Автор Тема: Религиозно самозапалване  (Прочетена 7690 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен =======

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Относно: Религиозно самозапалване
« Отговор #15 -: Май 20, 2008, 21:56:15 pm »
   Доколкото съм чела, а и съм за такова становище, самоубийството не се приема добре във фините световеи ако някой е извършил успешно самоубийство, остава в сивата зона на астралните нива, докато не изтече срокът, който е трябвало да преживее на Земята в тяло и чак тогава продължава по пътя си. Или пък веднага се преражда пак, но има много тежък живот.
  А самоубийството се приема само в случаите - когато човекът е обладан от демонична сила или е обект на психотронно въздействие и в моментите, когато успее да осъзнае това и се реши на такава стъпка, веднага успява да се отърве от нежеланото вмешателство и си продължава по пътя си във фините светове. А и при случай, когато човек е вече неспасяемо болен и изпитва непрекъснати болки, тогава за него такава стъпка е единствената възможност да се отърве от вече непотребното тяло и непоносимите болки. Никой не обвинява хора, взели решение за самоубийство в тези споменати случаи.  И личното ми мнение е същото. Аз по начало съм за легалната евтаназия, по желание на неизлечимо болни хора, които напълно осъзнават тази стъпка и това да се прави от лекари. Както вече го разрешиха в Холандия и Белгия.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27