Автор Тема: Какво се случва с човечеството?  (Прочетена 9161 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #30 -: Септември 07, 2018, 22:08:07 pm »
 :D
Здравейте.
Немерих още нещо с което ни ебават майката.Освен агент смит(чалъма) установих и едно друго нещо.Нещо подобно е на филма аутомата(по памет).Там една холограма се напасва с жив човек.Това вече съм убеден че го могат.Това им е начина с който си правят каквото си искат с нас/контролират след призоваване.Зора е да се усетите че зад вас на гърба ви се е залепило нещо което се напасва към енергийното ви тяло и ви контролира.Ако се усетите лично несъгласието ви води до последствия за тях.По същия начин ни се месят в материалното,вече ги усещам по миризмата,а тя е горчива като изпотен циганин.
Можете да се предпазите истината е налице остава да изведете вашата и си заминават.Казах че повечето катастрофи са енергийно деяние,вярно е.Тръгнали са като за последно да вредят.Пазете се няма кой да ви пази,щото живота ви е лична отговорност,пази се в момента човечеството но като цяло.
 :hi:
 Fiery
Толкова си жена че нямам думи.Интимноста е работа, не удоволствие, с която май ти си скарана.Лошо няма просто си в грешно тяло и ако не работиш с него според пола му си патиш хубаво.
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #31 -: Септември 11, 2018, 09:58:34 am »
 :D
Мангала стаменов ми прати на мейла писмо, че някакъв си пазител бил паднал, и да съм го кажел на някого си.
Подозирам, че се надява да пиша на някого си на лични, и така да го локализира. Няма да я бъде тая!
Разбра ли бе, мангал гнусен!
 :negative:

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #32 -: Септември 16, 2018, 22:05:24 pm »

 :hi:
 Fiery
Толкова си жена че нямам думи.Интимноста е работа, не удоволствие, с която май ти си скарана.Лошо няма просто си в грешно тяло и ако не работиш с него според пола му си патиш хубаво.


Меандре, трябва да минеш през моя филтър, защото тук си на територията ми (нямам предвид форума, не че и той си няма стопанин), и не знам защо си решил, че трябва да ми обясняваш някакви неща, все едно съм нероденият ти син?!

Правилно си губиш дУМ и Те.
Някои се наРАБотихме и сега сме се посветили на арт - сложни съчетания на прости елементи.

Спокойно можеш да загасиш лампите, нямам нужда да виждам мислите си (двояко, нали?!:)










- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #33 -: Септември 19, 2018, 09:15:04 am »
Fiery,
сигурно се сърдиш на последният ми пост, свързан с теб. Но каквото повикало - такова...
Знаеш как е.
Вярвам, че няма да се повтори подобна конфронтация, защото хич не ми е приятно да се джафкаме като кутрета. Нали уж сме възрастни?
Странно много ми напомняш на годеницата от жълтия форум, и на една особа, която преди време бях поканил да се присъедини към същият. Имам предвид Д. Ж., която се опитвам да издиря, засега безуспешно.
 :hi:

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
ух че пазителя казал наздраве
« Отговор #34 -: Септември 26, 2018, 20:10:21 pm »
 :D
Цитат
че някакъв си пазител бил паднал, и да съм го кажел на някого си.
Чух че "пазителя", казал наздраве.
 :drinks:
И, да го духате(хубу), сега в енергийното, и дай боже, в материалното.
 :--- :--- :---
 :hi:
П.п. Мммм, доколкото знам ако видиш пазител на живота лично, ти е за пръв и последен път.Още няма "живи" свидетели, които да разправят че са се срещали с пазители на живота.Що тъй, ми не знам. :-X
« Последна редакция: Септември 26, 2018, 20:13:59 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #35 -: Октомври 16, 2018, 07:58:57 am »
 :D
Да ви споделя една новина,за мене добра.Всички патим от едно нещо,всякакви мисли витаят в главите ни и ни морят кат черна станция.
Набарах тая черната станция и приключи в мене съществуването си.Първо една част във вид на газове(що ли така),и останалата получи материално проявление тип рядко лайно.
Отдавна и/му бях обещал че ще го набарам ако не спре да ми се рови в главата и ти да видиш набарах го.
Локацията му беше на равнището на пъпа отляво,малко по надолу беше преди и змията кундалини паразита.
Там смърда и замина.Финалната част на извеждането му стана със ръцете под дупето ми.Т.е. краката леко разтворени и дланите под дупето даже може леко да си го омачкате.И само въртете очи и се кефете.
Даже сега са ме натиснали едни миризливци дето ми се качват на главата и като туря ръце под дупето там кадето са барали по главата ми почва да пари/гори.
Та голям кеф е да ти празна главата ма докато свикна ще падне чесане.
Та отвън сме недосегаеми за тях,вътре в нас чрез "троянските коне" на морят.Почистете си къщичката.
Горе долу дотука са-
Чалма /змия увита на главата.
Дето е третото око -има паразит досущ като този от стар гейт само дето е по дребен.
На всяка чакра под шията -има по един мръсник и антуража му.
Долу вляво на таза-змията лундалини паразита
Малко по нагоре на равнището на пъпа -черната станция.
На сърцето е увита змия демон и го е захапала и е бая дълга чак до дясното бедро.
Остана да набарам още едни дето ми гъчат в устата разни мизерии та ма боли корема от тях.Но и това ще стане.Натрупването на деяния ги прави видими и досегаеми.
Аз съм търпелив.
Живота ни е личен и е наша отговорност.Някой са мераклии живота ни да е обществен(за тяхното общество),от мене имат поздрав за майка им от вас вие си решавате.
Та това се случва с човечесвтото но явно на гурутата не им се приказва по тея теми.
 :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен Питър

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #36 -: Ноември 26, 2018, 11:50:46 am »
"Живота ни е личен и е наша отговорност. Някои са мераклии живота ни да е обществен (за тяхното общество),  ... вие си решавате."

Е тва очень много ми ареса !  Бравос !!

Даже турям още един цитат от мене по темата :
"Всеки човек има свой свят. Колкото хора - толкова светове. Заедно с това всички живеем в Големия свят - Всемира Божи ..."  и т.н.   и т.н.

Некои все се пробват да са ръководство на едни техни си 'грандиозни' светове ... айде и от мене поздрав, дет са вика отговорно заявявам.

Това се случва с човечеството - малко обич и непоздравени господата самопребивават сред света си собствен, че и данъци събират да го охраняват против мухал.

« Последна редакция: Ноември 26, 2018, 12:07:58 pm от Питър »
Бягство към свобода. Но какво е 'свобода' ?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27