Автор Тема: Да преминеш през слънчевия портал  (Прочетена 29782 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #30 -: Май 11, 2006, 09:54:45 am »
Точно конкретиката ме зарадва най-много  :D
Освен това убеден съм, че поне 50% от етническите българи, където и да се намират по света, наистина участват в приемането и усвояването на подготвителните енергийни потоци.

така е - българите са свързани в генетична мрежа, която ще "имплантира" новата Реалност...
 ;)
musica universalis

Галадриел

  • Гост
Отг: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #31 -: Май 19, 2006, 20:02:23 pm »
Здравей Миротворец, нова съм във форума, но искам да се намеся в историята за българите. Знаеш ли какви ругатни получава в другите форуми някой, който защитава тези позиции, за уникалността на българите. А тук вие си говорите спокойно и не се нападате. Това много ме радва. Значи наистина има заговор срещу българите и злите сили искат да ни попречат?
Ако слънчевите хора Знаят и бъдещето, какво казват, ще успеят ли злите сили или ние ще изпълним възложената мисия? :)

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #32 -: Май 19, 2006, 20:14:43 pm »
"Отговорът е отвъд стената от мъгла"-това са отговорили разни всиши същества на един познат питал същото.Стената от мъгла е 2012
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #33 -: Май 19, 2006, 21:41:08 pm »
Добре дошла и от мен, Галадриел  :D
За форумите си права, но нали знаеш-разни хора, разни форуми създават. То не че тук всички са на едно мнение, но поне са достатъчно толерантни. Хубаво е да поддържаме една положителна енергетика чрез мненията си и това е факт за този форум.
До преди известно време и мен ме чоплеше любопитството от сорта "а какво ще бъде, какво ще стане?", но ми мина. Дойде момента, в който разбрах, че няма нищо по-важно от "сега". Всъщност, всеки божи ден е толкова наситен със събития, че даже и не се сещам да се зачудя за бъдещето. Единственото ми желание е да правя това, което е нужно, а какво ще се получи е друга работа.
 Gil-Galadh е прав за "стената от мъгла"(на някои места се споменава за "завесата"), очаква се през 2012 да се вдигне и да стане ясно защо изобщо сме живи. Информацията от Слънчевото Съзнание е добра като енергетика и окончателно се убедих в това след обръщението им към нас, българите. Ама ... никакви ги няма оттогава  :(
По последният ти въпрос-имам усещането, че ще успеем!  ;D
Не мисли като човек!-Крион

Галадриел

  • Гост
Отг: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #34 -: Май 19, 2006, 22:06:50 pm »
Благодаря!! :)

Oberon

  • Гост
Отг: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #35 -: Май 20, 2006, 02:50:29 am »
Галадриел...И помни Елронд мигът, в който те зърнал танцуваща под лунните омайни лъчи, и никога не го забрвил:)
Добре дошла и от мен:) Чуствай се като у дома си, но бъди различна и мисли:)

Оберон

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #36 -: Юни 14, 2006, 23:28:43 pm »
Mirotvorec  имаш ли връзка към тези Алексей и Ксения? Искам да ги питам нещо.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #37 -: Юни 15, 2006, 02:35:54 am »
Покриха се някъде, никакви съобщения не са пускали във форума, който следя, но имам мейла им.  :D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #38 -: Юни 15, 2006, 12:01:42 pm »
Цитат
имам мейла им

Прати ми го на ЛС. На руски нали? Ще падне едно превеждане с речника - дано ме разберат. :D

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: Отг: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #39 -: Април 09, 2007, 16:42:30 pm »
Преди около седмица си позволих и зададох няколко конкретни въпроси към Слънчевото Съзнание чрез Алексей и Ксения. Честно казано не очаквах кой знае какво в отговор, но останах приятно изненадан, защото това, което предполагах за ролята на българския народ, но не смеех да го кажа дори пред себе си, го потвърди още един източник. Сега вече няма да питам защо някои...кръгове ни мразят и искат нашето физическо унищожение. Знам вече защо сме принудени да изтърпяваме какви ли не гнусотии и в името на какво.
Впрочем, ето отговора, който получих:

Да, скъпи приятелю, вие сте напълно прав! Българският народ се е готвел в продължение на последните хилядолетия за своята ключова роля в еволюцията на цялото човечество. Българският народ е ключът към еволюцията във Висшите Сфери. През последните хилядолетия в този народ са се въплъщавали души от най-висшите раси, подготвяйки физическите тела на хората за своята ключова роля. Българският народ е магнитът за свръхвисоки честотни вибрации. През вашите подготвени физически тела ще премине Първичният импулс на свръхвисоките честотни енергии. Вие първи ще ги приемете и ще ги закотвите(закрепите) към планетарното човечество. Това ще бъде началото на всеобщото преображение на Земята и цялото човечество. Тези енергии ще се разпространят по цялата планета, обхващайки всички аспекти на живота. Всички енергии, прииждащи до този момент, бяха подготвителни. Те подготвяха физическите тела на Земята и хората за възприемане на основния, свръхвисокочестотен аспект на енергиите.

Българският народ ще приеме и разпространи новия вид енергия. Енергията на преображението. Преобразяване на съзнанието, преобразяване на мисленето, преобразяване на възприятията. Този високочестотен аспект на енергията ще преобрази физическите тела на хората и на планетата Земя на молекулярно ниво. Ще се измени биологията на човека. И всичко това ще се случи почти мигновенно.
На българския народ се възлагат най-големите надежди. Надеждата за всеобщо преобразяване и еволюция във Висшите Сфери.

С любов и уважение: Алексей и Ксения

 :) Това е една много интересна тема, затова я поизтупвам малко от праха и имам въпрос към Миротворец  :)   

Миро, поддържаш ли тази връзка и имаш ли някаква нова информация по този въпрос?
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #40 -: Април 09, 2007, 17:19:36 pm »
Дано да ми стигне времето преди отново да ме е изхвърлил форумът   ;D

Всъщност нямам никаква връзка с въпросните Алексей и Ксения, защото те чисто и просто се покриха. В един руски форум обясниха, че са взели решение да се потопят в дън гори (сигурно сибирски) и по този начин щели да се запазят чисти. След това обяснение от тяхна страна вече не са ми толкова любими   ;D
Лошото е, че няма подобни на тях, които да пишат по темата...  :'(
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #41 -: Април 11, 2007, 20:35:21 pm »
Потапянето "вдън гори" понякога е необходимо във време на смут и целенасочено, организирано изтребление на всичко възвишено, така че съм склонен да оправдая тези светли хора, при положение, че от дъното на своите укрития продължават да работят за общото издигане на планетарното съзнание.

Щастлив съм да изчета тази тема (аз я отварям едва сега) - текстът за слънчево-съзнателните същества ме изпълни с радост и това е едно от моите интуитивни сетива за автентичност, за дълбочина.

Тъй като отново (по традиция) се прокрадна едно сковано, лишено от необходимата гъвкавост разбиране за въпроса, ще добавя само едно уточнение - по отношение на "кухите лейки" и "милионите градуси". В духовните традиции, където се споменават десетките и дори - стотици "милиони градуси" температура за Слънцето, често бива напускана триизмерната веществена реалност и се навлиза дълбоко отвъд видимото и доказуемото, в по-фини и трудно обясними с буквите на моята клавиатура нива на съществуване. Тези нива на съществуване не могат нито да бъдат категоризирани, нито емпирично проявени със средствата на една логическа номенклатура, съставена единствено за диапазона на материалния свят. На други места във Форума могат да се намерят сведения за етер, за четвърто и по-горно измерение, за фирмамент и много други явления, приписвани на по-горни нива на съществуване. Със сигурност, ако приемем postнатите тук разкази за слънчеви същества като достоверни, в светлината на същата тази духовна традиция, те би трябвало да съществуват на съвсем други нива на съществуване от тези, които ние можем да регистрираме като видимо и доказуемо Слънце. Някои окултисти говорят за духовно Слънце и духовна Земя, или такива от четвърто измерение и прочея, които може би съществуват в същата локализация като видимите триизмерни такива, но честотата на тяхната вибрация ги прави невидими от тук. Такава концепция може да освободи нашата мисъл от прангите на учебника по физика и да отвори пред нас въображение, пред което числото на милионите наистина става несъществена подробност, когато се сравни с принципите на Любовта, Мъдростта и Доброто. Предлагам никой да не ми отговаря в посока на доказателства и обоснованост, защото в момента не изнасям урок по физика. :D
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен moridin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Re: Отг: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #42 -: Април 12, 2007, 19:34:47 pm »
Който премине слънчевия портал...от собсвтен опит, нека каже... До тогава опита на руските пубертети си остава типичен и поради тази причина напълно тривиален.

Защо си правим кумири ? Защо е това подсъзнателно желание там някъде извън нашата "матрица" да има една същност или много - които да се погрижат за "горкото дете" . Защо е това глезене ? Защо ?


Дали има или няма "помагачи", всеки сам трябва да установи. Докато не направи това изследване, той само повтаря басни и приказки - достойни за Шехерезада :)


Стила ми нека не обижда никой...не това е целта. Нарочно си пиша така, а ако някой се засегне все пак , то нека се запита кое го е засегнало ? Просто една мисъл в неговия или нейния мозък. Мисъл , която е задвижила определени процеси. Същата хитра лисица, която говори за слънчеви портали и деца на слънцето. Мисълта предизвиква един механистичен процес, който няма край...



Защо се задоволяваме с мисълта и опита ? Защо не изследваме сами какво има там ? А дали това там - ако го има - е толкова добро ? Зашо то ни дава акъл как да живеем ???


Ако има създател, то той не би ли желал неговите създания да са свободни ? Да си свободен, значи да не зависиш от съществата от светлина, независимо колко са възвишени - ако ги има :) Да станеш сам учител и ученик на самия себе си ... Тогава струва ми се има изход. Другото са форми на зависимост и на липса на поемане на отговорност...


Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #43 -: Април 12, 2007, 20:29:03 pm »
Това изконно търсене, мисля, е функция на изконната представа у човека, че там има какво да намери. Атеистичното обяснение на това търсене с чувство на слабост, на инфантилност, опростенчески подминава възможността от истински гениално, възторжено преклонение пред Великото отвъд - преклонение, изпълнено с далеч надминаваща инфантилизма, духовна мощ... Пример е Леонардо, пример е Бетовен, пример е Платон! Желанието да се цопнеш върху трона на Учителя понякога е много по-инфантилно и глезено, отколкото е въздържаното осъзнаване на собствената съизмеримост с Всемира и търсенето на своето подобаващо място в тази бездна от надвишаващи ни неща, дала ни пълната свобода да изживеем всяко безразсъдство, както и да възприемем с човешкия си ум всяка премъдрост.
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

Неактивен moridin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Re: Отг: Да преминеш през слънчевия портал
« Отговор #44 -: Април 12, 2007, 20:31:08 pm »


   Да допълня...Обикновенно пратениците на светлината говорят се за любов мир и др. Но внимателния поглед , ще открие нелепостта на приказките им и тяхната фактическа празнота...От хиляди години има подобни спасители а света е се така на тоя хал... Но будното его, което винаги търси ...винаги ще ги приветства :)

   Като четох, че българите сме били призвани за световни подвизи...само дето не се просълзих.

    Абе от де е тоя национализъм ? Се едно политически лидери са го измислили това :)  Българи , Китайци, Руснаци...африканци....пълна безсмислица - всички сме равни ... в една Холографска вселена...

  Национализа е част от егото... Това деление на висши и низши, светли и тъмни сили... Абе не ми се говори...щото , шаблона така или иначе ще победи....

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27