Автор Тема: Честотна вълна едва не ме отнесе  (Прочетена 34288 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #105 -: Ноември 02, 2006, 11:22:04 am »
Когато изпаднах в твоето положение, Cenestelle, смених релсите, по друг начин казано-гледната точка. Сложих си страничен наблюдател, част от моето Аз и му казах всеки път, когато "объркам конците", да ме иронизира и да ми се смее на акъла.
При мен действа(така мисля).  ;)
нещо такова, но това беше когато за пръв път се учих да гледам на живота не като черно-бял, а като цветен, при който всеки има своя гледна точка и от някой ъгъл все е прав, красив, и добър. Тогава се получи, преди да затъна отново в черно-бялото. Сега изпитвам огромно желание да уча и да постигна нещо ново, вече имам някои идеи но още не знам какво и как ще се получи. Просто, мислете позитивно, бъдете активни, не подценявайте нито един момент, нито една емоция. Иначе ще усетите как сами се разрушавате и затваряте всички пътища за щастие, развитие, живот.
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

IYI

  • Гост
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #106 -: Ноември 02, 2006, 16:36:02 pm »
Преди всичко е енергийната култура, всичко останало след това.
Вече имам не малък опит практически, теоретически, контактен, и т.н. и
мисля, че е време да създам група от техники, но от "А"до "Я" и да раздам на
хората около мен, методите са от всички области и са разработени на базата на
"Пъзелният енерго-информационен комплекс", който е изграден и разработен на
на базата на високо честотни оперирания в пространстовото на Земята и Космоса.
Тук е редно да подканя и Хоруса, в това отнбошение той ще се досети за какво става
въпрос.
Скоро или когато му дойде времето ще поместя нещата, но нека да видим Енергоинформационните процеси.

П.П. Тази група от техники използва процеси от самото начало, заложените прости дейности-процеси на изначалното в Природата и човека!

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #107 -: Ноември 02, 2006, 17:21:33 pm »
В едно такова кодифициране (изучаване, изчерпателно изброяване и обясняване) на духовната практика виждам риск авторът да се поддаде на илюзията, че собственият му модел е почти цялото съдържание на света. По принцип съм "За" подобна кодификация, но в нейното осъществяване трябва да се държи сметка за различните нива, на които хората се намират, различните посоки, в които всеки от тях предпочита да се отдаде и постоянната, динамична и меняща се картина от заобикалящия ни свят... Някой може ли да се изправи и да каже: "Аз имам формулата!"? Не твърдя, че няма такъв, просто леко изсъсквам, че ще приложа цялата си критична мощ за недопускането на нито един порок, който забележа, в тази кодификация... Иначе, идеята на IYI е свещена и аз я подкрепям изцяло.
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #108 -: Ноември 02, 2006, 17:25:41 pm »
именно, и мен малко ме притеснява идеята да дадеш на някой 'формулата', най-малкото защото може да я тълкува неправилно, да я използва за вреда на другите или да се окаже опасна за него самия. Пък и представи си че грешиш в някой несъществен според теб детайл или не успееш да го обясниш, тогава може последствията да са направо плачевни. Лошо няма да се споделят опит, знания и умения, но трябва и да се предупреждават хората да внимават. И все пак, чакаме с интерес.
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #109 -: Ноември 02, 2006, 17:45:40 pm »
Формула няма, за всеки тя е различна. Има само някои основни неща, които честно казано са общи май за всички. Оттам нататък всеки е сам в развитието си.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #110 -: Ноември 03, 2006, 09:25:41 am »
А "Поради нарасналия поток на негативна енергия напоследък" - това в каква връзка ??
Винаги са съществували майсторите на саботажи, но воля за разбирателство и обич помежду ни има, и тя е далеч по-силна от Другото... ;)

musica universalis

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #111 -: Ноември 03, 2006, 09:33:30 am »
Цитат
Поради нарасналия поток на негативна енергия напоследък тук, се питам точно в тази тема, а не се ли случва именно това в нашия форум в момента?
Не мисля. Хората излизат от равновесие не само поради насочена  негативна енергия, а и поради масиран поток от т.н. космическа енергия, която е неутрална. Просто иска време да се привикне с нея и след това всичко е ОК.  :)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #112 -: Ноември 03, 2006, 09:35:17 am »
 :) :) :)  Самоизтрих се , защото  съм съгласна с Миро, че всичко си е ОК. Отказвам се от предположението си, защото поставено така, пак генерира нещо дето не е добро.  :D
« Последна редакция: Ноември 03, 2006, 11:30:00 am от Albinoni »
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Oberon

  • Гост
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #113 -: Ноември 03, 2006, 10:29:16 am »
Цитат
Поради нарасналия поток на негативна енергия напоследък тук, се питам точно в тази тема, а не се ли случва именно това в нашия форум в момента?
Не мисля. Хората излизат от равновесие не само поради насочена  негативна енергия, а и поради масиран поток от т.н. космическа енергия, която е неутрална. Просто иска време да се привикне с нея и след това всичко е ОК.  :)

Миро, хората излизат от равновесие не само заради някакви лъчи, а и доста често заради някой друг. Толкова ли е трудно да се приемат обикновени и прости факти като този, или до второ пришествие ще си измисляме конспирации? Ти знаеш ли какво е "масиран поток от космиеска енергия"? Обясни ми моля те, как този поток може да ме изкара от равновесие, а аз ще ти обесня после защо излезнах всъщност:)

Оберон

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #114 -: Ноември 03, 2006, 12:28:38 pm »
Разбира се, че при повечето хора излизането от равновесие се дължи на други хора и много по-малко са тези, които усещат космическите енергийни потоци. Всъщност, това са хората, които са се пазарили да бъдат техни проводници(не ме питай защо, щото не знам, ама е факт) и в този форум има доста такива.
Сигурно и друг път съм споделял, но има дни, когато с всяка клетка от тялото си усещам огромна напрегнатост във въздуха около мен и, трябва да ти кажа, че в началото ме избиваше на лудост. Много трудно ми беше да сдържам нервите си и при най-малкия повод, целият почвах да играя като трепетлика и това продължи, докато тялото ми не започна да привиква към тези електромагнитни(така мисля) натоварвания.
Като пиша всичко това, то е плод по-вече на усещания и много малко на официална информация и логика, макар че има и такава.
Цитат
Ти знаеш ли какво е "масиран поток от космиеска енергия"?
Визуално не знам, но понякога имам усещането, че съм в смерч.
Цитат
а аз ще ти обесня после защо излезнах всъщност
Откъде си излезнал?  :P
Не мисли като човек!-Крион

IYI

  • Гост
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #115 -: Ноември 03, 2006, 16:39:27 pm »
Флай, никога не съм имал илюзията, че съм пророк и че притежавам формулата, още по-малко, че нисшата система разум не е в състояние да създаде особен алгоритъм на успеха.На кратко от години проследявам множеството методи, стратегии и дейсности, които изпозлват върху нас, както и проследяването на дейсностите им срещу цивилизацията ни.Иземренията са много и всички са свързани, всички сфери, всички прослойки се манипулират и виждам как.За да разбереш истината, трябва да проследиш множество измерения и сфери, ето защо го нарекох "Пъзелният комплекс", за да разбереш нещо, отговора се намира в 10 измерения образно казано.
КАто начало на техниките залагам идеята за Хронобиологията(науката за Биоритмите), Ароматотерапията и всички видове техники и терапии, до които съм се докоснал, както и спуснатата ми информация, тук идеята не е да си придам важност, а да помогна на себеподобните ми(и те на мен) чрез моя опит да дам едно зрънце полезна информация!

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #116 -: Ноември 03, 2006, 22:27:44 pm »
Цитат
КАто начало на техниките залагам идеята за Хронобиологията(науката за Биоритмите), Ароматотерапията и всички видове техники и терапии, до които съм се докоснал, както и спуснатата ми информация, тук идеята не е да си придам важност, а да помогна на себеподобните ми(и те на мен) чрез моя опит да дам едно зрънце полезна информация!

А как помага ароматерапията срещу ниско-честотните облъчвания?

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #117 -: Ноември 03, 2006, 22:53:34 pm »
Помага но не мисля че е основна, аз лично не бих тръгнал с аромотерапия срещу нискочестотното облъчване...

IYI

  • Гост
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #118 -: Ноември 04, 2006, 17:31:21 pm »
Абсолютно, ароматорепаята е част от цялото!

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re: Честотна вълна едва не ме отнесе
« Отговор #119 -: Ноември 04, 2006, 20:39:55 pm »
Абсолютно, ароматорепаята е част от цялото!

Мога ли да знам какво след като всичко което аромотерията прави е да предизвиква химически реакции в организма, които не са свързани с енергиите?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27