Автор Тема: Религията и опипванията/сексуалното насилие на/върху жените  (Прочетена 7644 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
А аз съвсем наскоро разбах, че жената в исляма е шефа и боса, който ръководи семейството и мъжа.

Да, да... В Суадитска арабия например, жените нямат право да шофират. Не могат да стоят и да се хранят в едно помещение с мъжете. Не можеш, ако си мъж да се ръкуваш с жена. Имат хиляди ограничения. На това ли му викаш да си шеф?

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Re:Религията и опипванията/сексуалното нас
« Отговор #16 -: Октомври 13, 2010, 02:58:55 am »


"безсрамно малко лъжливо завистливо човече"? Това предполагам че е отправено към мен? Виждам че имаш възпитание. Ако модераторите са си на мястото сигурно ще ти махнат поста, но преди да са го направили ще те насоча към онова което току що публикувах в темата за Оле Нидал за да не го пиша два пъти.

Останалото което си написал няма никаква нужда от коментар, с изключение на това:

Цитат
А по отношение на сексуалноста, нямате право да говорите защото не сте били субект на подобни преживявания с Оле и няма и да бъдете.


Както написах вече аз за щастие не съм бил субект, но приятелката ми беше. Нямам намерение да влизам в безсмислени спорове. Оле Нидал не си го получи от мен но не се съмнявам че рано или късно някой друг като мен ще му обясни нещата така че да ги разбере и никой от виртуалните ви 100000 ученика няма успее да го спаси.

Излез от филма, защото ще вземеш да си повярваш и ще се объркаш за няколко живота напред. Кой човек ще вземе да натиска жена на сила, при положение че има 20 готови около него :P Продължавай да завиждаш.  И още повече пред други хора... трябва да оправиш версията безсрамнико. :P
« Последна редакция: Октомври 13, 2010, 03:00:06 am от hung »
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27