Автор Тема: Какво за вас е щастието?  (Прочетена 17761 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Какво за вас е щастието?
« Отговор #60 -: Юли 06, 2010, 22:48:16 pm »
Цитат
Значи ли ,че когато той е в лошо настроение,аз трябва да съм нещастна?

Разбира се , че не.Далече съм от тази мисъл.И все пак,ако сме много близки с теб,и ако ми се е е случило някакво нещастие,да речем,съм катастрофирал,ще се почувствам адски зле от факта,че ти си щастлива.Разбираш ли ме?Може поне да си солидарна с с болката ми.Това дали си щастлив или не,зависи от хората около теб.Не е едностранно.
old4,го е обяснил много точно.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Търсеща

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 103
Re:Какво за вас е щастието?
« Отговор #61 -: Юли 06, 2010, 23:08:15 pm »
......................
:hi: Търсеща, много егоистично ми звучи мнението ти, може и да греша но така ми звучи.
Щото дайте да си гледаме собствения си задник и нашето ощастливяване .... а другите да духат супата ???

А за поста на АRRI, го разбирам така , човек е щаслив тогава когато е споделил и маправил щасливи хората около себе си.
Това разбирам живота аз, всичко останало си е его, его, егоизъм и т.н.

П.С.
А когато човек мери колко обич дава и колко получава, няма да пиша какво писля щото ще прозвучи много грубо.

Така е old4,защото не ме познаваш.Принципно предпочитам мен да ме боли пред някой друг.Тотално неискам вече да наранявам никой ,по никакъв начин.Не знаеш колко съм прекрасна,усмихната,положителна натура.Колко много обожавам мъжа ми и обичам хората,и затова искам да им помогна и те да са щастливи като мен,но знаеш ли old4 това помагането не е лесна работа.
Аз не си гледам само мойто щастие, по всякъкъв начин се опитвам да направя другите щастливи,можеби затова живея щастливо ,защото съм се отказала отдавна да живея само за себе си с егоистичните си желания.

Неактивен Търсеща

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 103
Re:Какво за вас е щастието?
« Отговор #62 -: Юли 06, 2010, 23:14:26 pm »
Цитат
Значи ли ,че когато той е в лошо настроение,аз трябва да съм нещастна?

Разбира се , че не.Далече съм от тази мисъл.И все пак,ако сме много близки с теб,и ако ми се е е случило някакво нещастие,да речем,съм катастрофирал,ще се почувствам адски зле от факта,че ти си щастлива.Разбираш ли ме?Може поне да си солидарна с с болката ми.Това дали си щастлив или не,зависи от хората около теб.Не е едностранно.
old4,го е обяснил много точно.
ARRI ама разбира се ,че ще съм солидарна с теб. ???

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Какво за вас е щастието?
« Отговор #63 -: Юли 07, 2010, 00:21:39 am »
Цитат
ARRI ама разбира се ,че ще съм солидарна с теб.

САМО :o ?А според теб,дали това ще е достатъчно в един такъв момент ??? Разбирам те,че искаш сама да се правиш щастлива,но уви.Нито щастието ни,нито болката ни зависят от нас самите.Разбери го.Извинявай,но твоят линаерен ум,ти казва,че няма връзка в тази толкова взаимосвързана Вселена,но бърка,и те подвежда.Мое мнение.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:Какво за вас е щастието?
« Отговор #64 -: Юли 07, 2010, 15:43:07 pm »
Преди всичко състояние да духа, което те кара да почувстваш любовта на Вселената към теб.
« Последна редакция: Юли 07, 2010, 15:45:33 pm от sidewinder »

Неактивен Търсеща

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 103
Re:Какво за вас е щастието?
« Отговор #65 -: Юли 07, 2010, 16:03:54 pm »
Цитат
ARRI ама разбира се ,че ще съм солидарна с теб.

САМО :o ?А според теб,дали това ще е достатъчно в един такъв момент ??? Разбирам те,че искаш сама да се правиш щастлива,но уви.Нито щастието ни,нито болката ни зависят от нас самите.Разбери го.Извинявай,но твоят линаерен ум,ти казва,че няма връзка в тази толкова взаимосвързана Вселена,но бърка,и те подвежда.Мое мнение.
??? А разбираш ли ,че :
Цитат
Щастието е състоянието в което съм през повечето време.
А ти ARRI щастлив ли си?

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Какво за вас е щастието?
« Отговор #66 -: Юли 07, 2010, 18:50:30 pm »
Цитат
А разбираш ли ,че :
Цитат
Щастието е състоянието в което съм през повечето време.

Според мен има друго обяснение това твое щастие  ;).

Цитат
А ти ARRI щастлив ли си?

Не използвам ''весели'' хапчета ;).Чист съм.И съм си нормално щастлив.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Melody

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 91
Re:Какво за вас е щастието?
« Отговор #67 -: Септември 25, 2010, 22:40:02 pm »
  За мен щастието е състояние,което не е обвързано с получаване на нещо или някой.Например-изпитвала съм пълно щастие в прегръдките на човек,към когото сега съм безразлична.Тоест:щастието не идва отвън,то извира отвътре!Мисля си,че от това страдат много хора-чакат да дойде някой,който да ги направи щастливи.Е,такова животно нема!Всичко е въпрос на отношение.

  Постигането на висок стандарт на живот може да те направи доволен,задоволен,презадоволен.Но не и щастлив!

  И на въпроса"Какво за вас е щастието?",ще кажа Нищо.В такива моменти не ми трябва абсолютно нищо!Ще кажа и ВСИЧКО.Имам всичко,което ми е необходимо,когато съм щастлива!

 
Опитай!

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Какво за вас е щастието?
« Отговор #68 -: Септември 28, 2010, 23:19:12 pm »
     Щастлив  съм  когато  ми  се  подскача  на  един  крак  и  душата  ми  пее!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен aldonea

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
  • От всичко достатъчно!
Re:Какво за вас е щастието?
« Отговор #69 -: Ноември 21, 2010, 14:06:37 pm »
 :) За мен е щастие пътуването през дестинацията "ЖИВОТ". Това включва, и тъгата, и самотата,и всеки миг в който съм тук и сега-динамиката на всеки миг!  :hi:
БОЛКАТА Е НАЙ-ДОБРИЯТ УЧИТЕЛ!!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27