Автор Тема: За кръстът и неговите предназначения днес  (Прочетена 23477 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

virtual

  • Гост
Отг: За кръстът и неговите предназначения днес
« Отговор #45 -: Януари 24, 2006, 03:15:19 am »
В течение на времето ще преоткриете много неща,много науки,много мъдрости и ще откриете и доста грешки(и аз ще мина по този път)но винаги всичко ще води кам Бог и Християнството Защоли:
1.нищо не може да има смислено начало без да е имало кой да направи всичко, да го подреди и да съществува.
2.нищо не може да отрече Християнството, защото то съществува и има  истинска  история подкрепена с писмени и археологически факти, КОЙТО НЕ Е СЪГЛАСЕН ЗДРАВО ДА ЧЕТЕ ;D,че както гледам много хора имат здраво пропуски (и аз имам но все пак) Тъжно е когато лукавия ви омота главата с нови учения. много странно откъде  дънов има тази власт да каже кое е правилно кое не, той не е Бог как ще знае какво иска Бог,той не е и Месията откъде тогава. как можеда говори за нещо което не вижда и не чува без то да му е дало знак,знамение,одобрение,подкрепа. нищо.Иаз трябва да повярвам на дънов.Вие търсите от християнството знаци а на дънов вярвате и приемате за "чиста монета" всичко казано.
"Дай си пръста тук и виж ръцете Ми, дай ръката си и я сложи на ребрата Ми. И не бъди невярващ, а вярващ. Понеже Ме видя, повярва ли? Блажени са тези, които без да видят, са повярвали." Йоан 20:29
дано и вие да сте повярвали


Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: За кръстът и неговите предназначения днес
« Отговор #46 -: Януари 24, 2006, 20:21:47 pm »
Странното е че колкотио повече се задълбавам в историята токова повече християнството започва да ми се струва все повече и повече измислена религия,скалъпена от неразбрани по-древни вярвания и неразбрано и използвано за контрол над хората учение на един пророк живял някога в земите на Галилея.
 А колкото до:
1.нищо не може да има смислено начало без да е имало кой да направи всичко, да го подреди и да съществува.
това че някой е създал света около нас не доказва по никакъв начин Християнството

п.с. Ще ми е интересно да видя каквито и да е "писмени и археологически" факти
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

virtual

  • Гост
Отг: За кръстът и неговите предназначения днес
« Отговор #47 -: Януари 25, 2006, 20:28:37 pm »
ако действително се интересуваш ще откриеш всички отговори(и аз преди си задавах много въпроси но открих ключа към всички отговори) ;D колкото и загадачно да звучи.
Истината винаги е била около нас просто ние не желаем да я приемем.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: За кръстът и неговите предназначения днес
« Отговор #48 -: Януари 26, 2006, 09:18:43 am »
... но открих ключа към всички отговори) ;D колкото и загадачно да звучи.

Не знам колко загадъчно звучи, но се сетих за думите на един човек-ако ти кажат, че едно лекарство лекува всички болести-не вярвай. Та интересно, кой е ключът към всички отговори ?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: За кръстът и неговите предназначения днес
« Отговор #49 -: Януари 26, 2006, 18:10:24 pm »
И как разбра, че точно това е истината най-вече :P Щото и разни сектанти казват, че само в тяхната религия е истината :D

virtual

  • Гост
Отг: За кръстът и неговите предназначения днес
« Отговор #50 -: Януари 27, 2006, 20:51:55 pm »
отг на Mirotvorec :
 ключа към бсички загатки е един, но просто пътищата към него са различни въпросът е това дали човек е готов за "ключа". достигането до ключа е идивидуално,сам човек достига до него(препятствията са че не всеки вярва че може на него да се случи,също не е готов да остави старото и да приеме новото )
отг на  Horus :
как съм разбрал ли? наистина много сектанти ти обещават много неща,  но почти нищо не получаваш от тях само някакъв временен душевен покой и много пари хвърлени на вятъра.
а аз разбрах че съм стигнал до ключа защото каквото пожелая го получавам. много невероятно но факт(дори аз понякога не мога да повярвам :) ) това като цялостен процес е много сложно да ви го обесня защото парво вие няма да ми повярвате на парвите думи ???

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: За кръстът и неговите предназначения днес
« Отговор #51 -: Януари 27, 2006, 23:32:44 pm »
Това е интересно-каквото поискаш-получаваш. Ще бъде добре да отвориш такава тема, щото тази е за кръста.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: За кръстът и неговите предназначения днес
« Отговор #52 -: Януари 28, 2006, 09:53:58 am »

а аз разбрах че съм стигнал до ключа защото каквото пожелая го получавам. много невероятно но факт(дори аз понякога не мога да повярвам :) ) това като цялостен процес е много сложно да ви го обесня защото парво вие няма да ми повярвате на парвите думи ???


Хмм тва наистина е доста смело твърдение,   ако наистина е вярно на 100% обаче ти си много напред с материала! Интересно тва дали важи само за така наречните нормални неща от живота или няма ограничения ? Щото в астрала  и аз получавам всичко ама в 3Д нещата са малко комплицирани поради ред фактори които не зависят само от теб.

virtual

  • Гост
Отг: За кръстът и неговите предназначения днес
« Отговор #53 -: Януари 29, 2006, 19:57:07 pm »
отварям нова тема в "религия"

coroviev

  • Гост
Отг: За кръстът и неговите предназначения днес
« Отговор #54 -: Февруари 22, 2006, 21:13:44 pm »
  Просто за информация:
Това са български МЕ 109-"Емил" в оригинален камуфлаж от 1943г.Андреевските кръстове са "запазена марка" на нашите ввс.Това са самолети защитавали България от съюзническите бомбардировачи в периода август 1943-септември 1944г.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27