Автор Тема: Агентите на матрицата – органичните портали  (Прочетена 21264 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен paci1

• Четящ
  • *
  • Публикации: 106
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #60 -: Ноември 16, 2019, 12:03:59 pm »
Цитат
  Остави това, ами като писнат ония ми ти озъбени седем ли бяха, девет ли, гладни Aза - тела, че като си им и лично отговорен за глада, те тогава да видиш ти галактическо при-КЛЮЧ-е-НИЕ!

Каквото и да ви говорят, дами и господа, става дума за едно единствено нещо - храна!
Като за капак на всичко това, системата е абсолютно затворена!     

Ами нали заради това е поговорката който не работи - няма да яде.
Аз се трудя и ония ми ти озъбени си ги храня, все пак са си мои.
Интересното в случая е който не работи, ония озъбените от къде/от кого папкат и дали това не е основата на паразитизма? :-X

п.п. Fiery,
струва ми се не си наясно с правилата на Живота. Там за рибките дето се пениш. Няма да ти ги разяснявам, намери си ги сама. :nea:

Цитат
   Та в този ред... кой ли си отглежда човечеството?!     

Ако под човечество разбираш 90 и кусур процента ОП - клонинги, то въпросът ти е зададен коректно.
 :hi:

Неактивен Noris

• Четящ
  • *
  • Публикации: 60
Re: Агентите на матрицата – органичните портали
« Отговор #61 -: Ноември 18, 2019, 21:20:16 pm »

А, според мен е крайно време да се обърне внимание на лявото и дясно полукълбо на функциониране на човешкия мозък, а не на " илюзьорните му тела "

И за да получиш  ИСТИНСКО познание трябва двете ти полукълба на мозъка .. Лявото и Дясното ти полукълбо да бъдат на едно ниво  или  на една /равнина/...=  =

Атаките са не върху телата на човека  ( защото, той има само едно физическо тяло) , а върху мозъчните му полукълба.

И от там са проблемите му в " несъзнаваното", където не телата са му гладни, а атаките върху мозъчните му полукълба, рефлектират върху живота му и познанието.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27