Автор Тема: Във всеки човек има поне капка “черна” кръв  (Прочетена 10402 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен EfonD

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
Отг: Във всеки човек има поне капка “черна” кръв
« Отговор #15 -: Април 26, 2006, 15:46:00 pm »
Waz`up niggaz!!  ;D
Елементарен човек!

Oberon

  • Гост
Отг: Във всеки човек има поне капка “черна” кръв
« Отговор #16 -: Април 26, 2006, 17:03:46 pm »
Ами как няма да се появи Неандерталеца и Австралопитека, след като тези цивилизации за които говориш - Атлантида и Лемурия са унищожени при катаклизма, какъвто и да е бил той. Колко пъти да ви казвам???

Представи си в този момент глобален катаклизъм. Унищожени са: 99% от информацията на цивилизацията ( при евентуална смяна на Полюсите, магнитната буря УНИЩОЖАВА всичко на магнитен носител и стопява пластмасата ), 99% от компютрите ( дори един да оцелее, той ще е безполезен, щото няма да има ток да го пуснеш:)))). И сега си представи 500 години след това? Какво са хората? Идиоти много ясно:) Измрели са всички оцелели инженери, архитекти, учители, химици и тн, които са преживели Катаклизма. След още 200 години, великите хора са вече Неандерталци, които се интересуват само как да се нахранят. След още 1000 години, най-малкия намек за съществувала цивилизация изчезва:)) остава само кое - легендите.

Толкова е елементарно:)))) поне за мен

Оберон

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Във всеки човек има поне капка “черна” кръв
« Отговор #17 -: Април 27, 2006, 07:52:54 am »
Оберонски мноо вярна теза само дето забрави факта че тези които тогава са управлявали планетата разбира се са знаели за катаклизма и са се измъкнали. Иначе това че хората и технологиите са били унищожени е вярно. Новата цивилизация обаче е била изкуствено дигната на крак така дасе каже чрез генни технологии. Толкова бърз разцвет в културата като се започне от нищо няма как да стане ако няма "помощ" отнякъде  ;)

Oberon

  • Гост
Отг: Във всеки човек има поне капка “черна” кръв
« Отговор #18 -: Април 27, 2006, 10:27:20 am »
Така е. Аз винаги съм смятал, че човека произлиза от маймуната, обаче някой е поровил в мозъка на маймуната, за да се сети тя да сване камъка, да си свари месото, да си запали огън. Както казваше един велик за мен човек: " Проблемите на човека са започнали, когато си е сварил месото и е отсякъл първото дърво, за да се стопли"....Айзък Азимов:)

Оберон

Днешната цивилизация идва наистина от Африка, обаче хората са отишли в Африка от Антарктида!!! Това е за мен истинската история, защото доказателства бол:)


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27