Автор Тема: Животът днес е станал ненормален  (Прочетена 14688 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Животът днес е станал ненормален
« Отговор #15 -: Януари 31, 2006, 20:59:39 pm »
Да,той заслужава да го обичам :)пич е,това е подходящо за темата"Живота е станал ненормален",
повечето хора,като има кажа на колко съм се омъжила и още съм със същият човек,
ме гледат като полезно изкопаемо,но ние порастнахме заедно и крачим заедно все още,съвсем просто е,но как да го обясниш,кажи ми?
Завиждам много,ама благородно :).
Пожелай ми късмет да стигна и аз такова постижение(но съм още млад-годините ще покажат)
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Животът днес е станал ненормален
« Отговор #16 -: Януари 31, 2006, 21:14:57 pm »
Ако един ден те прониже мисълта "тя е"-повярвай й. Ама не да седнеш и да мислиш "тя ли е или не е тя"...Не, това убеждение ще дойде без повод, докато гледате кино например.
Абе, слушай си интуицията и ще празнуваме заедно и златна сватба.  :D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Отг: Животът днес е станал ненормален
« Отговор #17 -: Януари 31, 2006, 23:55:04 pm »
хахаах, каква ти златна сватба - та нали животът е станал "ненормален"!!! Ако си мислите, че ще живеем в пасторалните си ложи още 3000 години, дълбоко се лъжете./!!
Човек се развива и променя всеки ден - сега обичаш това, утре - друго, но по-важното е да не прекъсваш нишката на взаимодействие с висшата си същност, защото ако това стане нищо няма да е в състояние да ти я върне...

musica universalis

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Животът днес е станал ненормален
« Отговор #18 -: Февруари 01, 2006, 00:51:55 am »
Не виждам противоречие да търсиш своята висша същност и да празнуваш златна сватба. Физическата и морална подкрепа на човекът до теб и много ценна в този труден път.
Не мисли като човек!-Крион

viryska

  • Гост
Отг: Животът днес е станал ненормален
« Отговор #19 -: Февруари 01, 2006, 11:03:34 am »
Всъщност противоречие може да се появи,ако човека до теб иска да те променя по свой вкус.
Хората можем да бъдем доста егоистични същества ::)правим някакъв избор(особенно ние жените)
с нагласата,че каквото не харесваме в партньора си,можем да коригираме впоследствие.
Няма по-голяма заблуда от това,както и заблудата"завинаги".....няма нищо сигурно и "непроменимо"на този свят.
Човек се развива,и променя,дори да не го усеща и да не е съзнателно,и ако хората около него не са толерантни,
не можем да говорим за искрени взаимоотношения.
Ненормалното е,че животът е прост,а ние го усложняваме излишно......сбъркана работа.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Отг: Животът днес е станал ненормален
« Отговор #20 -: Февруари 01, 2006, 11:11:25 am »
Цитат
каквото не харесваме в партньора си,можем да коригираме впоследствие.
в повечето случай става по-лошо ... почва да пърди в леглото и кухнята, да се уригва пред телевизора доката пие бира и гледа мач, мота се необръснат ... и тн...

това е най-грешната мисъл която може да има една жена !!!
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

viryska

  • Гост
Отг: Животът днес е станал ненормален
« Отговор #21 -: Февруари 01, 2006, 11:16:52 am »
Да грешно е,но така сме научени.Модели на поведение,какво да се прави.Ако осъзнаеш и се опиташ да излезеш от модела,обикновенно ти се казва с намеци,или направо в прав текст,че нещо не ти е в ред.

virtual

  • Гост
Отг: Животът днес е станал ненормален
« Отговор #22 -: Февруари 12, 2006, 00:41:54 am »
Жалка картинка са днешните тинейджъри та и малко по малките от тях и аз до няколко години бях ама тъй буйно не ме блъскаха хормоните. Преценете сами в моя блок има МОМИЧЕ в 7-8клас и вече си има за гадже ЛЕЛКА на около 35г. Егати и извръщението.Ами разбрах за друг реален случай момче в 11клас който го знам по физиономия вече е ГЕЙЧЕ с пълна обслужваща програма....... ох май стана много мръснишко ама това е светът ни. абе даже ми излитя мисълта от потрес

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Животът днес е станал ненормален
« Отговор #23 -: Февруари 12, 2006, 12:48:12 pm »
прекалено много свобода,съчетана със скука и пропаганджа води до тея извращения,на моменти се чувствам тъй сякаш извратения съм аз,дето не споделям тея масови ценности.Бля.
Тва с лелката беше гадно,но имам една позната,която спи с МАЙКА си(то на тях цялото им семейство е хамаво)
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Oberon

  • Гост
Отг: Животът днес е станал ненормален
« Отговор #24 -: Февруари 13, 2006, 11:39:14 am »
Сексуалната ориентираност не е против Бога и духовното. Много духовни велики хора са били гейове. Проблема е когато се започне със содомизма и спането с майките. С това няма как да се бориш, освен с воля.
Като бях в Кипър, в един магазин за сувенири продаваха ваза, коипе на стара гръцка ваза, на която бяха нарисувани 3-ма яки моченца в много готина поза - единия отзад, другия отпред, третия се сещайте.
Тогава това е било съвсем нормално.

Нонормалността на живота не идва от това. А от кретенизма на хората, от това че градят духовни ( и не само ) вавилонски кули...станаха богоподобни хаха, Боже прости им !!!!!

Оберон

virtual

  • Гост
Отг: Животът днес е станал ненормален
« Отговор #25 -: Февруари 13, 2006, 17:41:23 pm »
оберон оберон няма да се промениш винаги лошо за Бог, чудно какво лошо ти е направил ???
Ако бяхме по близко до бога Оберон нямаше да има такива неща защото вбиблията това се отрича ::)

Oberon

  • Гост
Отг: Животът днес е станал ненормален
« Отговор #26 -: Февруари 13, 2006, 17:54:53 pm »
оберон оберон няма да се промениш винаги лошо за Бог, чудно какво лошо ти е направил ???
Ако бяхме по близко до бога Оберон нямаше да има такива неща защото вбиблията това се отрича ::)

Какво лошо за Бога съм казал с този мой последен пост????????????????????????????????/

virtual

  • Гост
Отг: Животът днес е станал ненормален
« Отговор #27 -: Февруари 13, 2006, 18:52:03 pm »
Цитат
Сексуалната ориентираност не е против Бога и духовното -той отрича това
Много духовни велики хора са били гейове-те нямат благословията му
Като бях в Кипър, в един магазин за сувенири продаваха ваза, коипе на стара гръцка ваза, на която бяха нарисувани 3-ма яки моченца в много готина поза - единия отзад, другия отпред, третия се сещайте.


-това също не го одобрява все пак предполагам историята на вазата е от епоха в която Бог не им е бил култ
« Последна редакция: Февруари 13, 2006, 19:47:56 pm от Alien »

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Животът днес е станал ненормален
« Отговор #28 -: Февруари 13, 2006, 20:19:46 pm »
-това също не го одобрява все пак предполагам историята на вазата е от епоха в която Бог не им е бил култ
Следователно сега Бог е култ.Най-накрая стигна същността на нещата,друг е въпроса че едва ли си искал да кажеш точно това в случая :D :D :D
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

virtual

  • Гост
Отг: Животът днес е станал ненормален
« Отговор #29 -: Февруари 13, 2006, 21:03:34 pm »
да едва ли ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27