Автор Тема: Чернокожите, еволюцията и Дарвинизма  (Прочетена 17757 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Чернокожите, еволюцията и Дарвинизма
« Отговор #15 -: Септември 20, 2006, 00:50:11 am »
Ха-ха - сега видях, че съм написала на едно място Дървин, ама звучи по-добре на български нали?  ;D

Да - Дъвиан е прави - Дарвин се покайва към края на живота си и се отрича от "откритията си", но така или иначе това е било поръчково и служи и досега на управляващата вихрушка да контролира масите и да замъглява съзнанието на хората отнемайки им знанието, че са божествени създания.

Същата тази вихрушка по "онова" време и измъчвала Нютон, който е бил дълбоко религиозен да промени текста на своите материали или буквално са му ги унищожавали. Така много неща на този велик учен са изгубени за човечеството.

Аз разбирам откъде тръгва мисълта на Гил. Той уважава черните за това че са запазили племенните си вярвания и традиции, ама това не прменя фактите нали? И ние сме си запазили кукерските лазарските и другите обичаи, ама не ни помагат нали?

Факта е, че индо-африканците по света издигат лозунги "Убийте белите!".

Факт е, че черните пренаписват историята на Египет, че е черна цивилизация (с помоща на бели либерали, защото те самите не могат).

Факт е, че Индийците са най-коварната и най-разпространена раса на света и расизма срещу другите раси при тях е най-голям.

Няма две мнения - черните са чаровни деца на майката земя. Черните в Африка, не черните в белите земи - има огромна разлика. Черния в Африка се интересува само от музика, секс, храна и даха (в този порядък). Той може да стои с чосове край пътя и да наблюдава мравките, или да цели минаващите игуани за спорт или да "спори" с маймуните по дърветата имитирайки говора им. Единствените думи които ще обели са забележки относно големината и кръглостта на задника на минаваща черна....и после ще поспи под палмата и после...пак отначало. Но когато ти се усмихне, сякаш слънцето изгрява край теб. Всеки бял си мечтае да е черен като ги гледа как за нищо не се притесняват и всеки черен си мечтае да е бял, за да  има повече пари и повече храна и повече жени и повече даха.... ;D

Но не се заблуждавайте - съзнанието им спрямо нашата цивилизация си е детско. С тях се говори като с деца и се третират по "специален" начин.

Нека да видим другата враждебна раса - индусите: При тях съществува ГЛАВОБОЛЕН и замайващ ред и кастова система от върха до най-малкия член на семейството. Всеки е обозначен и пакетиран и сложен на съответаната кастова, социална, квартална и семейна скала. Всяко дете и всяка жена в семейството има определен ПРИВИЛЕГИЯ и задължение - да умие краката на "главата" или да му подуха с ветрилото или да му поиграе или да му сготви...или да бъде продаден(а) за определена цена, защото всичко при тях се базира на КОГО, ЗА КОЛКО ЩЕ ИЗЛЪЖЕШ И КОЛКО ЩЕ ТИ Е ПЕЧАЛБАТА!

Вярно - черните си купуват жените с крави, ама при индусите - ВСИЧКО се продава - даже и съвестта им! ( И не смейте да споменете за Ганди, защото тяхната каста отдавна се изсели от Индия и Пакистан! ;D)

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Отг: Чернокожите, еволюцията и Дарвинизма
« Отговор #16 -: Септември 20, 2006, 01:53:07 am »
Ти ги уби вече... да ги правим на сапун нещеш ли ?
Начи според тебе наистина бялата раса е по виша така ли ?!
Ами замисляла ли си се, че бялата раса ги е превърнала в такива ?
Че те са искали друг свят, свят за който ти в момента мечтаеш..., но светът на белите ги е погълнал, здъвкал и изплюл !

Eon

  • Гост
Отг: Чернокожите, еволюцията и Дарвинизма
« Отговор #17 -: Септември 20, 2006, 09:17:19 am »
Смешно ми е като ви гледам как с два три реда слагате етикети на цели раси.
 :P

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Отг: Чернокожите, еволюцията и Дарвинизма
« Отговор #18 -: Септември 20, 2006, 10:13:58 am »
Смешно ми е като ви гледам как с два три реда слагате етикети на цели раси.
 :P

И на мен ми е смешно. Ебати глупаците. Все едно слушам мисленето на хора от преди 1-2 века. "Факт било", че черните били низши създания - не знам си какви маймуни и жени гледали по цял ден и нямали цел в живота. Все едно някои бели руси жени не си мечтаят по цял ден за същото, особено да го направят с негър щото нали така са чували  :)) Ами нормално е повечето от африканците да живеят така, след като повечето от тях бегло си имат представа за света извън бедния им континент. Не защото са по-глупави и не могат да схванат, а защото от столетия континентът им се е превърнал в опитно поле на какво ли не и на "образованите" от западния свят така им е по-удобно.

Antonium

  • Гост
Отг: Чернокожите, еволюцията и Дарвинизма
« Отговор #19 -: Септември 20, 2006, 10:22:52 am »
Тъй като доста глупости изчетох в тази тема позагубих малко време и сканирах първа глава на книгата "ДНК - тайната на живота" на Джеймс Д. Уотсън и Андрю Бери на изд. Инфо Дар. Поради факта че е доста страници я слагам като прикачен файл. Това доста интересно четиво проследява накратко историята на генетиката от времето на Мендел, създаването на евгениката / който не знае ще прочете какво е това/ и расовите теории. Горещо го препоръчвам, като се извинявам за някой технически грешки при сканирането. Приятно четене :) :) :)
« Последна редакция: Септември 20, 2006, 10:25:51 am от Eon »

Дъвиан

  • Гост
Отг: Чернокожите, еволюцията и Дарвинизма
« Отговор #20 -: Септември 20, 2006, 10:27:34 am »
Това не е ли за темата за Човешката ДНК: http://www.xnetbg.com/www/site/smf/index.php?topic=1627.0

Jean-Luc Picard, ако може не обиждай. Нарушаваш правилника!

Eon

  • Гост
Отг: Чернокожите, еволюцията и Дарвинизма
« Отговор #21 -: Септември 20, 2006, 10:34:19 am »
Дъвиан е прав. Капитане няма нужда от тези думи.

Тъй като темите за "Убийте белите хора" "Чернокожите, еволюцията и Дарвинизма" а сега и темата за ДНК

тотално се объркаха (поради ВАШИЯ спам  >:( ) . Сега ще стоят така оспамени докато ми писне и заключа и тях.

Още веднъж призовавам преди да напишете нещо по темата погледнете първия пост и заглавието...

Толкоз от мен.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Чернокожите, еволюцията и Дарвинизма
« Отговор #22 -: Септември 20, 2006, 11:39:48 am »
Аз отказвам да пиша по тази тема, защото идеята ми беше да помислим защо две от расите ни мразят. А иначе не признавам теорията на Дарвин нито за белите нито за черните нито за кафевите.  :D

И освен това смятам, че нямам достатъчни знания да споря по расови въпроси. Ех ако знаех какво съдържа "остатъчната" ДНК може би щях да имам отговор и на първоначалния си въпрос!

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Чернокожите, еволюцията и Дарвинизма
« Отговор #23 -: Септември 20, 2006, 21:06:06 pm »
Аз отказвам да пиша по тази тема, защото идеята ми беше да помислим защо две от расите ни мразят.
не ни мразят.По-скоро е обратното

А иначе не признавам теорията на Дарвин нито за белите нито за черните нито за кафевите.  :D
и все пак темата е точно за това,та кажи кое не признаваш

-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Отг: Чернокожите, еволюцията и Дарвинизма
« Отговор #24 -: Септември 20, 2006, 21:11:15 pm »
Смешно ми е като ви гледам как с два три реда слагате етикети на цели раси.
 :P

И на мен ми е смешно. Ебати глупаците. Все едно слушам мисленето на хора от преди 1-2 века. "Факт било", че черните били низши създания - не знам си какви маймуни и жени гледали по цял ден и нямали цел в живота. Все едно някои бели руси жени не си мечтаят по цял ден за същото, особено да го направят с негър щото нали така са чували  :)) Ами нормално е повечето от африканците да живеят така, след като повечето от тях бегло си имат представа за света извън бедния им континент. Не защото са по-глупави и не могат да схванат, а защото от столетия континентът им се е превърнал в опитно поле на какво ли не и на "образованите" от западния свят така им е по-удобно.
"ебати глупаците" А ?
пФфФ
ми и аз кат ти видях ника си казах ЕБАТИ Г*Я ама си го запазих за мене щото не те познавам и може и да не си ...
ама май бях прав...
If you cross the border line, you'll kiss the nine

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Чернокожите, еволюцията и Дарвинизма
« Отговор #25 -: Септември 21, 2006, 03:12:23 am »
Различните човешки подкатегории на Земята са резултат от огромна извънземна генетична намеса и експерименти. Наистина, първо са били разделени двата пола. Глупаво е да се мисли за расите като за нюанс в цвета на кожата – става дума за много повече. Останки от земната синя раса все още са скрити в южна Азия.
Впоследствие били добавени гени на влечугоподобните от Орион, Сириус и др. Смесвани са и човешки с животински гени. Това се прави и днес в генетичните лаборатории на базата в Дулси (САЩ). Забраната да се яде свинско от някои религиозни групи се крие във факта, че в свинското има човешки гени и то има вкус на човешко месо. Друго генетично създадено животно е котката. Тя е от атлантските генетични експерименти. Котките имат кръвни групи А, В и АB, подобно на хората.
Първата расова подкатегория е била създадена за работа в мините за извънземните господари. Империята получила генетично първата робска раса, която днес са африканците. Те били роби в Египет, на арабите и на европейските християни. КОРЕНЪТ на всичко идва от извънземните генни специалисти. За извънземните тази робска раса имала специфично предназначение, но не с всички раси е така. Други са създавани просто от генно любопитство.
Тъмната коса и кафявите очи са присъщи за земните хора – очи и коси с различен цвят показват извънземен произход. Ако резус факторът ви е отрицателен – В или 0, значи има извънземен фактор във вашата кръв.
Днешният земен човек е изкуствено творение. Съществуват множество прекрасни извънземни, както и множество зли такива, а също и мнозина, които са по средата. Помнете, че вие не сте своето тяло и че за да бъдете събудени трябва да отстраните идентифицирането със своето тяло/раса/пол и да откриете кои наистина сте.

Eon

  • Гост
Отг: Чернокожите, еволюцията и Дарвинизма
« Отговор #26 -: Септември 21, 2006, 09:07:38 am »
Забраната да се яде свинско от някои религиозни групи се крие във факта, че в свинското има човешки гени и то има вкус на човешко месо.

Аз имам информация, че Мохамед при създаването на мюсюлманството е забранил яденето на свинско и употребата на алкохол поради простия факт, че знаем какво се случва ако се наплюскате с един свински бут и изпиете кило ракия. За не знаещите: при температури от порядъка на 40 градуса на сянка, инфаркта не ви мърда. Това е въведено като забрана (религиозна) и има чисто практически характер. Същото е и с молитвата, която е няколко пъти на ден. Преди молитва задължително се мият: крака, ръце, врат, уши, лице. Поради простия факт, че там където се е родило мюсюлманството пясъка, както знаете влиза навсякъде и повече от необходимо е постоянно човек да се мие. Така, че това ритуалното измиване (преди молитвата, която е поне по пет пъти на ден) пак има чисто практичен характер. Миете се често.

След една седмица, ще си разбера кръвната група и ще докладвам.  ;D

Antonium

  • Гост
Отг: Чернокожите, еволюцията и Дарвинизма
« Отговор #27 -: Септември 21, 2006, 09:51:35 am »
 Индианците са с друга кръвна група, нищо общо с европейците. Това за котките малко съмнително, ама нямам инфо.
Еоне забранена е също и рибата без люспи, знаеш ли защо. ???  ::)
Четох някъде, че когато са дошли молите на власт в Иран единия от проблемите е бил есетровите риби, та тогава те са излезли със съобщение, че иранските учени използвайки микроскоп са видели люспи и е дадено разрешение. :)

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Отг: Чернокожите, еволюцията и Дарвинизма
« Отговор #28 -: Септември 21, 2006, 10:10:28 am »
Смешно ми е като ви гледам как с два три реда слагате етикети на цели раси.
 :P

И на мен ми е смешно. Ебати глупаците. Все едно слушам мисленето на хора от преди 1-2 века. "Факт било", че черните били низши създания - не знам си какви маймуни и жени гледали по цял ден и нямали цел в живота. Все едно някои бели руси жени не си мечтаят по цял ден за същото, особено да го направят с негър щото нали така са чували  :)) Ами нормално е повечето от африканците да живеят така, след като повечето от тях бегло си имат представа за света извън бедния им континент. Не защото са по-глупави и не могат да схванат, а защото от столетия континентът им се е превърнал в опитно поле на какво ли не и на "образованите" от западния свят така им е по-удобно.
"ебати глупаците" А ?
пФфФ
ми и аз кат ти видях ника си казах ЕБАТИ Г*Я ама си го запазих за мене щото не те познавам и може и да не си ...
ама май бях прав...
If you cross the border line, you'll kiss the nine

Нито особено умно, нито особено оригинално изказване, nigga. Но да спрем дотук викам аз.

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Отг: Чернокожите, еволюцията и Дарвинизма
« Отговор #29 -: Септември 21, 2006, 10:16:02 am »
Тъмната коса и кафявите очи са присъщи за земните хора – очи и коси с различен цвят показват извънземен произход.

Ура, поне на очи го докарвам.

Това е въведено като забрана (религиозна) и има чисто практически характер. Същото е и с молитвата, която е няколко пъти на ден.

Звучи правдоподобно.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27