Автор Тема: Сухаматра и Алтамура  (Прочетена 3821 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

tsv

  • Гост
Сухаматра и Алтамура
« -: Февруари 19, 2006, 12:16:30 pm »
Знае ли някой нещо за тези двамата?
Алтамура говори за Сухаматра като за свой Господар.

Дъвиан

  • Гост
Отг: Сухаматра и Алтамура
« Отговор #1 -: Февруари 19, 2006, 12:22:50 pm »
Ако подскажеш откъде знаеш за тях или нещо да намекнеш повече... :D

tsv

  • Гост
Отг: Сухаматра и Алтамура
« Отговор #2 -: Февруари 19, 2006, 12:39:49 pm »
Ами за единия знам от другия, по-точно за Сухаматра знам от Алтамура. Когато се появеше той в хубавата ми затоплена страя ставаше голям студ. Представляваше една огромна черна пума с червени очи, но предполагам, че може да си сменя вида, затова не исках да го описвам.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Сухаматра и Алтамура
« Отговор #3 -: Февруари 19, 2006, 12:48:26 pm »
за духове ли става дума?
Я разкажи по-подробно?
Иначе ще проверя ей сега
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Дъвиан

  • Гост
Отг: Сухаматра и Алтамура
« Отговор #4 -: Февруари 19, 2006, 12:48:35 pm »
Но кажи ни повече за тях де - това са някакви същества, които ти се появяват ли? Или са от някаква книга? Така напосоки нищо не разбирам? Съжалявам, че започвам аз разговор, но така се получава! Разкажи ако е опитност с теб и ще разтълкуваме според силите ни...а те не са малко :D

tsv

  • Гост
Отг: Сухаматра и Алтамура
« Отговор #5 -: Февруари 19, 2006, 14:33:09 pm »
Не знам какви същества са, но не са от книга. Всъщност тогава преровихме нета, пуснахме търсене и из архивите на библиотеките, но нищо.
Та въпросният Алтамура предложи услугите си един вид като пазител на петорката приятели, които бяхме тогава като в замяна искаше само да направим едно определено ритуалче, на точно определено място, от което ме побиваха тръпки и където не влизах, защото после закуската ми искаше да се срещне отново с мен, като ритуала да се изпълни и на точно определена дата. Историята ни се стори малко съмнителна и нищо не направихме, при което той побесня.
Накрая с чужда помощ го изгонихме там откъдето е дошъл.

Историята бе забравена доскоро, но един ден срещнах едно друго същество, което не първоначално не можех да се сетя откъде ми е познато, но после се сетих. Когато въпросния Алтамура се опитваше да ме обсеби, тогава излизах в астрала само на сън, та в единия от тези кошмари срещнах същото това същество, което му помагаше. Та когато сега ме видя остана доста изненадано, ама аз не останах достатъчно дълго за да разбера какво ще направи. Та затова се присетих за тях и се чудех дали някой знае нещо повече за тях.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Сухаматра и Алтамура
« Отговор #6 -: Февруари 19, 2006, 15:04:42 pm »
Странни същества чудно ква ли им е agenda-та
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Сухаматра и Алтамура
« Отговор #7 -: Февруари 19, 2006, 17:53:38 pm »
Очевидно аджендата им не е много приятна особено с тези "ритуалчета" иначе идеята да знаеш  повече инфо за врага си е добра.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27