Автор Тема: Упражнения за повишаване на свободната енергия  (Прочетена 10064 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен cyber

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 116
Здравейте,

Моля кажете ми някакви упражнения за увеличаване на свободната енергия в тялото.

Свободната енергия идва от Космоса, протича по енергийните канали и се проявява като бодрост или жизнен тонус. Това всъщност е енергията на намерението, благодарение на която човек се усеща способен за активни, решителни действия. Ако си влачите хомота всеки ден, имате сили само за изпълняване на рутинни действия и главното - нищо не ви се иска, това е доказателство за крайно ниско ниво на вашата енергетика.
« Последна редакция: Декември 08, 2010, 16:48:02 pm от xeks123 »

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Упражнения за повишаване на свободната енергия
« Отговор #1 -: Декември 09, 2010, 13:26:29 pm »
Ще ти препоръчам нещо по-лесно. Например да си намериш някое високопланинско здраво дърво. Знаем, че те разполагат с голяма аура и са свързани с космоса и Твореца. А може и да не е планинско например някоя стара и величествена Топола или Кедър, стар дъб или Орех в къра или гората също върши работа. Но от голямо значение е отношението с което ще подходиш, а не толкова самото съприкосновение.:)
« Последна редакция: Декември 09, 2010, 13:32:16 pm от fishbone »

Неактивен cyber

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 116
Re:Упражнения за повишаване на свободната енергия
« Отговор #2 -: Декември 10, 2010, 17:01:26 pm »
Други предложения. Искам нещо по хард да е.Просто ми трябва огромно количество квантова енергия :)

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:Упражнения за повишаване на свободната енергия
« Отговор #3 -: Декември 10, 2010, 19:33:34 pm »
За да получиш още притоци на енергия, двата енергийни канала в близост до гръбнака трябва да не са ти запушени или стеснени. Храненето и начина на живот също допринасят. Гледай слънцето сутрин и привечер, когато има много прана.

Иначе кефиш максимално с ентусизма си. Като ти чета постовете и се пренасям в бъдещето.

Неактивен cyber

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 116
Re:Упражнения за повишаване на свободната енергия
« Отговор #4 -: Декември 10, 2010, 19:41:08 pm »
Направих си схема на тези енергийни потоци и започнах да ги ползвам.
Но на мен ми трябва ощо много енергия. Един пич ме съветва да се свържа към някои егрегор и оттам да черпя енергия. Случайно да може да се осъществи подобно нещо.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:Упражнения за повишаване на свободната енергия
« Отговор #5 -: Декември 10, 2010, 19:51:09 pm »
Егрегорите дават енергия, за да те издигнат в идол. Който идол да следват хората. Не вярвам да искаш това. Пък и егрегорите нищо не дават безвъзмездно.

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Упражнения за повишаване на свободната енергия
« Отговор #6 -: Декември 10, 2010, 22:33:54 pm »
Препоръчвам ти Пранаяма и Чи Кунг.

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Упражнения за повишаване на свободната енергия
« Отговор #7 -: Декември 11, 2010, 00:08:17 am »
Здравейте,

Моля кажете ми някакви упражнения за увеличаване на свободната енергия в тялото.
Направих си схема на тези енергийни потоци и започнах да ги ползвам.
Но на мен ми трябва ощо много енергия.
„Енергията следва мисълта“ – това е основен принцип. Друго: когато два вектора (сили)действат в една и съща посока, силата се увеличава, а когато посоката се разминава има загуба на енергия. Трето: една и съща енергия концентрирана в една точка ще окаже много по-силно въздействие, отколкото ако е разпределена върху голяма площ. Стрелата може да нанесе много по-тежки поражения използвайки по-малко сила от удара с дъска примерно.

Гореизброените са широкоизвестни принципи. За да можеш да боравиш с много енергия, трябва да умееш да боравиш с малко енергия. Умението да контролираш мисълта си, да я концентрираш, да не допускаш нежелани мисли (т.е. да не я отклоняваш в ненужна посока), да не я ограничаваш с предразсъдъци ще ти помогне да привличаш всички необходими условия за реализирането на намеренията ти. Не знам защо си мислиш, че ти е нужна още енергия. Аз поне не съм сигурен, че използваш и тази енергия с която разполагаш по-оптималния начин, без излишно да я разпиляваш. Та започни с концентрацията, с трениране на психическо и емоционално равновесие при абсолютно всякакви условия. Равновесието само по себе си е огромна сила. Фокусирай се върху целта без да поставяш условия какво ти е необходимо да я постигнеш (ти вече си поставил едно – това, че имаш нужда от повече сила). Недей мисли за това какво ще стане ако не постигнеш целта си. Трябва да останеш вътрешно уравновесен както при мисълта, че ще постигнеш целта си, така и при мисълта, че няма да успееш да я постигнеш. Само такава безпристрастност ще те предпази от това една голяма част от енергията ти да се разпилее подхранвайки очакванията ти.

Като изключим развитието на умствена и емоционална дисциплина, опитай се да контролираш думите си, т.е. да не говориш излишно, мини на растителна храна и ако наистина искаш да акумулираш голямо количество енергия спри секса.

Ясно ти е, предполагам, че ако изпълниш всичко описано вътрешното съпротивление в теб ще нарасне неимоверно и ако психиката ти не е изключително стабилна, това може да доведе до тежки последствия.

Неактивен cyber

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 116
Re:Упражнения за повишаване на свободната енергия
« Отговор #8 -: Декември 19, 2010, 21:03:01 pm »
Да, но на мен ми трябва още по голямо количество квантова енергия. Някакви други идеи откъде мога да си взема?
Енергийните потоци са за малките деца :) :)
« Последна редакция: Декември 19, 2010, 21:25:02 pm от cyber »

Неактивен bosilkov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
  • Човешката душа е по-голяма от цялата вселена.
Re:Упражнения за повишаване на свободната енергия
« Отговор #9 -: Декември 19, 2010, 21:43:57 pm »
Пази се от хора които не харесваш, бъди много търпелив и прави всичко с удоволствие и лекота.Не се страхувай и излагай на стрес, по възможнотост медитирай.Посещавай места които ти харесват и зареждат с бодрост планини, морета,села.Избягваи забързаното ежедневие това е общо взето

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Упражнения за повишаване на свободната енергия
« Отговор #10 -: Декември 20, 2010, 09:42:04 am »
Да, но на мен ми трябва още по голямо количество квантова енергия. Някакви други идеи откъде мога да си взема?
Енергийните потоци са за малките деца :) :)
Ама и ти си един дечко, а аз те взех на сериозно.
Това което търсиш е в теб но трябва да го проявиш, с много работа, упоритост и търпение...Бързо решение от типа бръкни в контакта не ми е известно.
А защо точно квантова енергия и какво ще правиш с нея?

Неактивен cyber

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 116
Re:Упражнения за повишаване на свободната енергия
« Отговор #11 -: Декември 22, 2010, 18:46:43 pm »
Цитат
А защо точно квантова енергия и какво ще правиш с нея?

Ще материализирам желанията си и ще си направя един хубав земен живот. Просто енергията в днешно време е много важно нещо. :) :)

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Упражнения за повишаване на свободната е&#
« Отговор #12 -: Декември 22, 2010, 23:52:55 pm »
Нали уж беше писал, че вече ги правиш тия работи, бе КиберЦайс?

А сега излиза, че тепърва ще събираш енергия, като просяците от улицата, че да започнат да ти се изпълняват желанията.

Така като вземете да лъжете и увъртате, ставате доста дразнещи.
« Последна редакция: Декември 23, 2010, 08:55:07 am от Mirotvorec »
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Упражнения за повишаване на свободната енергия
« Отговор #13 -: Декември 23, 2010, 09:45:41 am »
Ще материализирам желанията си и ще си направя един хубав земен живот. Просто енергията в днешно време е много важно нещо. :) :)
След като енергията е много важно нещо за теб, научи се първо как да я съхраняваш. С копнежи по хубав земен живот само пилееш и малкото което имаш.
Седи и лежи по цял ден, блей в тавана и материализирай желания. Щом това ще придаде смисъл в живота ти ???
« Последна редакция: Декември 23, 2010, 09:47:47 am от xnet_user »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27