Духовно > Езотерика

Медитация

(1/110) > >>

heretic:
Смятам ,че ще е интересно и полезно всеки от форума да сподели дали се занимава с някаква медитация и защо точно нея е избрал?Аз примерно съм практикувал доста дълго време даоистка медитация,която според мен е по-добра примерно от индииските методи поради факта че всичко се прави постепенно,аз не ти идват "енергиите" изведъж,при което един не добре подготвен практикуващ може да се попретовари ;)

Mirotvorec:
heretic, дай по-подробно за даоистката медитация, че ми е интересно, пък не съм имал възможност скоро да чета на тази тема.  :P
Ако може - от първите стъпки.  ;D

heretic:
Аз почнах по книгите на Мантак Чия,защото не знам в бг някой учител.Там всичко е подробно описано и всичко се надгражда,а не се започва с приемане на енергия направо "отгоре",затова смятам че е много добъра и безопасна неговата програма.Мисля че в www.izvorite.com имаше една от неговите книги но нещо не се отваря при мен цялата независими че я теглих няколко пъти.Мисля че и по книжарниците могат да се намерят неговите книги независимо че са преведени само 5 :(.Тънички са и са евтини. :)

Mirotvorec:
Благодаря, чувал съм  това име, но не съм знаел за какво пише, ще го потърся.

Joro Velev:
Имам една несканирана и три сканирани но необработени книги от Мантак Чиа.
Мисля, че един приятел е обработил трите. Ще питам и ги имате. (дано службите спят ;))

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 
Премини на пълна версия