Автор Тема: Индиговите и Кристалните Деца - Следващата Стъпка в Човешката Еволюц  (Прочетена 56917 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
..Истинското Изкуство според мен трябва да съчетава няколко неща: техника, цел, въздействие и цялостност (връзка между компонентите) - да има собствен облик и Същност..
:) Само да добавя, че в целостността освен връзката между компонентите /което освен Пространствена може да съществува и като Времева взаимовръзка, т.е. спиралата на 'минало<-->настояще<-->бъдеще'/, е добре да се има предвид и Знанието в Изкуството, т.е. реалното Знание как да се осъществи /въплъти в действителността/ дадено нещо /събитие, случка, процес, желание, мечта и т.н./.
п.с. благодаря за примера за твоето творчество. С пожелание за Цялостност! :)
6285174923344176257

Неактивен Schicksal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • "Летящата чиния" на тевтонския орден :) .
:) Само да добавя, че в целостността освен връзката между компонентите /което освен Пространствена може да съществува и като Времева взаимовръзка, т.е. спиралата на 'минало<-->настояще<-->бъдеще'/, е добре да се има предвид и Знанието в Изкуството, т.е. реалното Знание как да се осъществи /въплъти в действителността/ дадено нещо /събитие, случка, процес, желание, мечта и т.н./.
п.с. благодаря за примера за твоето творчество. С пожелание за Цялостност! :)

Мерси и моля!  :)

Похвата ли имате предвид под "Знание как да се осъществи"? Ако да, то НАЧИНЪТ - похватът е именно това, което прави автора уникален - защото на този свят разнообразието е всъщност разнообразие от форми и проявления, докато Пътят на Същността води горе-долу на едно място. Ако нямате предвид това, моля да ми кажете какво имате предвид.

И, само един въпрос? Чий портрет използвате като снимка на профила си?
Im Namen unserer gemeinsamen Taten!

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
..Ако нямате предвид това, моля да ми кажете какво имате предвид.. Чий портрет използвате като снимка на профила си?
Да приемем, че съм имал предвид нещо подобно. :)
Портретът е, както казва търсачката за изображения на Google :), на John Churchill, 1st Duke of Marlborough. :)
6285174923344176257

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27