Автор Тема: Колко сме близо до New World Order - 1 до 2 години  (Прочетена 7552 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SiriusAngel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 170
  • Преди да поискаш, помисли какво си дал.
Колко сме близо до New World Order - 1 до 2 години
« -: Октомври 04, 2009, 08:40:29 am »
Смяната на документите ще се извършва поетапно след изтичане срока на старите паспорти. Цената на новите паспорти ще бъде до 50 лв. Очаква се през 2010 г. да бъдат подменени около 800 хил. паспорта.

В личните карти няма да има биометрични данни, но такива чипове ще бъдат слагани в личните документи, които се издават на чужденци, пребиваващи в България. Михаил Миков заяви, че очаква следващата година да бъдат подменени над 2 млн. лични карти, чийто срок изтича тогава.

Издаването на шофьорската книжка ще струва 35 лв. , а личната карта - 18 лв., увериха от МВР. Някои медийни публикации обаче посочиха, че цената на международния паспорт може да достигне до 150 лв. Издаването на лични документи за деца между 14 и 16 години, за пенсионери над 70 години и за инвалиди, ще остане безплатно.

От МВР се похвалиха, че се улеснява процедурата по издаване на документите за самоличност. Миков обясни, че вече информацията, нужна за отпечатването на новите документи, няма да бъде пренасяна на хартия - чрез куриери, а по електронен път. Ще бъдат отворени и 30 места в страната, където те ще се издават. Снемането на информацията от лицето, отпечатъците от двата показалеца и подписа на гражданите ще става на място и ще отнема до пет минути, разказа министърът.

От "Сименс" заявиха, че защитите на новите международните паспорти са десетки и са "последно постижение на криптографията". Снимката например, ще представя триизмерен образ в профил и анфас. Въпреки това Михаил Миков не изключи злоупотреба с личните данни в тях, но заключи: "Българският паспорт е най-защитен".

Дългият път на новите документи за самоличност
Вътрешното министерство избра  "Сименс" след повече от година забавяне. Цената на проекта е 116 млн. евро. Срокът за издаването на новите документи изтече с присъединяването на България към ЕС през 2007 г. Първото отлагане беше през април 2008 г., като тогава от вътрешното ведомство посочиха като срок за отпечатване пролетта на 2009 г. Конкурсът обаче беше спрян заради грешки в офертите на кандидати в търга. Вторият конкурс беше обявен в края на октомври миналата година, като тогава от МВР не посочиха срок за пускането на документите. "Сименс" бяха избрани за победител през април т.г. Днес Михаил Миков обяви, че не очаква санкция от Европейската комисия заради забавеното въвеждане на новите документи. Изпълнението на изискването е и едно от условията страната да бъде приета в "Шенген".  То е и едно от изискванията на САЩ, за да отмени визите за българи.
 ???
« Последна редакция: Октомври 04, 2009, 08:57:39 am от Mirotvorec »
Това, което не може да ме убие, ще ме направи по-силен. Ницше  4. Самите Богове не могат да се пребор

Неактивен remalyks

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 199
  • in/at/on 11
    • 11
Re:Колко сме близо до New World Order - 1 до 2 години
« Отговор #1 -: Октомври 04, 2009, 13:18:02 pm »
Шенген осдооколо 2010 аз разбрах!
11

Неактивен Cargo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 33
  • ЩеРД - РиГ
Re:Колко сме близо до New World Order - 1 до 2 години
« Отговор #2 -: Февруари 12, 2010, 16:27:29 pm »

В Кьобенхавен бяхме - аха-аха да се подпишат първите документи на НСР, но ...
залади Китай събитието не се състоя.

Новите паспорти вече не са нови - има и по-нови:



Както се вижда - има и масонски език (есперанто)






Щом ходи като патка, звучи като патка, изглежда като патка - значи е патка! (Департамент за анализи,

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Колко сме близо до New World Order - 1 до 2 години
« Отговор #3 -: Февруари 12, 2010, 17:53:28 pm »
Преди 2 месеца си издадох всякакви документи от стария тип. Ще ми важат колкото им е срока. И ще имам право да ги ползвам без да ги сменям с тия от нов тип.
Личната карта - 10г
Междунар паспорт -5г
Шофьорската книжка сигурно и тя е 10, не знам.

Та ако ще мерим НСР по документите, ще трябва да е най-малко след 10г.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен 4i4obil

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Re:Колко сме близо до New World Order - 1 до 2 години
« Отговор #4 -: Април 07, 2010, 19:11:23 pm »
Седя си и се чудя ...
... има ли връзка между последния "тест" на "сирените" и навалиците за новите документи?!...  :-X
« Последна редакция: Април 07, 2010, 19:12:26 pm от 4i4obil »

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Колко сме близо до New World Order - 1 до 2 години
« Отговор #5 -: Април 07, 2010, 20:42:43 pm »
Едва ли има връзка със сирените. По скоро дезинформирането, че не е нужно да си изкарват нови и може и други причини да ги видят какво представляват и тн...
Аз си мисля, че наистина сме близо до НСР може би максимално пет години.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен %00

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 126
    • organic SEO
Re:Колко сме близо до New World Order - 1 до 2 години
« Отговор #6 -: Април 07, 2010, 20:47:53 pm »
Седя си и се чудя ...
... има ли връзка между последния "тест" на "сирените" и навалиците за новите документи?!...  :-X

Стъпка напред! Получаваш бронзов медал за dot-connector-конспиратор ( от мен ).

Човешкият линеарен ум винаги казва "не, няма връзка" в тази толкова взаимосвързана Вселена...
╟╩╦═╬╧╩╦═╬╧Оrgаnic SEO NinJah╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Колко сме близо до New World Order - 1 до 2 години
« Отговор #7 -: Април 07, 2010, 20:49:04 pm »
Само когато инсценират извънземната атака ;)

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Колко сме близо до New World Order - 1 до 2 години
« Отговор #8 -: Април 07, 2010, 22:24:55 pm »
Добре де,аз не разбирам каква е тази истерия с паспортите,при положение,че нали старите също си важат?От какъв зор да ходя да си сменям паспорта примерно,ако остават 5 години до изтичането му?Тъй де,чудя си се защо хората масово са се юрнали да си сменят паспортите и личните карти?Че чак и по новините го дават. :nea:
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен %00

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 126
    • organic SEO
Re:Колко сме близо до New World Order - 1 до 2 години
« Отговор #9 -: Април 08, 2010, 08:05:14 am »
Както казах в другия thread - Божествена намеса...
« Последна редакция: Април 10, 2010, 08:38:58 am от Mirotvorec »
╟╩╦═╬╧╩╦═╬╧Оrgаnic SEO NinJah╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Колко сме близо до New World Order - 1 до 2 години
« Отговор #10 -: Април 08, 2010, 13:49:07 pm »
%00, дали е божествена намеса или просто балансиране на някои енергии,ние няма откъде да знаем.  ;)
Аз попитах просто от любопитство,а и понеже може да ми се наложи да пътувам.Та не виждам смисъл да си сменям паспорта/личната карта,но знам ли,ако са го въвели като задължително?!
« Последна редакция: Април 10, 2010, 08:39:37 am от Mirotvorec »
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Колко сме близо до New World Order - 1 до 2 години
« Отговор #11 -: Април 09, 2010, 00:21:50 am »
Не е задължително. Аз съм си с паспорт от стария модел, изкарах си го преди няколко месеца. Ще важи до изтичането му, след 5 години. Така ми казаха.
В момента съм извън Бг и си го ползвам.

А истерията е единсвено сред конспираторите, май ...
Както винаги  ...
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен moralist7

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 22
Re:Колко сме близо до New World Order - 1 до 2 години
« Отговор #12 -: Април 09, 2010, 15:03:03 pm »
Не знам дали пробването на сирените има нещо общо с новите документи,но май има много общо с това че от известно време разни обикалят блоковете в квартала ми обеждаваики хората че жилищата им са стари.Заварките били годни и им давали гаранция за около 30 гд.,и тъй като те са изтекли при природни бедствия като земетресения например те не носят отговорност.Живея в северозападна България и много моля ако на други места се случва същото нека да пишат за това.Предварително благодаря!

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
7 Отговора
5540 Прегледи
Последна публикация Ноември 19, 2005, 11:43:38 am
от Атила
The Order Of Serpentine

Започната от Admin FUN

1 Отговора
3185 Прегледи
Последна публикация Април 07, 2006, 09:18:30 am
от Eon
0 Отговора
5562 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2010, 12:42:15 pm
от Astronomer
0 Отговора
4041 Прегледи
Последна публикация Април 06, 2012, 14:18:42 pm
от bogoizbrania

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27