Автор Тема: Относно Бар-Кода  (Прочетена 30334 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Относно Бар-Кода
« Отговор #30 -: Декември 15, 2005, 20:43:42 pm »
btw. Чао произлиза от латинското sciavo,което значи роб

Gil-Galadh, важна информация, благодаря!
Вибрацията на истинския корен е важна. Вече само "довиждане", което е по-правилно, българска дума си е (за разлика от "ч..." :P) и си е офииалната и учтивата форма по принцип ;)

virtual

  • Гост
Re: Относно Бар-Кода
« Отговор #31 -: Януари 14, 2006, 01:41:28 am »
много лесно отминахте и тази тема която има доста за говорене защото този код е много специален поставен на човек или стока той може да даде толкова много информация от дадена база данни. Друго е че локализирането на даден индивит ще е много по лесно защото никой не носи информация за себе си на челото или ръката.знаете сащо че и от растояние се сканира кода.мои приятел ми разказа че чел много Яка книга която разказва какво се случва сега и в бъдеще ето някои от темите (намирането на книгата е предполагам невъзможно таи като се давала от рака на рака) ето и темите за които се говори:
 -за Бар-Кода и че при спец изчисления се получава числото на ЛОШИЯ
-за това как ще се развие света и как 1 човек(може би) ще се добере до  власта и че всичко в първите години ще е ОК но след 2 оли пожече ще се види същността му която хич не била цветуща
-за това как ще бадат гонени дадени хора които няма да бадат съгласни с Кода който ще баде слаган на всичко живо за да баде контролиран какво прави (да не би да подливаш вода на Лошия)
общо Взето много теми но все пак само ми я преразказваха и не мога да опиша всичко

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Относно Бар-Кода
« Отговор #32 -: Януари 14, 2006, 01:59:18 am »
А случайно да ни кажеш името на книгата или е тайна?  :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Относно Бар-Кода
« Отговор #33 -: Януари 14, 2006, 09:33:39 am »
Това си е отново темата за антихриста и в тази книга, както и в много други.
Не мисли като човек!-Крион

virtual

  • Гост
Re: Относно Бар-Кода
« Отговор #34 -: Януари 17, 2006, 20:53:28 pm »
да така е тази книга е за това а за името на книгата не ми казаха но определено много неща се споменават и само от това което ми разказа моя познат много ме озадатъчи

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Относно Бар-Кода
« Отговор #35 -: Януари 26, 2006, 21:52:21 pm »
Ето един материал на който му се чете...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Относно Бар-Кода
« Отговор #36 -: Януари 29, 2006, 06:08:54 am »
Един интересен поглед върху нещата.

Неактивен Sikozu®

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 144
  • Resistance is futile. You will be assimilated.
    • Aur0ra
Re: Относно Бар-Кода
« Отговор #37 -: Май 23, 2006, 19:10:08 pm »
Уча икономика и :
1. Бар-кода няма нищо общо с религията или вярванията на някой.
2. Математика сте учили. Айде сега сметнете си каква е вероятността да се паднат три шестици от 12 или повече числа.
3. Кой ще ти сложи бар-код на челото(освен втори Хитлер да ни бележи както еврейте) ? Get real ppl.
 Бар-кода не се прави и за улесняване на продажбите. Прави се с цел фирмата или магазина да прави статистика за различните продукти и !клиенти!. Може да намерите конспирация тук въпреки, че е право, или по-скоро цел на всяка фиема да увеличи продажбите си. Бар-кода или по-точно статистиката получена от него прави чудеса с печалбата. В някои магазини още с влизането ви персонала знае какво ще си купите (или поне 50%) дори и още да не сте решили.
Всичко е бизнес стратегия не се сърдете, че някой ви вкарва в статистика и знае какво ще поискате утре ;)
Тъп съм не ме слушайте.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Относно Бар-Кода
« Отговор #38 -: Май 23, 2006, 20:07:22 pm »
Абе човек те почнаха да ги имплантират вече ! Дали на челото или на ръката значение няма. Дали има 3 шестици също няма значение важното е  че много скоро импалнтираните чипове в човешкото тяло ще станат масова практика и с тях ще се пазари. А последиците за тези които ще ги носят ще са доста фатални за духовното им развитие въпреки материалното благополучие което ще представят.

Eon

  • Гост
Re: Относно Бар-Кода
« Отговор #39 -: Май 24, 2006, 07:38:38 am »
Sikozu (не знам как слагаш този знак за запазената марка  ;D) гледаш много романтично на нещата.
Като ти пише на някои места, че ще слагат знаци по ръката и по челото, това не значи че ще го направят буквално.

Дискутирали сме го много пъти. Единият най-лесен и модерен начин на ЖСМ-ите. :D

Да не говорим за нета.

Вече няма нужда да се слагат чипове по хората. Те достатъчно са се имплантирали с горните две неща и оставят всекидневно хиляди следи след себе си. По магазини, бензиностанции, мотели (ако бягаш от някой) и т.н.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Относно Бар-Кода
« Отговор #40 -: Май 24, 2006, 08:43:59 am »
Sikozu (не знам как слагаш този знак за запазената марка  ;D)


Абе имаше някаква далавера ама понже и аз забрайх как с копиране става лесно  Sikozu®

Та  проблема с чипа не е само в следенето щото както каза и сега им е доста лесно да те проследят. Много по-големия проблем е в това че директно ще могат да ти бъркат в мозъка и решенията които взимаш.

Eon

  • Гост
Re: Относно Бар-Кода
« Отговор #41 -: Май 24, 2006, 08:54:10 am »
Много по-големия проблем е в това че директно ще могат да ти бъркат в мозъка и решенията които взимаш.
Да забравих да спомена и това. Прав си.

Но като гледам заглавието пак оспамихме темата. Бар-код, а не импланти.
 :-[

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Относно Бар-Кода
« Отговор #42 -: Май 24, 2006, 09:00:22 am »
Да ти кажа тва не  е спам щото двете неща са тясно преплетени. А самия бар код скоро ще приеме друга форма.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Относно Бар-Кода
« Отговор #43 -: Май 25, 2006, 00:10:41 am »
Даже няма нужда от коментар. Американците ДОБРОВОЛНО си ги слагат вече, за да са по-новият модел консуматор. Не че досега не бяха най-добрите. Просто искат да побързат с падението си.

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: Относно Бар-Кода
« Отговор #44 -: Май 26, 2006, 13:07:06 pm »
! ! !

Мислете за паралелни форми на снабдяване,
от които ще живеете
когато легитимацията с "бар-код" ще стане задължителна,
при положение,
че сте решили
твърдо да откажете да ви го изтатуират
върху тялото!
« Последна редакция: Май 26, 2006, 16:50:41 pm от flyDragon »
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27