Автор Тема: Илюминатите  (Прочетена 148292 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен WhiteKnight

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 230
Re: Илюминатите
« Отговор #210 -: Май 10, 2012, 08:33:46 am »
 Задавали ли сте си някога въпроса какво е общото между чалгата, масоните, дрогата(опиатите) и световния музикален бизнес, както на тези, които ги притежават и стоят зад тях. Има ли според вас връзка между световноизвестните диви на черната поп музика Бионсе и Риана с всяка една селска кръчма дори и в най-затънтените краища на Балканите и в частност България, музиката, която се слуша в нея, както и опиатите(цигари, дрога и алкохол), които се употребяват там? Ако смятате, че това са различни понятия, които по-скоро са взаимно изключващи се, e добре да се замислите. Тази статия може да ви каже нещо ново...Защото...

   Който има очи ще види, който има уши ще чуе, защото тук се иска мъдрост и разбиране, за да откриете тайните и тъмни пътеки на господата, които живеят със самочувствието, че управляват съдбата на света под носа ви – господа илюминатите.

Прочетох този материал с изключителен интерес и резултатът е задоволителен!
http://alchemicaltechnologies.blogspot.com/2012_03_01_archive.html?zx=bbd3a548a94fafdb

Неактивен balar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 222
Re: Илюминатите
« Отговор #211 -: Май 10, 2012, 08:54:41 am »
Добре, да речем че са сила. Но ние живеем в дуалистичен свят, така че би трябвало да съществува  нещо като антипод на илюминатите. Сила равна на тях, за да има баланс все пак.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Илюминатите
« Отговор #212 -: Май 10, 2012, 11:27:12 am »
Ти си антипода на всичко което смяташ за"неприемливо"..Кво повече искаш?

Неактивен todorvelchev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Илюминатите
« Отговор #213 -: Юни 03, 2012, 23:38:17 pm »
Аз гледах един филм на ПЕШАКОВ казва се "СЕРИОЗНО ЗА НЛО" там подробно е описано за илюминатите и за тайните мисии на САЩ и СССР.Филма е от две части като предстои излизане на четвърта.Има много интересни факти и кадри,също така и документи.

Неактивен Ashaman

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 816
Re: Илюминатите
« Отговор #214 -: Октомври 28, 2012, 20:39:03 pm »

Неактивен sineglazka

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
Re: Илюминатите
« Отговор #215 -: Ноември 23, 2012, 18:00:44 pm »
Може ли да ни кажете каква е позицията, в която поставяте Илюминати?

Аз съм част от Управляващ съвет от 12 човека. Има петима американци, петима от Западна Европа, един руснак и един индиец. Имаме членове във всяка страна на света, но общо сме по-малко от 6000 души.

Хората казват, че Илюминатите са изключително богати. Вярно ли е?

Вярно е, че всички дванадесет членове на Управителния съвет са богати, но с наши пари от фондове, занимаващи се с нашата мисия, нищо друго. Ние не сме поклонници на Мамон, както нашите обвинители ви карат да вярвате. [В действителност, повечето от това, което може да бъде наречено "богатство" на Илюминатите е под формата на безценни съкровища, а не "течни" пари. Някои членове на илюминатите са придобили значително богатство, повечето не са богати].

Имате ли намерение за създаването на Новия Световен Ред?

Простия отговор е да, но не и в смисъла, който нашите врагове твърдят. Ние сме освободители.

Освободители на какво?

На човешката раса. Това е нашата мисия. Да освободим човечеството от ... съжалявам, трябва да спрем тук.

Извинете ме, защо трябва да спрем?

Бях в опасност говорейки прекалено много. Страхувам се, че не мога да говоря свободно, като се има предвид естеството на тайната на Илюминатите, тя е защитена, а силата е в нашите врагове.

Хора като Дейвид Айк ли са ви врагове? Той изложи конспирация?

Ние сме конспиратори, да, но нашата конспирация е изцяло благосклонна. Дейвид Айк не е враг на Илюминатите. Той казва много неща, с които сме съгласни. Проблемът му е, че той е неправилно идентифициран като истински враг. Неговият враг е същия като нашия, но той не може да разбере истинската същност и цел. Неговата гущерова теория, разбира се, е абсурдна и дискредитира всички много разумни неща,които той казва. Това е най-жалкото, че един умен човек е играл в ръцете на нашия общ враг чрез представяне на невероятни теории, които никой разумен човек може да вземе на сериозно.

Какво искате да кажете под "общ враг"?

Айк прави много осезателни наблюдения, но погрешно нарича враг Илюминатите и Новият Световен Ред и т.н. Всъщност, врагът е Старият Световен Ред - хората, които са били в самото начало. Те нямат нужда да променят нищо, защото светът вече танцува на тяхната мелодия. Техните тиранични династии имат последователи на световната сцена в продължение на хилядолетия. Последното нещо, което те искат, е един нов свят. Айк е прав, когато определя кралски семейства, президенти, премиери, банкери, медийни барони, топ мениджърите на бизнеса и т.н. като враг. Той погрешно ги нарича Илюминати. Ние сме самите хора, които водят най-жестоката война срещу врага, опитвайки се да спрем задушаването на човешката раса до смърт. Ние сме последната и единствена надежда за човечеството. Всеки, който се противопоставя на Новия Световен Ред е заблуден - поглъщайки измамите на врага - или е активно в услуга на силните на деня: Стария Световен Ред.

Защо нарушавате мълчанието си в този момент? И защо избрахте да говорите с мен?

Ние ви избрахме, защото имате репутация за безпристрастност, справедливо отчитане и защита на вашите източници. Вярно е, че ние сме силно потайна организация, но хората не разбират нашата тайна. Има хора, които са потайни, защото са част от конспирация за контрол, манипулиране и потискат другите. А има и такива, които са потайни, защото искат да се скрият от онези, които ще им навредят. Нашият враг иска да ни унищожи, и по тази причина ние трябва да поддържаме нашата тайна. Нашият враг е много мощен и винаги търси нас. Нашият враг е насърчил мита, че ние по някакъв начин управляваме света. Нищо не би могло да бъде по-далеч от истината. Ние сме в нелегалност. Ние винаги сме били. Ние нарушаваме нашето мълчание, защото сега ние съдим и  времето е подходящо, ние се опитваме да споделим нашите идеи в кодирана форма на тези, които имат уши да чуят. Ние винаги търсим да назначим тези, които са все още свободни. Броят се свива през цялото време.

Какво искате да кажете с "тези, които все още са свободни"?

За съжаление, не мога да говоря по този въпрос. Нека само да ви кажа, че ние се опитахме на два пъти в миналото да покажем кодиран поглед на естеството на нашата велика тайна. Вероятно сте чували за най-тайнственият ръкопис в света - ръкописа на Войнич. Никой никога не е бил в състояние да го дешифрира. Мъжете, които са го написали, са били членове на илюминатите и те са били заловени и убити, преди да може да се освободи ключът към декодирането му. Легендите за Артур са другият основен опит да се влезе общественото съзнание и да се разкрие истинската ни цел. Те успяха до известна степен, но нашите врагове са в състояние да объркат нашето послание, чрез освобождаване на алтернативни версии на легендите. Така че, сега ние се опитваме отново.

По какъв начин?

Легендите за Артур са творчески измислици, които загатват за тайната, която ние пазим ... Светия Граал, ако щете. Ние предпочитаме този измислен подход, тъй като той ни позволява да скрием истината от нашите врагове. Те не са в състояние да правят разлика между факт и фикция. Но тези, които имат уши за нашето послание - те ще научат истината.

Значи, вие сте създали нови кодирани "легенди"?

В този смисъл. Наехме един успешен призрак-писател (ghost-writer), за да създаде четири кодирани "романа" за нас, които да очертаят нашата цел. Избраният писател беше щедро възнаграден и пазен в тайна. Но ...

Извинявам се за паузата, продължила толкова дълго време. Нека просто кажем, че той няма да напише четвъртата и последна част. Не ми е позволено да ви кажа нищо повече от това. Ние търсим нов призрак-писател, който да изпълни задачата.

Вашите врагове намериха ли писателя? Навредиха ли му? Или са го вербували, може би?

Аз не мога да коментирам нищо от това.

Трите завършени романа се приписват на "Майк Хокни". Това псевдоним ли е?

Да.

На други страници на този сайт има клипове с участието на гласовете на няколко души. Те членове на илюминатите ли са?

Не, със сигурност не. Те работят за прогресивна, неконвенционална рекламна агенция, която Илюминатите са използвали по повод. Те за кратко просто рекламират нашите романи в не-заплашителен, почти забавен начин. Смятаме, че те свършиха добра работа. [Тези клипове са премахнати: сайта сега се поддържа от три Seventh Degree(?) членове на степента на илюминатите. Сайтовете, които са дадени в клиповете са от особено значение за илюминатите.]

Възможно ли е да твърдите, че три романа частично разкриват една голяма тайна?

Да. Позволете ми да бъда напълно ясен. Трите романа се наричат "The Millionaires' Death Club", "Prohibition A"и"The Armageddon Conspiracy".Четвъртият роман от поредицата, (който ще се нарича "The Soul Camera"), ще завърши откровението на цялата тайна. Но само за онези, които имат очите да видят, разбира се.

Чел съм всичките три романа. Не видях реална връзка между тях.

Значи не сте "виждали". Задачата не е лесна. Трябва да си просветен, за да възприемеш нашата тайна.

"The Armageddon Conspiracy", по-специално, изглежда, че намеква за нещо наистина необикновено.

Писателят отиде твърде далеч в този случай. Той не се подчини на нашите кратки и добавени елементи. Но трябва да призная, че той може би извърши голяма услуга за нас. Тази книга е най-близо до разкриването на нашата прецизна тайна.

Защо не можете просто да ни кажете вашата тайна? За какво е този плащ и кинжал?

Ако знаехте каква е тайната, вие щяхте да разберете перфектно. Нека просто кажем, че ако тайната бъде разкрита на целия свят в един момент, ще доведе до невъобразим катаклизъм. Нещото, което най-много се стремим да защитим ще бъде разрушено. Всичко,върху което сме работили в продължение на много хилядолетия ще бъде загубено.

Това звучи като невероятна тайна.

Би било по-добре за мен, ако аз не знаех нищо за тази тайна. Целият ми живот се върти около нея. Заради нея, аз трябваше да живея ограничено, опасявайки се за живота си. Всички ние, илюминатите, е трябвало да живеем по този начин. Някои тайни са големи тежести. Това е най-голямата тежест за всички.

Аз наистина не знам какво да направя с това, което ми казвате. Трябва да признаете, че звучи странно.

За това нещо не може да се помогне. Иска ми се Тайната да не беше истина. Аз самият не бих повярвал, ако не бях видял доказателствата.

Защо не разкриете доказателствата? Тогава всички ще бъдат убедени.

Доказателствата автоматично разкриват тайната. Затова не можем да разкрием доказателствата. Само на новите членове на илюминатите са представени доказателства.

Позволено ли е някой като мен да се присъедини към илюминатите?

Всеки подходящ човек може да се присъедини. Но за да докажете, че сте подходящ включва дълъг и труден процес. Ние трябва да гарантираме, че врагът ни не е проникнал в нас. Това би било катастрофа за човешката раса, ако врагът ни е разкрил тайната ни.

Аз съм заинтригуван. Но не съм сигурен, че бих искал да мина през вашия процес.

Разбирам.

Ще направите ли някакви допълнителни съобщения?

Не и в обозримото бъдеще.

Благодария ви, че разговаряхте с мен.

Благодаря.

Източник: http://armageddonconspiracy.co.uk/index.htm
-----------------------------------------------------------------------

Това е едно малко по-различно мнение, доколко този е "просветен" и дали това, което казва е истина или е поредната дезинформация, аз не знам.

Превода го направих с помощта на Гугъл преводача. Направила съм малко корекции по самия превод с цел да се чете, но съм запазила смисъла.

Неактивен %00

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 126
    • organic SEO
Re: Илюминатите
« Отговор #216 -: Декември 31, 2012, 01:29:57 am »
Макар и всички тези неща да са така, ситуацията сега е че плановете им се провалят, и да - дойде края на света, само че на истинския ни хубав, прекрасен свят, а края на света на потисничеството, страха и омразата.

Адекватно е сега да се коментира провала и рухването на илюминатите, а не какво са били планирали.

Понеже плановете им се провалят, защото хората избират да се събудят от илюзията за страха, чрез който са били държани под контрол.

И ако нямой поиска "доказателства" за това - е редно да потърси доказателството в себе си, в своята реалност. Ако все още сте подвластни на страха, е време да се отърсите от него, и да видите, че няма да видите линк и публикация за тази реалност - все още документи няма. Но тя е налице.

Make love with the moms of da lyumanati [ да, може пак да ме "наказвате", wussies, но аз прекарах три години от живота си, работейки в кухнята им и имам смелостта открито да го заявявам, не заради цинизма, а заради радостта от липсата на страх ! :D ]

Welcome to the beautiful real world !
╟╩╦═╬╧╩╦═╬╧Оrgаnic SEO NinJah╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩

Неактивен bg2

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Илюминатите
« Отговор #217 -: Април 25, 2013, 19:08:35 pm »
От горното интервю, какво излиза, че каузата на Илюминатите е да пребори Елита.
Зачетох се малко в illuminati-gnosis където има преведени някои неща от armageddonconspiracy.
Нищо идейно. Меритокрация като форма на управление, тотален световен атеизъм и някакви радикални идеи, като легализиране на наркотиците и революция под мотото - който не е с нас, значи е против нас.
Като го прочетох и си мисля, че чакат Елитните да въдворят НСР и след това да вземат власта от новото световно управление, за просветление и благоденствие на хората. Ако е така, нищо добро не ни чака. 
<><><>

Неактивен bg2

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Илюминатите
« Отговор #218 -: Януари 09, 2014, 05:57:15 am »
Наскоро четох някакви статии за cicada 3301. Цялата мистерия малко прилича на написаното в интервюто по-горе. В часта за набиране на нови членове. Възможно ли е илюминатите да стоят зад тази загадка? :unknown:
<><><>

Неактивен %00

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 126
    • organic SEO
Re: Илюминатите
« Отговор #219 -: Януари 09, 2014, 16:45:23 pm »
Ти си антипода на всичко което смяташ за"неприемливо"..Кво повече искаш?

И сам воинът е воин !
Ние сме в правото си на избор дали сме част от проблема, или част от решението, да !
╟╩╦═╬╧╩╦═╬╧Оrgаnic SEO NinJah╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩

Неактивен Rafa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Илюминатите
« Отговор #220 -: Август 16, 2014, 13:08:46 pm »
До кога в заблуда  ??? :---

Неактивен Schicksal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • "Летящата чиния" на тевтонския орден :) .
Re: Илюминатите
« Отговор #221 -: Август 17, 2014, 15:33:45 pm »
...

Това прилича но онова появяване на някакъв "Посветен" във форум и отговорите  му на въпросите на останалите членове. Същите неща ръси.
« Последна редакция: Август 17, 2014, 19:18:10 pm от Black Adder »
Im Namen unserer gemeinsamen Taten!

Неактивен petunt

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Илюминатите
« Отговор #222 -: Август 22, 2014, 12:39:46 pm »
Личното ми мнение е, че илюминатите са поредната дезинформация и затова и са толкова популярни сред поп звезди рап звезди и не знам си какви други.Всичко е за отклоняване на вниманието от ционисткото масонство :)
ПС:Не ангажирам никой с моето мнение.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Илюминатите
« Отговор #223 -: Август 22, 2014, 22:33:02 pm »
и затова и са толкова популярни сред поп звезди рап звезди
Поп, Рап, Чалга и прочее "ЗВЕЗДИ" надали са чували за Масони, Илюминати и Анунаки, те пеят и се перчат с това, което им казват сценаристи, ПР организатори и съветници.
Но ... Нали не мислиш, че току така богатите продуценти решават, че този или онзи е "ГЕНИАЛЕН" Рап или Чалга певец? А виж, тези с парите наистина знаят що за стока са илюминатите и много добре изпълняват спуснатите отгоре указания къде, с кой и как да набиват на нискоинтелигентната сган новите правила за мислене, начин на поведение и т.н.т.
По темата е писано и тук и в други сайтове, няма смисъл да се разтягам, просто прочети малко повече и тогава се изказвай има или няма Илюминати.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Awake

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
  • Истината е перфектна, тя няма две страни
Re: Илюминатите
« Отговор #224 -: Септември 25, 2014, 18:34:56 pm »
Поп, Рап, Чалга и прочее "ЗВЕЗДИ" надали са чували за Масони, Илюминати и Анунаки, те пеят и се перчат с това, което им казват сценаристи, ПР организатори и съветници.
Но ... Нали не мислиш, че току така богатите продуценти решават, че този или онзи е "ГЕНИАЛЕН" Рап или Чалга певец? А виж, тези с парите наистина знаят що за стока са илюминатите и много добре изпълняват спуснатите отгоре указания къде, с кой и как да набиват на нискоинтелигентната сган новите правила за мислене, начин на поведение и т.н.т.
По темата е писано и тук и в други сайтове, няма смисъл да се разтягам, просто прочети малко повече и тогава се изказвай има или няма Илюминати.

Общо взето с това твое мнение обобщи напълно темата за контрола над индустрията за забавление и манипулацията чрез нея  :) Повече не мисля, че има какво да се каже, тя пирамидата сама си показва :)
-Някои виждат живота в розово, други в черно. Други пък такъв, какъвто е в действителност.Н.Николов

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27