Автор Тема: "Рестартирай и ще се оправи"  (Прочетена 7946 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: "Рестартирай и ще се оправи"
« Отговор #15 -: Юли 23, 2005, 03:49:16 am »
Ха, мислите ти ме забавляват. Пишеш много готини неща напоследък. Утре ще донапиша мнението си... :-\
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: "Рестартирай и ще се оправи"
« Отговор #16 -: Юли 23, 2005, 04:47:59 am »
Определено те кара да се замислиш доста сирьозно. Жалко, че не можем да го проумеем.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: "Рестартирай и ще се оправи"
« Отговор #17 -: Октомври 08, 2005, 16:59:04 pm »
Не сте ли се замисляли, че светът, който обитаваме е нещо като игра,
Да за тази част на твърдението за играта съм се замислял и дори съм в голям % убеден че  е така , но разликите опират в правилата на играта. С каква цел е създадена най- вече, но и самите правила в нея също са от значение - какво може да се прави какво не може - има ли чийтове които някои по-напреднали геймъри ползват?
Според мойте виждания има и различни игри като играта в която сме избрали да бъдем е доста продължителна и в крайна сметка помага за натрупване на познавателен материал. Излизането от играта не става чрез смъртта - от смъртта се отива само в менюто на играта за да се поднови тя от дадено място чрез сейв  :P :P
Освен превъртането обаче е възможно да има и някакъв трик също играта да бъде напусната ако на "играча" му е писнало и иска да влезе в друга игра - вероятно друга вселена и сразлични правила !
« Последна редакция: Октомври 08, 2005, 17:01:37 pm от Alien »

Неактивен TRADEKTOM

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 100
  • KILLUMINATI WARRIOR
Отг: "Рестартирай и ще се оправи"
« Отговор #18 -: Март 19, 2006, 02:26:55 am »
Това което е написал г-н Велев съм абсолютно съгласен но с някой допълнения.Както се знае нашият мозък има различни модулаций за приемане на информация, но не каква са е а именно от различните нива на развитие,и както следва:

1.Земното ниво-то е информационното поле на земята в него се съдържа информация само за неща сличили се, случващи се, и за такива който ще се случат само на нашата планета.
2.Между планетарно ниво-това  е информационен поток за нашата галактика като той е пак в по същиа начи построен като по горния но си има и своите различия
3.Пространствен(Божвствен)-това е онформационния поток на вселенета в него се съдържа всичко

Всеки един от нас има достъп до 1 и 2 но до 3 само някой изключения като това разбира се не е константа.Като спим се включва ме в 1 на подсъзнателно ниво като това което сънува ме може да е дори нашата собстжена реалност.Все пак не забравяите за другите измерения които ни заобикалят но не ги виждаме.А тоа с дежавуто си много просто нещоа именно  то е спомен за този живот заради това че не го живеете за 1 път и някаде сте решили че сте сгрешили и се връща ме  да поправим грешките си.Но както ЖОро каза всичко е едно цяло, само идеята не се сменя с времето "ПРОМЯНАТА"
Махатма Ганди, Млаколм-Х,  Мартин Лутер Кинг, Джон Ленон, Джон Ф. Кенеди, 2Pac Всички те, умряха в и

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
0 Отговора
8152 Прегледи
Последна публикация Май 01, 2006, 17:33:08 pm
от fisk
51 Отговора
41220 Прегледи
Последна публикация Април 17, 2012, 03:16:48 am
от Hacko
14 Отговора
16119 Прегледи
Последна публикация Декември 19, 2006, 03:33:03 am
от Ford_Prefect
Water "Crop" Circles

Започната от H. НЛО

4 Отговора
12475 Прегледи
Последна публикация Юли 06, 2011, 12:41:54 pm
от Hacko
5 Отговора
11209 Прегледи
Последна публикация Август 19, 2008, 08:14:25 am
от insomnia1304

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27