Автор Тема: Съпоставка Коран и Библия и съвременни познания  (Прочетена 14228 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

firma

  • Гост
Никъде не се говори за разширяване на вселената.Аз кви неща мога да насътворя от извадени от контекста непълни цитати...

Това е за простора.Това е основното според мен да се вижда невидимото във видимото.
"Аз кви неща мога да насътворя от извадени от контекста непълни цитати..."
Ти например можеш,но другите не могат.

Хубаво е да се чете междуредовете според мен.Ако информацията ни се дава наготово не можем да се развиваме.Трябва да търсим,трябва да може да си представаме нещата.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
"В утеснение Ти ми даваше простор."
Ето къде го пише в Библията-Псалтир 4:2

Тое хубаво да се чете между редовете,ама ква полза като не гледаш цялата картинка.:
Кога викам, чуй ме, Боже на моята правда! В утеснение Ти ми даваше простор. Помилуй ме и чуй молитвата ми.
[4:3]  Синове велможки, докога славата ми ще бъде в поругание? докога ще обичате суета и ще търсите лъжа?
[4:4]  Знайте, че Господ Си е отделил Своя светия; Господ чува, кога викам към Него.

Ето че удобния цитат всъщност няма нищо общо с идеята.
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

firma

  • Гост
"В утеснение Ти ми даваше простор."
Ето къде го пише в Библията-Псалтир 4:2
Ето че удобния цитат всъщност няма нищо общо с идеята.

Аз това го разбирам тъй като ни е тясно в тялото ни.Мъсълта и въображението кога се молим на Бог ни дава свобода и увереност ,и упора.
« Последна редакция: Април 18, 2006, 10:42:12 am от Ricardo »

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Темата е за толерантност към мюсюлманството.

Интересно. Аз от постовете ти оставам с впечатление, че ти си маааалко религиозен фанатик.

Аз лично съм толерантен към всички хора, изповядващи мирни религии, и не ми е нужно да прочета съпоставки между отделните свещени книги, за да ги уважавам.  :D




firma

  • Гост
Темата е за толерантност към мюсюлманството.

Интересно. Аз от постовете ти оставам с впечатление, че ти си маааалко религиозен фанатик.

Аз лично съм толерантен към всички хора, изповядващи мирни религии, и не ми е нужно да прочета съпоставки между отделните свещени книги, за да ги уважавам.  :D


хахаха религиозен фанатик. :D :D :D
Като взема АК 47 може да заприличам на фанатик. :P :P :P

Да не мислиш ,че повечето хора  в България са толерантни към мюсюлманите.

Нарочно пускам теми за православието и исляма.Доста конспирации узнах.В кърджали например,всеки знае има готова армия,подготвена от Турция. :-XДа не мислим, че каквото четем в интернет и какво казват по телевизията е истина. ???


Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
.В кърджали например,всеки знае има готова армия,подготвена от Турция.
??? ??? ??? ??? И още не си казал,тоя форум за кво е
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27