Автор Тема: Властелините на пръстените, Ануннаките и Драконската раса  (Прочетена 20372 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ssi

  • Гост
За драконите ще ви кажа само ,че баба ми разказваше едно време ,че близо до полето (няма да уточнявам къде)имало кладенец от който понякога вечер излизал дракон и излитал нанякъде. Това го разказваше съвсем сериозно. Мене тогава доста ме беше страх. Тя естествено не го разказваше да ме плаши. Понякога ме плашеше обаче с караконджул. Разказваше (доколкото мога да си спомня) ,че идвал на кон и бил нещо като сянка (в смисъл не можеш да го видиш хубаво)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Този текст е комичен, имайки предвид само кой е Лорънс Гарднър. С две книги преведени на български. Втората излезе скоро - свързана е с манията по Мария Магдалена и Христос.

За този писател мога да твърдя със сигурност - поръчков е. Един от многото на който е платено да се пише за нелепостите около сватбата, децата и т.н. на Христос. А твърдението ми се потвърждава хиляда и сто пъти от горно написаното - че обявява траките за носители на драконови гени. Пълен смях при положение, че са точно обратното. Не се чудете защо не казва "България".

Предлагам да се смени заглавието на темата, защото някак си не пасва с дискусията. Къде са Ануннаките и Властелините на пръстените - нещо не схващам?...

За драконите ще ви кажа само ,че баба ми разказваше едно време ,че близо до полето (няма да уточнявам къде)имало кладенец от който понякога вечер излизал дракон и излитал нанякъде. Това го разказваше съвсем сериозно. Мене тогава доста ме беше страх. Тя естествено не го разказваше да ме плаши. Понякога ме плашеше обаче с караконджул. Разказваше (доколкото мога да си спомня) ,че идвал на кон и бил нещо като сянка (в смисъл не можеш да го видиш хубаво)

Това е много интересно. Разкажи повече, ако това не е всичко - плийз :)
Второ такова сведение се появява във форума, сигурен съм, че ако се обиколи по нашите планини, може да се напише много хубава студия :)

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Не знам защо не споменават България, но като се има впредвид времето за което пишат...може би е разумно да се придържат към племена.

Ето защо заглавието е такова: Ордена на Дракона е създаден от светеца папа Зигмунд и Влад Върколака (или Дракула - този същия дето е побил хиляди турци на колове в борбата им срещу настълението на османската орда).

Ордена се е наричал "Rex Deus fraternity" - познато?

Членовете на този орден вярват само в свещеното си право да управляват света защото имат специална кръв, във феодалното управление и могат да трасират корените си обратно до....ануннаките в Месопотамия.

Това което е интересно в случая е, че те твърдят че и траките и кралските скити са от същото потекло. По онова време земите на Дракула както и земите на север от Дунав са били български и заселени с наследниците на траки и кралски скити. Та и Дракула - кралски скит или тракиец е с ануннашка кръв (според членовете на ордена на Дракона.)

Не бързайте да критикувате и да класирате поръчкови или не - аз ще преведа скоро още материали на самия орден. За сега е важно да се рабере кои са те и че имат достъп (или са техни лични) библиотеки със скъпоценни неща, включая библиотеката на английската кралица.....

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Ами мисли - ако са Войни на Светлината, дали ще им се даде право до тези архиви и още по-малко връзки с най-голямата рептилия - английската кралица :P >:(
И защо се казват "Ордена на Дракона" :)

А за траките хиляди аргументи, че не са с рептилоиден ген :)

ssi

  • Гост
Ами Хорус не знам дали трябва да се филмират тези "легенди" , но вярвам ,че важната информация се запазва по един или друг начин през поколенията. За съжаление баба ми отдавна не е сред живите и няма как да я попитам още за това. Когато ми го е разказвала е било много отдавана (може би 82 - 83) и нищо друго не се сещам за сега. Интересното е ,че съм почти сигурен ,че знам доста повече , но не мога да се сетя...!

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Цитат
И защо се казват "Ордена на Дракона"

Е то е в контекста - защото са с драконова кръв.

Шведите също се изкараха траки - ще намеря връзка към правителствения сайт. Правителствената поръчка за проучване на "истинските им корени" завърши преди 2 години.  Сега когато се разбра, че голяма част от мислещите се за англо-саксонци не са такива, че модерно те да се изкарват също траки или кралски скити. Да видим докъде ще я докарат техните "историци". Май накрая ще ни отнемат нашето право да сме с тракийска кръв.

.....Бързам - ще пиша скоро.....

Eon

  • Гост
Хах то по тази логика всички сме Братя...
и имаме един общ баща и майка....

Тъпотия...


Кой какъвто ще да е, важното е да върши добри дела.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Айде пък сега ново 20-шведите-траки  :o    Ама така ще е, ние като приказваме, че Балканският полуостров е люлката на цивилизацията...  ;D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Шведите, швабите, алеманите, даните (датчаните) както и ентруските всички са тракийски племена. Ако някой иска ще му изпратя материалите за шведите на английски - аз си ги запазих като документ.

Те започват генеалогичното си дърво от Троянците напуснали Троя след троянската война. Докато етруския клан се е преселил в Италия и е създал етруската култура, другата част се е заселила на север от черно море. Там троянците са били познати като аси (хората на владетеля Аз), създавайки Асгард, познат и като Троя. местните скити са ги наричали "железните хора" заради специфичните им ризници и оръжие (Гарднер ги нарича кралски скити!).

Едно изречение е особено впечатляващо - жалко че не знам шведски да го проверя в литературата, която е цитирана, но ако имам време ще се разтърся и то е: "Историците отбелязват, че Один, който е бил мощен тракийски владетел е повел миграцията от района на Черно море до Скандинавия около 70 г пр хр. Те също пишат че с тях е тръгнал и друг тракийски клан - на Ванир или Ванер......Заселили са се първо ж това което е Дания сега, а по късно и на територията на сегашна Швеция." Други кланове са Свеар, Суби или Суви (суви), Ерилар и Херул.

.........

Името на шведите (суеди - Swede) прозлиза от клана на сверите, а името на швабите - от клана на Суби - суви, суаби (шваби).

"Сегашното население на Швеция е смесица на наследниците на Асите - тракийско племе и готите - германско племе" - се казва в документа.

Много столетия асите и готите са доминирали северните морета и в Русия са ги наричали Вариганс, Варианс, откъдето произлиза и името на викингите.

И по-нататък "Викингите никога не са наричали себе си викинги....Това наименование верочтно им е залепено от франкишките историци които са наричали виквеяр-и хората които са пътували по море.....Викингите "

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Цитат
Много столетия асите и готите са доминирали северните морета и в Русия са ги наричали Вариганс, Варианс, откъдето произлиза и името на викингите.
Много близко е до руските "варяги"(викинги). Смята се, че те са основата на руската държава.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Моротворец - извинявай, ама как да кача една картинка (не връзка) - не знам как?

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
А сега де - тя се качи без да разбера какво направих.... :-\

Добре - исках да ви покажа как те виждат произхода си:

Корените на шведите - Ноа - Яфет - Тир - Таруш - Трак - Трой - Троянец - Аз - Аси - Свер - Свенон - Сверидж - Свед (швед).

Eon

  • Гост
Ммммдааа.
А на мене леля ми е от Цефеидите.... :P

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Tina, според "Тракийските послания" и ние сме от Тир.

 Eon, остави леля ти, кажи чичо ти от къде е...  :P

Абе, бърборим си  :D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
А сега де - тя се качи без да разбера какво направих.... :-\

Добре - исках да ви покажа как те виждат произхода си:

Корените на шведите - Ноа - Яфет - Тир - Таруш - Трак - Трой - Троянец - Аз - Аси - Свер - Свенон - Сверидж - Свед (швед).

ЗА да вярваш на това трябва да вярваш и на Библията,а тя е меко казано спорен източник.А тея игри на думи са ми много забавни.Обаче съм съгласен че има нещо българско при викингите


Цитат
Много столетия асите и готите са доминирали северните морета и в Русия са ги наричали Вариганс, Варианс, откъдето произлиза и името на викингите.
Много близко е до руските "варяги"(викинги). Смята се, че те са основата на руската държава.

то си е "варяги",ама превода куца

Asgard не е Троя,а по-горно измерение,мястото къдто обитават боговете.Нашия свят е Мидгард,а имаше и още няколко-Утгард например е на Великаните
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27