преди живков да слезе от власт абсолютно навсякъде.. така е и сега..ако стане преврат в която и да е държава в западния а дори и източния свят трябва да се досетим ,че единствените хора които имат власт , пари и контрол навсякъде това са тайните общества.

Тоест, големи филми пак си правите, че си ги и вярвате  ;D ;D ;D ;D :drinks:

Интересно защитаваш БКБ=БСП (масони и Илюминати) макар ,че всички останали партии са на тяхна основа....ами и името на профила ти ми напомня http://bg.wikipedia.org/wiki/Розенкройцерски_орден интересни съвпадения...
« Последна редакция: Април 02, 2011, 22:56:37 pm от deznam »
Ако не искаш да бъдеш наковалня, трябва да бъдеш чук.

Неактивен The_One_Without_A_Name

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
  • Не се закачайте с мен :)
Re:Масонството в България
« Отговор #235 -: Април 02, 2011, 23:02:17 pm »
 ;D ;D ;D

Не знам дали гледахте преди малко интервюто с РуменРалчев по НОВА тв, за масонството в българия, голям смях... Не знам как да изразя това което мисля, ама с две думи въпроса ми е такъв - Ако наистина е масон, а това да си зидар е тайна...??? Що излиза пред обществото да се хвали?!
Unless your name is Google, stop acting like you know everything. Don't like me?! Well f.u.c.k of!!

Неактивен deznam

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 286
Re:Масонството в България
« Отговор #236 -: Април 02, 2011, 23:05:48 pm »
Правят си реклама, за да покажат сила.
« Последна редакция: Април 03, 2011, 07:54:56 am от Mirotvorec »
Ако не искаш да бъдеш наковалня, трябва да бъдеш чук.

Неактивен the_special_boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 179
Re:Масонството в България
« Отговор #237 -: Април 03, 2011, 10:20:23 am »
Тайни на масонството - 01, Горещо, 02 април 2011  :negative:

http://www.vbox7.com/play:0b9ca841
Всеки живее в някакъв измислен филм,но като че ли моят филм е по действителен случай!

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Масонството в България
« Отговор #238 -: Април 03, 2011, 10:32:00 am »
А най-тъпото беше, че той фактически нищо не каза. Както се и предполагаше. ;D

Ето и втора част:

http://www.vbox7.com/play:f2aab150
Бъди Слънце!

Неактивен The_One_Without_A_Name

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
  • Не се закачайте с мен :)
Re:Масонството в България
« Отговор #239 -: Април 03, 2011, 12:46:32 pm »
Абсолютната пародия беше тоя, нямам думи да направя коментар, изагация с две думи. Естествено че нищо не каза, тук във форума има повече инфо от тва дето той даде снощи.. :boredom:
Unless your name is Google, stop acting like you know everything. Don't like me?! Well f.u.c.k of!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27