Автор Тема: Продадаха картина за 37 милиона долара!  (Прочетена 8911 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Продадаха картина за 37 милиона долара!
« Отговор #30 -: Май 18, 2007, 00:38:14 am »
Тези пари колко живота щяха да спасят в Африка или на някое друго нуждаещо се кътче.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Продадаха картина за 37 милиона долара!
« Отговор #31 -: Май 18, 2007, 10:52:08 am »
Гледам я тая творба, но наслаждение никакво ;D Освен почесванията по главата които си правя, търсейки насладата :D :D :D
72,8 млн.????? Падам от седлото! Помоооощ......
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Продадаха картина за 37 милиона долара!
« Отговор #32 -: Май 18, 2007, 14:13:20 pm »
Аз затва викам че има нещо гнило, отдоло сигурно има тайни илюминатски карти  ;D

emerichko

  • Гост
Re: Продадаха картина за 37 милиона долара !
« Отговор #33 -: Май 19, 2007, 00:13:14 am »
Аз един път бях взел отношение, но сега пак ще го направя защото по никакъв начин ума не ми го побира как това нещо изложено по-горе може да струва толкова! На каква база е това. Очевидно нестава дума за древна находка от преди  2 хиляди години  или нещо подобно и затова наистина немога да разбера какво и  е толкова ценното на тази вещ освен че има сумати желаещи да дават милиони долари за подобна картина. Аз наистина това немога да си го обясня логично! Ако вземем чисто естетическия вкус -  има къде къде по- красиви неща със същия сюжет струващи стотинки в сравнение с това отгоре. Каква е тази наслада на душата която им дава тази картина че да струва милиони аз немога да разбера. На мен наслада ми дава нещо от сорта на картината която ще постна най -отдоло. Обаче да се дават баснословни суми само защото някой е определил че това е класиката в жанра някак си е неествествено. Та има ли някой дето като види горната картина да му трепва сърцето да изпада в някакъв екстаз че да се  определи подобна цена ? Очаквам коментари  ;)
неговата картина ми харесва доста повецче, смесил  е цветовете невероятно, заразлика от изгладените ти круши, но като цяло коментара ти е верен, но конкретно не за тази картина :)

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Продадаха картина за 37 милиона долара!
« Отговор #34 -: Май 19, 2007, 11:56:55 am »
Всичко е от снобизъм. Това е определен тип мислене, който не можем да разберем и да се опитваме. На повечето даже не им харесва. Просто го купуват, защото си е друго да кажеш на някое елитно вип-парти: "Пък аз имам оригинален Пикасо над креслото от леопардова кожа." - ей така между другото... Нищо, че този Пикасо не става дори за тоалетна хартия.
Пак казвам - това е тип мислене.
Хорус за всичко съм съгласен, но не и за пикасо :)
Най-малкото което е направил той, е че е предизвикал някои хора да си напънат мозъците ко рисува :)
А той рисува следващото измерение  ;)

Неактивен sk8_dont_h8

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Продадаха картина за 37 милиона долара!
« Отговор #35 -: Юни 13, 2007, 23:19:22 pm »
37 милиона за глупости...а детето на една комшийка на баба почина защото не им стигнаха 3000 лева >:(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27