Автор Тема: Въпрос за ин витро  (Прочетена 29154 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Въпрос за ин витро
« Отговор #75 -: Октомври 21, 2006, 02:25:49 am »
Amenun, много странни думи, при положение, че жената вече бе решила? И кой рече, че ти или някой друг тук е универсалният носител на Истината? Айде нема нужда... Малко по-спокойно. Някой от другата страна може да е възмутен по същият начин като теб, но от твоето изказване. Какво имаме тук? Никакъв опит дори за търпимост, камо ли дори за толерантност. Това ли представлява светогледа ти Amenun?

Неактивен Niya

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
Re: Въпрос за ин витро
« Отговор #76 -: Октомври 21, 2006, 03:31:00 am »
Не мисля, че някой, точно в тази тема, се опитва да остроумничи.Просто правим опити да се освободим от заблудите и илюзиите си.Ако бяхме изпълнени от Любовта и Истината, едва ли щяхме да бъдем тук.
Цитат
Заради заблуждения, хората погрешно приемат вещите като нещо свързано с тях самите: избухва алчност и те попадат в порочен кръг,замъгляващ възприятията им и въвличащ ги в мрака на невежеството.Порочните кръгове следват един след друг и хората не могат да се измъкнат от тях.
За мен е така - ако гледаш на детето като на средство да получиш нещо, каквото и да е, ти вече гледаш на него като на вещ.Но кой има смелостта да признае, не пред другите, а пред себе си?Кой има смелостта да се изправи лице в лице с истината ... за себе си?Предпочитаме да крием истинските си мотиви зад красиви думи.Но каква полза от това?Кой би могъл да избяга от истинската си същност?
Цитат
Докато любовта все още избира, тя не е истинска любов, защото любовта не разделя, а изборът прави тъкмо това.

Дъвиан

  • Гост
Re: Въпрос за ин витро
« Отговор #77 -: Октомври 21, 2006, 09:40:37 am »
Amenun :), тук става по принцип въпрос дали да се роди дете с ин витро или без, а другото си беше допълнителни емоции и реакции. Дано не влизаме всички в кюпа на презрените, защото не е приятно да те слагат в една кочина с останалите съфорумци. ;) Аз казвам: Нека раждат, но да опитат преди ин витро с билки, гладолечение, духовна работа и други неща, за които говорихме по-напред. Ако не става и ако искат, да пробват с ин витро - избора е личен!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Въпрос за ин витро
« Отговор #78 -: Октомври 21, 2006, 09:55:15 am »
Дано не влизаме всички в кюпа на презрените, защото не е приятно да те слагат в една кочина с останалите съфорумци. ;)

Дъвиан си върза гащите да не го презрат  :P А сега аз като основния презрян от "кочината"  ;) Искам да кажа на  Amenun да гледа първо какво е писала жената щото определено в нейния случай всички възможности не са изчерпани и просто не е намерила подходящия човек за да постигне това , което иска. И още нещо много важно. Тук спорим защото действието по зачеването инвитро не е извършено, когато нещата са постфактум да не мислиш че ще тръгна да  и осъждам избора.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Въпрос за ин витро
« Отговор #79 -: Октомври 21, 2006, 10:27:22 am »
Какво сте се разпалили така? Просто се поставете на на мястото на питащия и отговорете какво бихте направили! Аз лично не бих се съгласила на ин витро! Защо ли? Ако знаех всичко за себе си щеше да е много скучно ;)
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Въпрос за ин витро
« Отговор #80 -: Октомври 21, 2006, 10:51:35 am »
 ???
musica universalis

Amenun

  • Гост
Re: Въпрос за ин витро
« Отговор #81 -: Октомври 21, 2006, 20:41:02 pm »
Никакъв опит дори за търпимост, камо ли дори за толерантност. Това ли представлява светогледа ти Amenun?
Приемам го лично !!! Не смятам,че човек през целия си живот трябва да е търпелив. Спирам да коментирам каквото и да било, поредния изкритикуван за изкренността си. Благодаря! Имам много да се уча знам :)

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Re: Въпрос за ин витро
« Отговор #82 -: Октомври 21, 2006, 20:57:30 pm »
Как не ви е срам , как ???? Аз спирам да се занимавам с вас и с целия този форум? Как можете да осъждате човек който иска собствено дете и единствената възможност е това за него!!! Кой Ви дава права??? Засрамете се !!! Изчели книгите и мислещи се за велики! Толкова съм възмотена, че не мога да го опиша! Момиче, което ви споделя нещо толкова лично и вие да съдите и обърквате искреността й! Тук ми се губи нишката за любов , която откривах до сега в редовете ВИ ! Само мога да кажа, че за мен това е не човешка постъпка, няма нищо чисто в думите ви има само опити за остроумие ! И май никой не си дава сметка колко е важно наистина това решени е за една жена !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

НАПЪЛНО ПОДКРЕПЯМ ПО-ГОРНОТО СТАНОВИЩЕ!ДОРИ И ТОНА!ЧУДЕХ СЕ КОГА ЛИ НЯКОЙ, НАЙ-НАКРАЯ ЩЕ ГО КАЖЕ И ТО ТОЧНО ТАКА.БЛАГОДАРЯ ЗА КОЕТО. :)АПРОПО ,НЕ СЪМ СИГУРНА ДАЛИ ТИ,НО НЯКОИ ДРУГИ СЪФОРУМНИЦИ ИМАТ МНОООООООГО ДА УЧАТ.НАДЯВАМ СЕ ,ЧЕ КОГАТО ОСЪЗНАЯТ ,ЧЕ НИЩО НЕ ЗНАЯТ,ПРОЦЕСЪТ НА СМИРЕНИЕ И ОБУЧЕНИЕ  ДА ЗАПОЧНЕ.

 
« Последна редакция: Октомври 21, 2006, 21:02:27 pm от sunflower »
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Въпрос за ин витро
« Отговор #83 -: Октомври 21, 2006, 21:34:03 pm »
Amenun, много странни думи, при положение, че жената вече бе решила? И кой рече, че ти или някой друг тук е универсалният носител на Истината? Айде нема нужда... Малко по-спокойно. Някой от другата страна може да е възмутен по същият начин като теб, но от твоето изказване. Какво имаме тук? Никакъв опит дори за търпимост, камо ли дори за толерантност. Това ли представлява светогледа ти Amenun?

Аз пък напълно подкрепям това горно становище и с голямо съжаление трябва да заявя че от последния пост лъха доста на феминизъм подкрепен със значително количество ГЛАВНИ БУКВИ , които може би служат за назидание ?

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Re: Въпрос за ин витро
« Отговор #84 -: Октомври 21, 2006, 21:50:28 pm »
Amenun, много странни думи, при положение, че жената вече бе решила? И кой рече, че ти или някой друг тук е универсалният носител на Истината? Айде нема нужда... Малко по-спокойно. Някой от другата страна може да е възмутен по същият начин като теб, но от твоето изказване. Какво имаме тук? Никакъв опит дори за търпимост, камо ли дори за толерантност. Това ли представлява светогледа ти Amenun?

Аз пък напълно подкрепям това горно становище и с голямо съжаление трябва да заявя че от последния пост лъха доста на феминизъм подкрепен със значително количество ГЛАВНИ БУКВИ , които може би служат за назидание ?

ЕЙЛИЪН,БИХ СЕ УЧУДИЛА АКО НЕ ПОДКРЕПЯШ ТОВА ГОРНО СТАНОВИЩЕ,ТАКА ,ЧЕ НИЩО НОВО.А ДАЛИ СЛУЖИ ЗА НАЗИДАНИЕ-ТИ САМ ПРЕЦЕНИ.ЧУДНО ДАЛИ КОГАТО НЯКОЙ ДРУГ СИ ПУСНЕ ПОСТА Я С ЧЕРВЕНО Я СЪС СИНЬО,ИЛИ ПЪК ПИШЕ НА ЗИГ-ЗАГ МУ ЗАДАВАШ ТЕЗИ ВЪПРОСИ.
 :D
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Въпрос за ин витро
« Отговор #85 -: Октомври 22, 2006, 17:17:52 pm »
Всеки по Пътя Си със сърце. Темата се заключва без лоши чувства.

Неактивен btrend

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Въпрос за ин витро
« Отговор #86 -: Май 30, 2017, 12:46:19 pm »
Моя съвет относно ин витрото е да се обърнете към специалист за всякакви въпроси! Наложи се да минем по този път, избрахме МЦ "Афродита" и наистина бях доста досаден пациент, задаващ всякакви въпроси и то постоянно. В крайна сметка екипът беше много търпелив, обясняваха ми всичко с подробности и ми помогнаха! :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27