Духовно > Езотерика

Далечно Виждане (Remote Viewing)

<< < (7/25) > >>

Joro Velev:
ssass,
и при мен е подобно. Не го правя волево и прехвърлянето на спомена е затруднено.
Скоро ме посъветваха да опитам на рождения си ден. За целта трябва да се изолирам за 12-24 часа.
Който може и иска нека опита и да сподели.

ssass:
Рождения ми ден е доста далече, но може и да пробвам. Въпросът е в това, че не съм толкова сигурен дали е правилно да го практикувам, а и не знам какви ще са последствията.
Съмнявам се, защото определено има нещо, което ме спира. Дали си е някакъв мой вътрешен механизъм или външен не знам.Последният път бяха два черни вълка със синя аура, които буквално се нахвърлиха от двете ми страни да гризат гушата ми.Тогава беше почти волево, т.е усетих го, че започва и просто се оставих.И наистина все едно излезах от тялото си или почнах да излизам.
Днеска направо изтръпнах като прочетох за някакви етерни тела, които били сини.И там за методите,където в единия случай е само съзнанието, а в другия  - гореспоменатия вид тяло. При втория случай определено ме спират, а в първия случй май се измъквам, но спомените не са толкова ярки и предполагам контрола е по-малък.С две думи ходиш където трябва, а не където искаш.

И тва за вибрациите в ония форум ме заинтригува, щото и тях ги усещам и то доста силно.специално първият път, тялото ми буквално се тресеше и няма да ви казвам какъв страх ме обхвана.Сега кат се случат не им обръщам толкова вномание, но като че ли са по-слаби от преди.Тях въобще не ги знам за какво служат.

ssass:
Сега се сетих и още един случай от по-скоро, тогава май сам се уплаших и се върнах в тялото си от някакви фигури, които идват към мен.Интересното е, че първо се направих, че се "прибирам" и като видях, че все пак си идват, тогава приключих процеса. Определено първата фигура ми носеше нещо като лист хартия, бяха изключително грозни, като мумифицирани в бели тоги.После определено ме хвана яд, че само защото са грозни, реших че са зли и се уплаших.Не мислех, че съм такъв човек. Първоначално се вгледах в тях и определено ми харесаха, докато не им видях лицата ясно.

Joro Velev:
Аз бих заключил, че това не е точно Remote Viewing. :(
Но се самонаблюдавай, внимавай но не се страхувай.
Малко са онези, които реално могат да ти навредят в описаното състояние.
В него най-опасния за тебе си самия ти. :)

ssass:
И аз съм на това мнение. Преди си мислех, че е просто подранило сънуване и  е по-вероятно да е така.В смисъл по-някъкъв начин да съм постигнал осъзнатото сънуване, макарче при него мисълта просто почва да се лее, а самия сън, освен че по-всяко време мога да отворя очи и да го прекъсна,не е нищо особено като преживяване.Но определено има различни прежиявания, за които може би правя грешката да смятам, че са от един и същи тип. А иначе, с оглед на психичното си здраве, гледам да ги приемам като обикновено сънуване и мисля това да си остане така, поне докато не намера по-категорични доказателства за обратното.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 
Премини на пълна версия